Това е да си тийн.
Здравейте,
Аз съм момиче на 15 години. Уча в добро училище и смятам, че се разбирам с всички от класа. Имам няколко по-близки приятелки от училището и няколко от квартала. Миналото лято излизах с огромна компания, но както по-често се случва, всичко се разпадна. В тази компания имаше едно момче, което всички харесваха, както и аз, но никога не казах на никой. Мисля, че аз наистина го обичах. Лятото ми беше много симпатичен и всеки път, когато го виждах, нещо в мен потрепваше. Започна учебната година и дори не се засичах вече с това момче. От тогава не изпитах никакви чувства към никое друго момче. Нищо в мен не потрепваше щом видех някой дори супер привлекателен индивид от другия пол :D. Имах чувството, че това момче е откраднало сърцето ми. Аз не съм привлекателна, нито съм слаба, но може да се каже, че имам хубав характер. До сега съм нямала гадже и много ме е страх че ще си остана Завинаги Сама. Та, преди няколко дена просто видях това момче и дори не си казахме здрасти, така де аз минах на другия тротоар, но все пак... От този ден онези чувства се завърнаха, сърцето ми пак трепти. Май отново съм влюбена. Знам, че той никога няма да ме хареса и никога няма да се получи нищо между нас... Страх ме е, че отново ще се превърна в онова затворено момиче, изпаднало в депресия... Помогнете ми... Как мога да го забравя?? Но сега като се замисля, не искам да го правя... но по дяволите, не искам да изпитвам чувства. Не искам... :((

Коментари

1.   Охх тези тинейджърски годинии :) Мило дете, не се затваряв себе си, прекалено си мъничка за да се отчайваш заради което и да е момче! Животът е пред теб! От сега нататък ще се влюбиш още многоо, много пъти :) Щом с това момче няма да се получи (въпреки че не може да си сигурна без да си опитала), ще се появи това което наистина ще те обича. Важно е да не се затваряш в себе си, не си стой сама в къщи, излизай, забавлявай се, млада си, живей сега! Някога ще ти омръзне да бъдеш жена :) Запази децкото в себе си. Един съвет (от личен опит го казвам) : Не се обвързвай със сериозни връзки, прекалено рано е. Когато бях на твоите години мислех че и аз съм готова за сериозна връзка, но не бях и все още не съм :) Живей сеободно и независимо! Забавлявай се :)) :*

2.   Тренирай някакъв спорт, учи, бъди общителна и не се притеснявай аз съм на 16 и преди също като теб си мислех че ще остана само но не промених се към добро и всичко се оправи :))

A9 16g