Как да спра чувствата?
Накратко: Аз съм М на 21 и мисля че се влюбвам в един мой колега. Аз не съм гей, но той е. Засичаме се често из университета, но не сме една специалност. От няколко седмици си кореспондираме чрез скайп. Като си говоря с него винаги се забавляам и ми е приятна компанията му. Доста неща научих покрай него.

Проблема е, че почвам да усещам нещо повече от приятелство. Никога не съм се замислял в тази насока и сега не знам какво да правя. Не искам да продължавам да затъвам и съвсем да хлътна по него. Няма как тотално да прекратя всяка връзка с него тъй като сме от един унишерситет и се засичаме често.

Какво да правя ш тази ситуация? Как да ги спра тези чуства които навлизат в непозната зона? Благодаря предварително за всички конструктивни коментари :))

Коментари

1.   Хубаво си помисли дали си падаш по хора от твоя пол. Внимавай да не съжаляваш после.На първо време спрете да контактувате чрез скайп. Друг е въпроса, ако неискаш да спираш.В крайна сметка хора всякакви.

Аз например много често сънувам,че съм с жени, а никога не съм била, а тея сънища ме объркват. Но мисля, че не си падам по жени.Ако пък искаш пробвай. Избора е изцяло и само твой. Успех!

2.   Преди да си знаел, че той е гей, харесвал ли си го?

Според мен всичко е в ума ти. Може би си въобразяваш за чувствата си, защото знаеш наклонностите му.
Мислиш ли, че ако не знаеше, че той е хомо щеше да изпитваш същото?
SFA

3.   Искам да се гръмна ! мъже моля ви се , жени ли не останаха за вас?

4.   Моят съвет е да не пробваш. Гейовете са много манипулативни, играят го интелигентни и вероятно някои от тях са. Веднъж влезнеш ли в тази категория много трудно ще се изплъзнеш. До тук всичко е добре, сладки приказки, нежни и романтични мечти....ама гледай като се ....какво те чака, ако ще го зарязваш....ще ти се прииска никога да не си го срещал. Каквито циркове видях между двама мои колеги, такъв резил и на кино не съм виждал. А с жена можеш да направиш много неща...включително да си говориш и да научава много....и това е най- доброто- повярвай ми иначе ще съжаляваш горчиво......

5.   Ако си неосъзнат гей, и ако не пробваш- ще си останеш прост педераст. Ако се пробваш- пак няма да станеш гей, защото явно не си достатъчно интелигентен, щом си падаш по него и поради това, че учи в специалност, която е недостижима за теб. Така, че ще си пълен педераст, ако си решил да си гей. Изборът е в твоите бузи....., ама много боли, във всички смисъли....

6.   Внимавай.. запази нещата така.Ако той ти признае нещо тогава може да опиташ.Живота е затова да опиташ от всичко и да видиш кое е подходящо за теб.Не може ако си обратен да живееш срещу себе си,защото няма да можеш да си го простиш.Трябва да си наясно,но внимавай от любов боли мноого.
Несподелената любов може да те погуби.Казва ти го човек,който от 1 година и нещо е влюбен в човек,който не може да има...болката е несравнима..понякога се сриваш и не можеш да реагираш на нищо..радвай се че си в началото тогава е приятно..след това става сложно Успех!