Всеки ли среща любовта?
Аз съм момче на 17 години и нито едно момиче не ме е харесвала, а аз ако го харесам то ме обижда по грозен начин и след време се отказах и да опитвам. Нямам самочувствие изобщо.! Питам се дали ще срещна любовта, да я търся ли или на всеки му е писано да я срещне... Не мога да чакам вече искам я! Искам да я открия по-вече от всичко

Коментари

1.   Ще я откриеш.. може и тя да те открие, не я търси на всяка цена, любовта идва в най-неочаквания миг, пожелавам ти го от сърце!

2.   Според мен това че нямаш самочувствие е основния ти проблем. За съжаление скромността да краси човека вече не е актуално. Момичетата искат до себе си уверен човек. Приеми себе си такъв какъвто си, харесвай се, за да те харесат и другите. Когато имаш занижена самооценка това и излъчваш. Поработи над себе си. А любовта не идва когато е единствената ти цел в живота. Намери си хоби, разшири контактите си, бъди интересен. Не се отказвай! :)

4.   Всеки я среша, никому не се разминава. Дали ще е споделена, дали ще е по детски, дали ще е сложна, невъзможна, или не зависи от съдбата, но всеки среща любовта. Ти си едва на 17 години, много малко тинейджъри срещат истинската си любов, не мисля, че има от какво да се притесняваш. Не я търси, тя не е предмет, че да я търсиш. Просто си живей живота, прави си свалките, занимавай се с обичайните неща и рано или късно тя ще ти се изпречи на пътя, ще ти обърне живота на 180градуса и никога няма да бъдеш същият човек.

5.   За някои хора любовта идва неочаквано, но други колкото и да я търсят не я намират.

6.   ''а аз ако го харесам то ме обижда по грозен начин''
-------------------------------------------------------------

Очаквано е от момче, но от момиче? !? !? ! По-добре да си сам отколкото с гадже, което не може да се държи като момиче. Представям си ви, излизате навън и насреща ви някакъв бедняк и тя започва да го псува и плюе, излагация. Огледай се за някое скромно момиче не вярвам да са изчезнали напълно.

8.   Още си млад, за това разсъждаваш така. Любови ще срещаш, може би една, може би повече, но дори да си сам след много години, ще помниш не най-изгарящата, не най-силната, а ще помниш с умиление тези, в които е имало истинско отношение. Ще помниш хубави разговори, ще помниш самото приятелство и ще се гнусиш от тези уж силни, в които е имало лъжа, измама и лицемерие.
За това, като всяко друго нещо, мисля че няма вечна любов към някой, няма вечни отношения, но човек винаги иска силно силно приятелство и чисти взаимоотношения. За съжаление живеем в такъв свят, в който материалното е на първо място, което е пречка за написаното от мен.
Още си млад, не задълбавай много в тези неща, за всяко нещо си има време, а твоето да мислиш по тези въпроси не е дошло :)

9.   Съгласен съм с номер 5. На някои хора просто съдбата е отредила никога в живота да не чуят думите обичам те. Почти на 20 съм и до сега само с проститутка съм бил, никога не съм имал приятелка. Типична човешка черта е хората да се самозалъгват с напразни илюзии и за това се пишат такива коментари от рода на: Всеки ще я срещне!!

10.   Споко аз съм на 23 и ще не съм бил с момиче поради ред причини. ;)

11.   На 30 и още не съм бил с момиче. Съгласен с номер 9.

13.   Любовта е нещо много евтино в днешни времена! Аз бях един от хората, които вярваха че има надежда все още нещо да се промени... но тежката реалност е такава, че повечето момичета са с "разрушителни"характери и не могат да бъдат удовлетворени от нищо и от никого. Затова просто майната му, живей си живота колкото можеш до край и не съжалявай за нищо! Не е нужно да имаш някой до себе си за да бъдеш щастлив(рано или късно ще го осъзнаеш).

14.   На 31 съм... бил съм с момичета, но без да са ми любовта на живота. Това с любовта на живота е измислена история :) Някои хора действително се напасват и им е добре още от гимназията примерно, на други - не толкова. Основно е въпрос на случайност и напасване.

15.   И като/ако я срещнеш, въпросът става как да я запазиш? И това е по-трудната част.

16.   Наблегне на българския език.
Или момичЕ и харесвалО, или женА и харесвалА.
Повече е една дума, без тире!

17.   Напълно подкрепям 13, че повечето момичета са с разрушителни характери. И аз не правя изключение - вече съм доста опитна и мога да се погледна отстрани. Обаче ти си на 17 и е естествено да си на любовна вълна като много други 17-годишни момчета и момичета. С опит или не, след години няма да ти пука особено.