Възможно ли е или е немислимо
Здравейте скъпи приятели,
пиша защото отчаяно се нуждая от компетентните ви съвети. Историята ми е следната. Преди време се запознах с един мъж, беше любов от пръв поглед. Всичко беше красиво и нежно. Той ме уважаваше и се държеше с мен с такова внимание, за което всяка жена копнее. Обстоятелствата се стекоха така, че той замина и с него престанахме да се вижаме и чуваме. Сега той е голям мъж на 24 години а аз малка девойка на 17. Скоро ми се обади отново и се чухме още няколко пъти. Разбира се чувствата пламнаха отново. Той се държи още по-добре и никога не говори с мен за секс, напротив даже каза, че няма да легне с мен докато не стана пълнолетна, за да не се чувствам така, счкаш ме използва само за секс. Просто съм много обърката имаме 7 години разлика което не е много, но не е и малко. Възможна ли е такава връзка? Или е по-скоро немислима? Моля ви кажете какво мислите, че е по-добре да направя?
Благодаря ви от сърце и се надявам да споделите мнението си с мен.

Коментари

1.   Естествено, че не е немислимо. За любовта, за истинската любов няма граници. Ако не ви потръгне значи вашето просто не е било такава.
Бъдете заедно и дано сте щастливи.
И е добре да си на 18 преди всичко.

2.   Правиш впечатление на здравомислещо и интелигентно момиче.
Не мисля, че връзката е немислима, защото ти си достатъчно зряла, макар разликата.

Не мисля и че той те използва,
а че наистина има интерес към теб, което е супер.

Бих те посъветвала да си комуникирате още,
да се виждате по възможност и сами ще усетите
на къде трябва да тръгнат нещата.

Накратко НЕ мисля, че възрастта е проблем в Този случай, защото си достатъчно голяма вече психически! :)

Успех!

- Еделвайс

3.   Щом се обичате няма никакъв проблем! Освен това си навършила 16 и можеш да взимаш решения! Ако си на (18 т. е навършила пълнолетие) дори не зная какво може да ти попречи, освен ако ти самата не го искаш! За секс, обаче трябва истински да го искаш и сама да прецениш кога си готова! Виждам, че той не бърза... , значи не иска само секс и те харесва много!