Какъв тип жена харесвате?
Аз съм мъж на 20 години и имам въпрос към колегите ми. Интересно ми е, харесвате ли по-слаба или по-пищна жена? Аз съм останал с впечатление, че мъжете в България харесват по-слаби и нормални жени, но не и по-пищни.
Лично аз от доста време насам, съм само привлечен от по-пищни, дори едри жени, а съм сравнително слаб - 1. 80 висок и тежа 75 кг.

Коментари

1-50 от 53

1.   мноооооооооооооооооого слаби, да им се виждат ключиците и да имат голяяяям луфт

2.   Предпочитам по-пищни. Слабите жени в повечето случаи са като недоразвити момиченца, друго си е големи цици, тънка талия и по-широк ханш.

3.   По-слабички. Но не прекалено. Като цяло не харесвам пищни жени, има и изключения, разбира се. Но като цяло съм привърженик на естетичността, а когато има повечко килограми тя се губи.

4.   165 до 175 см.
57 до 62 кг.

5.   харесвам момичета с черна коса с кафяви очи с мистично излъчване гранично с невъзможното въображаемото.
Косата и да е дълга черна леко чуплива и естествена
да се носи в синхрон с вятъра и да закрива очите и
но те винаги да намират пролука.
Очите и чувствени които носят надежда сила и слабост
изразителни но понякога присвити искрени.
веждите и дълги и нежни подчертавайки нейните настроения но и водещи до недоумение какво чуства
в комбинация с погледа и ;).
Като в очите и винаги има един блясък независимо дали е тъжна, щастлива или объркана.
И именно тоя блясък буквално те пренася в друго измерение сякаш не съществува никой друг.
устните и ръцете и нежни и естествени.
Усмивката и искрена и невъзможно красива и безценна
защото тя се появява само когато има причина.
Тя е като слънце в студен ден, като дъжд в горещ :)
в свят изпълнен с простотия.
Дали е слаба или пищна няма никакво значение.

6.   Номер 5, аз съвпадам с описанието ти :)

7.   Номер 5 ме разби. Един за друг сме! Хаха

8.   Харесвам слаби жени 40-50 кг с черна дълга коса до кръста и пъстри или светло сини очи и малко лице. Да е с малки гърди и стегнато дупе.
Да има чувство за хумор, да не е надута и да обича да доминира сексуално в леглото.

9.   4 ме уби! Ако не влиза в тея килограми край, така ли!? Ха-ха-ха! Може да изглежда страхотно и с повече кг и да е стегната, с убийтвено тяло. Изобщо КГ нямат значение, а външният вид като цяло.
По-пищните жени са по-секси разбира се, нали говорим за жени, не за малки момиченца. :)
Именно в един голям бюст, широк ханш и малко кръстче има най-много естетика, номер 3 ;)

10.   Най си падам по кльощави, минимум с четири пръста грим по лицето, с коса поне в два цвята, екстеншъни до петите и толкова топирана и лакьосана, че и торнадо да не мое да я помръдне. Орлови нокти намацани в най- актуалния за сезона цвят, подхождащ на тена и, придобит с много търпение и постоянство в близкия солариум. Това приказно същество най би ме грабнало ако е качено на поне дванайсесантиметрови куки за плетене, при което се клати така все едно всеки момент ще падне в обятията ми. И естествено да ухае осезаемо на парфюм така че чак мухите да бягат от нея и да я надушвам чак от другия тротоар и като се приближа да я целуна да се разкихам все едно съм се насмъркал с черен пипер. Ако пък пуши, пие и псува повече и от мен би ме направила най-щастливия мъж на планетата.

12.   Зряла жена 40-50 килограма? !? ! Това е нормалното тегло за тийнеджърките! И как за бога определяте колко килограма да е момичето с което ще излизате? Ако случайно е 56 кг няма да я харесвате ли? ! Що за глупости са това! Ето заради хора като вас 30-40% от женското население има проблеми с теглото.. било то наднормено или под нормалното. Засрамете се. Жената е жена, називисимо дали е 50 или 60 килограма. Ако ще я обичаш- обичай я такава, каквато е.

13.   От автора. Съгласен съм номер 12, като срещнеш някой когото харесаш, едва ли външността ще има голямо значение. Но и жените харесват някои физически черти у мъжете, всеки има различни предпочитания.

Доколкото виждам, вероятно наистина съм малцинство от мъжете с моя вкус. Аз си падам по едри жени, с едри бедра и немалка талия, но не някакви много дебели. Наистина има страшно много слаби красиви жени, но не знам защо ме привличат доста по-едрите от тях жени.

14.   Ами, виж сега номер 9. Не всички сме надарени като теб, аз какво да направя, че нямам огромен ханш като теб? Аз съм си идеална и се харесвам, не ми е нужен голям бюст. Моят е малък. По-добре, от колкото да увисне като големите бюстове. Ужас, те изглеждат ужасно. Мое мнение.

15.   10 номер, много добре разбираме, че това не е истината ;дд

16.   Номер 4, когато се запознаваш с някое момиче кантарче и рулетка ли си носиш?

