Момичета искат девствени момчета?
Здравейте. Искам да попитам, има ли момичета които искат да бъдат с девствени момчета, говорим за сериозна връзка.

Или по-точно казано: момичета които искат девствено момче за приятел (гадже)

Естествено, че има такива момичета, но споделете, да видим, колко момичета искат такива момчета.
Да видим колко сте на брой :) :)

И обяснете защо искате девствен. Какви според вас са и ще са предимствата? :)

Едно Момче-20г.

Коментари

1.   Няма такива. Може би, ако са на 14-15 им се иска, но после искат опитен. Не виждам предимства. Тва е малко като да питаш дали харесват срамежливи момчета, защото мъжете искат девствени и скромни момичета.

2.   Не познавам момиче или жена, които целенасочено да искат девствени момчета - точно обратното.
Но все пак - за любовта подобни неща не би трябвало да има пречки. Всички сме се родили девствени и по-умните от нас знаят много добре, че това „качество“ или липсата му не казват нищо за качествата на личността. Девствените хора придават голямо значение на девствеността си сякаш докато за останалите това просто отдавна вече не е някаква тема за размисъл и изобщо не се питат кой бил девствен и кой не - завърта те живота и... докато не попаднеш на такъв мъж или жена си сякаш забравил по темата.
За мен като жена не би било пречка да към с такъв мъж, ако съм много влюбена в него (теоретично). Признавам си, че никога не съм била и няма да бъда (омъжена съм) с девствен мъж. Още от самото начало си харесвах по-възрастни мъже с опит. При момчетата от класа ми например ме отблъскваше това, че не знаят как да се държат с една жена и така - двама неопитника стават прекалено много. Днес като жена с опит гледам с по-голямо снисхождение към такива въпроси, но като момиче си спомням, че не исках в никакъв случай първият ми път да е с девствено момче, което си признавам, че беше глупаво, защото и опитният мъж не може да ти го направи хубаво - първият път си е просто гадно преживяване.
И така както и да го въртя - просто е много просто - девствеността не е качество, което описва личността на човека и нито е предимство, но не е и пречка за една връзка, ако има любов. Не познавам жена, която да си пада изрично по девствени мъже, но сякаш жените с малко повечко опит почват да гледат със снисхождение към такива въпроси и не им дреме особено. Съвет към автора - Хвани си кака да те отрака. Младите момичета търсят мъж с опит, а когато натрупаш такъв, ще разбереш причината. Когато самата жена има опит, тя може да си (ти) го направи хубаво и без особено изкуство от твоя страна.

3.   Аз много исках първото ми момче да е девствено, но не намерих такова. Харесва ми идеята за девствен мъж, някак е по-чисто или може би по-оскверняващо. И според мене би излязла хубава връзка с такъв човек.
Жена на 26

4.   Пак ли!?? Може и да има някоя дето да те ПОиска, но като прочете темата ти за майстор-готвача и хвалбите и "превземките" и ти види черно на бяло оношението към жените и... бързо ще те ОТиска!

5.   Тая тема толкова предвидимо ще се развива. Все ще се намери някой младеж, който се опасява, че никоя жена няма да го поиска и ще пусне тема по въпроса. После се изсипват един куп хора да му обясняват как девствените мъже никой не ги иска и никоя нормална жена не харесва девствени мъже, понеже всяка нормална жена ще иска мъж с опит... Ми не, аз лично никога не съм търсила мъж с опит, защото на мен ми харесва идеята да бъда "откривател". Момчетата цял живот си фантазират и представят какво ли е това животно сексът, издигат го в култ едва ли не и е доста приятна идеята ти да бъдеш тази, която един вид го "въвежда" в удоволствието. Погледнато от тази гледна точка, на мен ми е доста по-възбуждащо, отколкото аз да съм с опитен мъж. Не съм някаква педофилка - на 25 съм и по ирония на съдбата съм имала двама мъже, на които съм била първата. Единият ми беше първата голяма любов, а с другия искам да прекарам остатъка от живота си. Не знам дали това по някакъв начин отговаря на въпроса ти, авторе, сигурно има фетишистки, които държат да бъдат с девствен мъж, има и такива, за които тези мъже са пишлемета и гледат с пренебрежение на тях. Теб трябва да те интересуват жените, които могат да те обичат такъв, какъвто си, не трябва да те интересува "по принцип" каква е статистиката.

