Изминаха 4 години, но аз искам да се запозная с него
Здравейте!
Ето каква е моята история. Преди 4 години срещнах едно момче. От време на време се засичахме по спирките и автобуса. Аз го гледах, той ме гледаше. В един от пътите, когато се засякохме видя, че го гледам и тръгна към мен за да се запознаем. Беше в метрото и ако той е бил от единия край, то аз бях от другия край на метростанцията. Гледаше ме и аз нищо не направих. Метрото дойде и аз се качих.

Сега 4 години по-късно не съм го забравила. Аз трудно харесвам някой, а той ми се струва най-красивия, който съм виждала. От излъчване, до стил.. И е син на една учителка, което ми преподаваше за един срок в 6ти клас. Тя беше невероятна и мисля, че тук важи "крушата не пада по-далеч от дървото".

Първо - мислите ли, че е тъпо едва сега да се опитвам да се запозная с него? За последните 2 години съм го видяла веднъж и то на касата в Лидъл. Даже май беше с гаджето си. Един познат го познава и мислех да го питам да ме свърже с него. Дали е уместно? Как да го направя? Всеки нормален би си помислил, че е фрийки да се запознаят с него след толкова време. Не съм грозна. Толкова ми се иска да се запозная с него. В живота ми не се заинтересувам от никого, а този човек ми е влязъл под кожата.

Моля ви кажете ми какво мислите? Вие как бихте се заинтересували от някого ако ви попита дали може да се запознаете по фейсбук? Понеже това е най-вероятната ми възможност.

Очаквам мненията и съветите ви!

Коментари

1.   Перфектно е по фейсбук. Започни раговора просто ей така и ще се запознаете. По нататък след известно време - чат може да се разберете за среща.
Няма да е странно, ако започнеш по този начин.
Гледай да е непринудено, и не чак толкова належащо, мисля че ще се справиш :)
Успех :)

2.   Започни разговора неангажиращо, не му демонстрирай, че имаш кой знае какви симпатии за да не го уплашиш.

Ако има приятелка естествено няма как да се намесиш.

Ако няма действай - пиши му,
може след време да му предложиш да излезете на по кафе, ей така да си полафите.

Щом не си го забравила трябва да потърсиш контакт с него, ще съжаляваш иначе!
Може да звучи банално, но живота е кратък,
наслади му се, не всеки ден срещаме хора,
към които имаме толкова силни симпатии.

А и да не се получи, да не ти откликне на интереса, какво?

Поне ще знаеш, че няма смисъл,
ще го забравиш,
ще излезеш от това "зацикляне".

Успех и давай смело!:)

- Еделвайс