влюбих се в жена...
Всичко започна преди 2 години когато срещнех определени жени ми идваше да ги гушкам мн ги обичах мислех за тях и незнаех какво ми е !! От ноември месец ходих на дискотека на Емануел (певицата) от парвият поглед се влюбих в нея .. от следващия ден снимки музика Мисли само за нея .. февруари месец се видяхме пак снимахме се аз я гледах някакси като по интимен начин .. Времето когато прекарвах с нея ми беше най приятно. Дотук всичко звучи нормално, да обаче с времето аз започнах да осъзнавам, че имам желание за по интимни контакти с тази жена.

Започнах да я сънувам и в съня си с нея съм доста интимна. В началото това не ми правеше впечатление, но днес усещам, че съм влюбена в нея обичам я и я искам.

Изцяло съм се отдала на нея, заради нея пренебрегвам и приятеля си лягам и ставам с мисълта за нея. Това ме обърква,когато я видя направо занемявам, мога да стоя с часове да мълча и да я съзерцавам, да се любувам на външния вид на гласа и на всичко, което говори и прави. Виждаме се само в дискотеките .. всяка вечер я гледам по телевизията а мои приятели започнаха да говорят че сам се побъркала по нея и сам лезбикаа .. всеки ден сам като болна много е гадно защото дори много добра приятелка немога да бада с нея ... Може и да ви е смешнно но на мене ми е много трудно :(

Коментари

1.   Нормално е всяко момиче в някакъв период от живота си да се влюби в някоя фолк- певица. Както на запад в актриси. Нормално е ние преди години в гимназията сме си говорили със съученички коя с коя певица "би се прежалила". Те са секси и поддържани, а това ги продава на пазара. Разбирасе, че са желани от мъже и жени. На колко си години? Аз също имам еротични сънища с певици. А мой приятел ги кара по домова книга, всичките ги е сънувал, даже снощи го питах за някой нов сън. Бисексуалността е при всички момичета/ жени. Особенно медиите, които постоянно ни натрапват намазани фолк- певици и разврат. Твой е избора дали да ги гледаш. Има по стойностна женска (естествена) красота. Препоръчвам ти да си изтеглиш един сериал: "The L Word". Има страхотни еротични сцени. Ще ти преобърне всички представи: http://www.youtube.com/watch?v=PaGn9U9uk3c

2.   Авторке, аз бях така със Селена Гомез преди време ;д (без да я виждам) ама премина... Гледай да се поразсееш с нещо друго ;) , което не включва любов. Ноо все пак е нормално, мисля че всяко момиче понякога изпитва нещо към някой със същия пол ;) !