Целувка по челото от жена
Здравейте! Наскоро моята приятелка започна да ме целува все по-често по челото. Какво е скритото послание на този вид целувка особено ако тя е от жена?

Коментари

1.   може би иска да целуне и другата ти глава, а може просто да е топъл жест, мъжете също се целуват ако не са се виждали отдавна (или като се напием :Д), зависи как се държи през останалото време и какви знаци ти дава

3.   Изразява загриженост, внимание, любов. :)
Сладък жест е. И аз го правя понякога.

4.   Това означава, че те обича безкрайно много и е хубаво със теб! Трябва да се радваш много, защото целувките по челото значат много повече от целувката по устата :)

5.   Обикновено този вид целувка значи "Държа на теб и искам да се погрижа да си добре". Не бързай да тълкуваш това като приятелски жест, че един вид чувствата й се превръщат в такива. Явно много те обича и се страхува да не те загуби :)

*Габи*

6.   по челото се целува за вярност.

7.   Аз знам, че когато някой те целуне по челото, значи, че ти има доверие :))

9.   Аз целувам приятеля си по челото, когато изпитвам чувство на загриженост. Искам да му покажа, че може да разчита на мен :)