как да постъпя???
Имам връзка с момче, с което 2 години бяхме заедно, постоянно се карахме, но все пак бяхме заедно.

Лятото се запознах с едно момче, което много ми хареса, а и той мен също. Започнахме да се виждаме и да излизаме заедно, той незнаеше, че аз имам връзка с друг, дори и сега незнае. С две думи имам връзка и с двамата, и нито един от тях незнаеше за другия, до днес.

Скъсах с дългогодишният ми приятел, мислех,че ще ми е гадно, но не е така, може биq защото другият е при мен, но скоро ще си отиде, той работи в чужбина, ще се върне след няколко месеца и просто съм доста объркана и незнам какво да правя. Приятелите ми са против него, защото смърка и се друса, всеки ми казва да не се занимавам с него, но просто не мога, толкова много съм се влюбила, че направо незнам какво става с мен. Незнам дали изобщо да продължавам да съм с него или да се върна при бившият си приятел /ако той все още ме иска/. :(

Коментари

1.   Връщай се или си намери друг! Ще го преодолееш и това, не е чак толкова страшно, ще видиш. Просто сега си си втълпила нещо и искаш да правиш обратното на това, което те съветват приятелите ти. Защо? Сигурна съм, че и сама знаеш отговора, просто не го признаваш!

2.   Първо:уточни точно към кой от двамата имаш чувства, щом не ти е било кофти, като си скъсала с дългогодишният ти приятел, значи може би не ти пука за него и не е добре да си губите взаимно времето! И второ: прецени дали няма да ти повлияе зле човек, който "смърка" и се "друса"-опитай да промениш това, ако искаш да си с него, защото не е добре както за теб, така и още повече за него!

3.   Да, но той ми е казвал, че няма да позволи да взимам и аз наркотици, защото не иска да стана като него.

4.   Помни нещо, което практиката е доказала - ако един приятел е против твоето гадже - може и да е субективно мнение, но ако всичките ти (повечето) приятели са срещу него - грешка няма - беж да те няма! Чувствата избледняват с времето. Заложи на по-доброто си бъдеще.

5.   Здравей, много ми е интересно да разбера, как продължава в момента животът Ти, историята Ти адски прилича на моята и заради това се вълнувам ужасно - бях 2 г. с най-прекрасното момиче на света и я загубих именно по тази причина-друсах се бясно!!! Разкажи ми какво се случва, и как сте с Твоя бивш???