Никога не съм мислила че някой мъж може да бъде като него
Запознах се с него преди около 1 година съвсем случайно в парка блъснах се в него без да искам извиних му се и му предложих да го почерпя едно кафе.

Едно много кльощаво момче за 24-те си години. Висок около 1, 90 с леко акне по лицето, кестеняви очи и черна коса. И все пак имаше някакъв чар в него.

Искам да кажа, че съм ходила с 5 момчета преди него някои бяха надувки искаха всички да ги забелезват, двуличници и какви ли не, но той не беше като тях. Аз съм на 28 и мога да кажа, че мисли по-зряло дори от мен.
Сближихме се и започнахме да излизаме доста често. Беше нежен, внимателен караше ме да се чувствам специална. Винаги правеше интересни неща и имаше огромно чувство за хумор.

Никога не ме е лъгал за нищо. Мразеше да вижда как бедните или сакатите хора страдат по улиците и помагаше на възрастните хора в метрото. Винаги им отстъпваше място. Четеше много, беше много осведомен за всяка тема. След като се сближихме след близо 4 седмици постоянни излизания реших, че искам да го направя с него.

Същата вечер го поканих у нас, започнахме да се целуваме за първи път и аз започнах да се събличам. Тогава той каза че иска да ми каже нещо. Попитах го какво е? Каза ми че все още е девствен и иска да го знам. Разказа ми за тежкото си детство, проблемите в семейството постоянните скандали и проблемите му с метаболизма от стреса и тормоза причинен върху него и майка му. Как се е срамувал да излиза пред приятелите си заради синините по лицето и тялото му.
Бил е като птичка в клетка. Сам откъснат от живота. През това време когато приятелите му са сменяли гаджетата и са ходили по дискотеки той го прекарвал в обогатяване и усъвършенстване на себе си.

Запазил се е от толкова много пороци никакво двуличие, никакъв цинизъм сякаш е самата неопетненост. Най-добрият човек който съм срещала той ме промени към по-добро. Накара ме да захвърля боклуците с които взимах помогна ми да стъпя на краката си. Винаги ми подаряваше нещо без повод.

Беше различен. беше специален. Една вечер към 2 ми се прияде шоколад. Без да ме пита стана облече се и след 20 минути се върна с бял и червен швейцарски. Преди това дори не ме попита какъв искам. Заради него спрях цигарите, спрях да пуша трева и да взимам амфети.
Въпреки че никога преди това не беше с жена е най-добрият ми любовник който съм имала. Такова въображение, такава страст и разнообразие. Той е истински диамант истинско съкровище, което по чудо не е било заграбено.

Всеки ден съм благодарна на бог, че ми изпрати истински ангел.

Коментари

1.   Браво! Дай боже на всеки

2.   Радвам се за вас!
Бъдете щастливи завинаги, той е твоят ангел! :)

Благодаря, че сподели с нас, направи деня ми по-добър!

- Еделвайс

3.   За любовта няма граници и възраст! Щом се обичате, независимо от годините ви... , то това е страхотно!

4.   Прекрасно! От сърце желая безкрайно щастие и любов!

5.   Хубаво е да има и такива истории, които да те усмихнат :)

6.   Радвай се и го пази. Успех и много любов ви желая!

7.   "блъснах се в него без да искам извиних му се и му предложих да го почерпя едно кафе"

Брех, за едно блъскане чак пък кафе да го черпиш.. Аз по тая логика трябва с половината град да съм ходила на кафе.. :-) Както и да е, бъдете щастливи!

8.   Страхотна история! Ще кажа само, че и двамата заслужавате това, което се случва, просто го дължите на себе си, не на на нещо друго! Пожелавам ви да съумеете да останете заедно още дълго време и да не искате историята да свършва!

9.   Ние сме много като твоя приятел, но малко са тези момичета, които канят на кафе след едно случайно блъсване :) Дами, бъдете по-активни, защото сме много срамежливи и недоверчиви.

10.   Браво и от мен, и на него, и на теб.
На него - защото да изплуваш и да излезеш от такава пропаднала среда чист и неопетнен, да не допуснеш средата и условията да те завлекат, наистина е за уважение.

На теб - защото си го оценила, осъзнала си се и си се хванала в ръце както се казва.

Да, дай боже всекиму и дай Боже повече такива истории на фона на всичките нещастни истории тук, а и в живота.

11.   №7 това, което жената е направила се нарича учтивост.

12.   Благодаря, че написа това тук рядко прочитам нещо до край, но реших да изчета историята ти и наистина ме накара да се усмихна! Радвам се за теб и ви пожелавам много много любов!!!

13.   Брааво наа момичето оценява малките жестове е вярно момчето няма опит и какво от това, не кара сигурно кола от 120 000 и какво от това. Обеден съм, че това момче ще я кара да се чувства добре и след 20 години примерно. Дала му е шанс и оценява старанието, аз за това само браво мога да кажа.

14.   Еми, няма какво да се учудваш. И аз съм добър-не пуша, не пия, джентълмен съм, не обиждам момичетата и съм културен. Но не съм само аз такъв. Има и други такива-като мен и като твоя :) Но просто, трябва момичетата да си отворят очите, ако искат свестно момче!

Едно Момче-20г.