17.   12 аз съм Номер 8. Ще ти кажа защо търся жена между 40 и 50 килограма. Аз съм 1, 86 и 70 килограма на 24 години. Много слаб и строен. Трябва ми такова момиче което да ми подхожда и да е много слабо.
Даже бих искал да не носи грим, защото не е добре за кожата, а да си е с естествената красота. :)

18.   От момер 4 до тез, коит ме критикуват:
Тва е нормалното телосложение за жена с такава височина. Другото е прекалено кльощаво и ръбесто или вече прекалено разпуснато и меко.

20.   От номер 9:
14, аз съм мъж и написах това, което ми харесва! Но ако бях жена сигурно така щях да искам да изглеждам. Иначе за всеки има място под слънцето, споко.

Номер 18 - мускулната маса тежи много, а изглежда по-малко от мастната тъкан, пич. Може да е с 10кг над тея, дето си описал и да има убийствено тяло, ЩЕ се повторя. Явно не си много наясно. Затова казвам, че на килограми не е добре да се мерят нещата, може на процент мазнини в тялото, така ще се знае колко мазнини и мускул има. Съответно дали е стегната, мускулеста или по-отпусната. Така че YOUR ARGUMENT IS INVALID. ;)

21.   От 4 до 20 - май много четеш бб-теам и 9гаг и само мускулна маса, БМИ, кофички и мемета са ти в главата. Аргумента ми е баш валид щото освен тук-там някоя объркана кака във фитнеса, друга жена с толкова мускул, че да е 70 кила и да изглежда добре няма да намериш. А и много малко сте тея дето се кефите на мускулести крака/гърбове на жени. Знам ги аз тея лафове, че огледалото е най-точния кантар и тем подобни фитнес клишета - хев биин деър и ся се връщам ;)

22.   От номер 14 до номер 9- Извинявай, наистина реших, че си жена ;дд

23.   За мен е важно да е свестно момиче. Но естествено, да не е прекалено слаба или прекалено пълна, та чак дебела.

Едно Момче-20г.

24.   Харесвам:Жени, който знаят какво искат от живота, знаят как да го получат, борят се денонощно с труд и пот на челото, имат възпитание, знаят кога какво да кажат, държат на имиджа си, не разчитат на никой освен на себе си, подържат се, изглежат добре, винаги знаят какво да кажат на място, хрижат се за децата си, знаят кога да си премълчат и кога да кажат нещо, чистоплътни са, добре облечени, и т. н.. За тези който ще кажат "няма такива жени" има и това е моята жена с която се гордея :) И повярвайте ми те найстина съществуват :)

25.   Аз пък си мислех че е важно да е красива в лице? !?

26.   И всеки гледа тялото не лицето ама все тая! Та вие като се запознаете с някоя по какво япреценявате по лице и тегло ли явно да щоте не виждате някои работи! Таа сигурно си носите кантарче и рулетка хахахахах. Ето за тва има толко неразбирателсктва между хората щото се преценявате по външност а не по характер. Важен е характерът и как приема животът!

27.   Два пъти съм се влюбвал и двата пъти - поглед в поглед. Без въобще да погледна надолу. Потъваш и край - излизане няма... А технически, като мерки - първата беше като клечка, втората си има от всичко в изобилие.

28.   Не харесвам клощави.Не харесвам и дебели-Харесвам средни да го кажем така.Гърдите са без значение.

29.   Жени до 50 килограма, с дълга коса, харесвам гримирани куклички. Jessica Jane Clement е моят идеал за жена. Снощи сънувах едн по мой модел със сини очи, много слаба и много красива, но я сънувах как я гледам, нищо повече. Имам си приятелка, която се доближава до моят идеал с леки забележки, но е слаба, руса, с обеци на веждата, устата, езика и пъпа :) не ми става от жени над 50 кг, а от слаби се побърквам буквално :))) много съм претенциозен и любов не мога да изпитам към жена, която не е мой тип, аз съм естет

30.   Номер 5, голям си романтик. Коя ли е тази мистична дама, грабнала сърцето ти? А много ми е интересно дали въобще тя знае, че си толкова влюбен в нея?

31.   И аз съм от момчетата, които харесват по-закръглени момичета с хубаво дупе, средноголям бюст - рубенсови форми :Д По принцип кльощите не ме привличат изобщо. Но по-важното за мен все пак е, да има акъл в главата все пак и да има хубав характер, другото е химия
М21

32.   Такава, каквато знае какво иска. Изчезващ вид са.

35.   Слаби или средни. :)

36.   Номер 17, с тия мерки 1, 86 см и 70 кг наистина е принуден да търси някоя с момичешка, пардон момчешка, фигура... Коя нормална жена харесва ръчички и краченца като на скакалец?
Ж 32

37.   И аз като автора харесвам закръглени момичета с рубенсови форми и едри крака и дупе. Да не говорим, че те са и с много по-хубави характери и са по-весели и романтични от слабите. Важно е и в лицето как изглеждат разбира се, красивото лице привлича много повече от красивото тяло в повечето случаи. Даже не мога да разбера как красиви пълнички и едри жени се срамуват от тялото си и се опитват отчаяно да отслабват, след като изглеждат просто перфектно и си имат всичко в изобилие.

38.   До номер 5-много ми хареса написаното. Опрределено си един влюбен човек.

39.   Харесвам много слаби момичета, които са сериозни, а не курви, но не останаха красиви светсни момичета, все по-трудно е да се намерят. Не ми става от друг тип момичета, ако е над 55 килограма, дори съм повръщал от дебело момиче (дойде от сайт за компаньонки много по-различна от снимката), но се оправдах, че ми е лошо, за да не я обидя, все пак е жена.

40.   До номер 39 - продължвай да търсиш сериозни момичета в сайтовете за компаньонки - гаранция, че рано или късно ще откриеш някоя :DD

41.   Които, не са кифли. И не приличат, на чалга певици.

42.   С карамелено-руса коса и големи....зелени очи.И гърди и с по-пищни форми.

44.   Харесвам със слабо телосложение, но не болезнено слаби. Към 170-180 см високи и за предпочитане е русата коса. Аз самият съм на 29, харесвам на възраст от 22 до 32.
Такива с поведение като на принцеса не одобрявам. Уважавам сериозността и искреността!

45.   Жена съм... до номер 10, така не съм се смяла от години... е, някои мъже наистина си падат по такива..

47.   Високи и стройни с хубави крака и дупе.

49.   Слаби, с малки дупета, дълги коси и да са сладки в лицето, кифлички

50.   За мен лично килограмите на една жена нямат никакво значние. Една жена може да ме впечаатли с чар, поглед и усмивка.

51.   Естествено руса, сини очи, красива в лице, хубав характер, с средни гърди, и хубаво дупе

52.   Като я намеря първо тук ще се похваля. От 10 години е търся и за сега без резултат. Така, че ми стискайте палци. Целувки.

53.   Абе хора, вие добре ли сте? Не осъзнавате ли колко смешно изглежда да дадеш диапазон на височината/килограмите на една жена? Ако само тялото й ви привлича, добре. Лягаш си с някоя клощава, руса кака, ама в леглото дърво. Аз лично предпочитам някоя с повече извивки, да не е като дънки без джобове. Нали все пак трябва да има къде да пипнеш! Но все пак да не е прекалено... За мен е по-важно да изглежда в лицето добре, а тялото даже и да е по-пълничка, малко нощни упражнения и ще го стегнем... :)

55.   Не по ниски от мен до 10-12 см, с телосложение като моето или по слабо, да не са ги изпускали в казана с отварата като малки, с мръснишка визия, малко да приличат на извънземни, абе общо взето моя женска версия, с кръгло стегнато дупенце :) Ако бях пълен и/или нисък щях да имам друго мнение, ама какво да се прави, не съм си избирал аз родителите.

58.   Строги!

61.   Мъжете които слaгaте жените в някви невъзможни рaмки сте ми просто смешни. И кво aко не е 55кг, a 56 ще я върнеш ли. Кaто си хaресaш момиче първото което я питaш е колко кг е тaкa ли? Нaй-сте ми смешни пикльовците дето търсите тaкaвa дето дa ви отивa. Не е вaжно дaли женaтa е 40кг или 100кг вaжното е дa се обичaте. Зaрaди тaкивa хорa цял живот ние жените не се хaресвa или искaме дa кaчим или дa свaлим кг. Бившето ми гaдже постоянно ми нaтяквaше, че съм дебелa. Бях 60 кг сегa съм нaй-много 56кг. и той още ми кaзвa, че трябвa дa отслaбнa. Aз кво съм виновнa, че той имa зa идеaл нaй-добрaтa ми приятелкa, която е 49 кг. Тя е сaмо кожa и кости, a aз съм нормaлно слaбa. Aз съм 174 см, тя-170. Зa товa aз тежa повече от нея. Всички момичетa искaт дa сa слaби колкото мен. Всички ме хaресвaт сaмо aз не се хaресвaм. И зa кво зaрaди някви невъзможни идеaли зa крaсотa. Момичетa яжте и пийте кaквото и колкото си искaте!!! Тaзи същaтa моя приятелкa е влюбенa в момче което не хaресвa кльощaви, a нормaлни момичетa с бюст. Зa товa те никогa нямa дa сa зaедно, зaрaди някви тъпи идеaли зa крaсотa. Момичетaтa сa рaзлично високи, зa товa някои тежaтa повече. Бившия ми кaто чуе 49 кг пускa еднa мaзнa усмивкa, кaто чуе че aз съм 56 изригвa с горилски смях до небето сякъш съм кaзaлa 106 кг. Не е ли по-вaжнa любовтa от колкото килогрaмите? Aз искaм истинскa любов, искaм сърцето ми дa препускa и пеперуди дa пърхaт в стомaхa ми. Не ми пукa зa килогрaмите!
Женa/16 г.

62.   Аз пък мисля, че повечето от коментиралите тука са девствени :)

1-50 от 53