6.   Това е голяма глупост, сексуалното привличане между двама души или го има или го няма. И не виждам, ако желаеш някого какво значение има дали е девствен или опитен.

7.   Каквото и да говорите все на някого ще му се падне девствено момче. Но какво от това? Да не би " опитните " да са родени научени? И те са били девствени. Всичко се оправя с времето. В началото може да не е много добър, но след това. Искам да кажа, че никой не е роден научен и се учим докато сме живи. Аз не знам какъв предпочитам!

8.   хаха. Оня пък... или ОнАЯ, видяла че съм пуснал две теми едновременно и почва и тука и тама да приказва некакви глупости (отношението ти към жените... бла бла)

Всъщност, то като е пълно с курви нашарени с 3 кила грим, 2 прически и некви токчета, с които не ходят, а куцат...
какво повече да се каже... Аз такива жени не харесвам.
То свестни момичета почти няма. И за това пускам тая тема, да видя мнението на момичетата, да си споделят ако предпочитат девствен и защо?
Каквото и да се напише тук по тая тема, аз няма да се хвърля да си премахвам девствеността, просто с някакво момиче. Ще си чакам моето момиче. Като се обвържа и то сериозно и като му дойде времето-тогава.

Какво се хвалят хората масово, че са правили секс и се присмиват на 19-20 годишните, които не са правили секс, не знам...
Аз като срещна момиче или момче, на около 20 години на Инвалидна количка и... замислете се. Не щракайте с пръсти и не плюйте другите и не си мислете, че сте с нещо повече от останалите, след като сте правили секс или държите яко на пиене и т. н.
Смисъла на живота е съвсем друг... ;)

Едно Момче-20г.

9.   Момиче - не, но някоя опитна жена със сигурност би се насладила да използва такова момче.

10.   Аз съм момче, и съм имал възможността с 3 девствени момичета да съм им номер 1 и познайте и за 3 те съм номер 1.

11.   10, браво! Превърнал си жените в консерви, които да отваряш - това те прави мъж ли? Аман от комплексари

12.   Аз съм девствена и също бих искала момчето което обичам да е девствено. Според мен по този начин при първия полов акт няма да е толкова голямо притеснението, тъй като и двамата ще бъдем неопитни и няма от какво да се безпокоим.

13.   Аз! Винаги съм искала девствено момче, вместо някой отракан чичко.. Защо ли? Защото ще ни е за пръв път заедно, зощото ще се запомни /без значение хубаво или не толкова/, защото ще е донякъде наивно, някак истинско. Знам ли как да ти го обясня, просто защото искам. Пък и на нашите години вече трудно се намира девствен мъж и жена. Аз съм на 21, ти виждам си на 20 - то си е чудо. Но... има ли значение какво искам? Смисъл дали ако се видим случайно изобщо ще си обърнем внимание? Аз лично никога не гледам отворковците, някак ме отвръщават повечето. Заглеждам се по скромни момчета и винаги се питам, защо въпреки скромността си никога не забелязват мен или такива като мен, а се заглеждат само по девойчета в къси поли и тунинг отвсякъде. Ето, аз се заглеждам и в по-обикновените, но защо те не се заглеждат в мен? Не се имам за грозна, по-скоро обикновена. Такова момче търся, тоест чакам той да ме намери, но уви... В тая голяма София явно... никога няма да срещна подходящия за мен... а толкова ми се иска да не съм сама, да мога да бъда истински с някой /и нямам предвид просто секс/, но много се отплеснах с темата... ако имаш нещо да ми кажеш, ще следя темата, сподели.

Т., 21

14.   Всъщност ей сега се разрових малко и ти прочетох и други теми /явно си ми направил впечатление/ и много ми се ще, да си початя малко с теб, ей така. "Споделената мъка е половин мъка"... Някакви идеи как да стане, без да нарушим правилата на сайта "без мейли и скайп"?

Т., 21

15.   Т. 21, не се сърди, но много летиш в облаците. С всяка изминала годинка ще става по-трудно да намериш НОРМАЛЕН девствен мъж на твоите години. В крайна сметка ще трябва да се огледаш сред 16 годишните.
Съветвам те да не търсиш девствен мъж на 21 г., защото подобно на теб ще има проблеми с общуването и нереалистичните очаквания за една връзка и като се съберете двама перковци, не знам до къде ще стигнете.

16.   Здравей Т 21, не знам как да намерим връзка, но знам че не съм единствения девстен :) има много. Много на брой свестни. Просто, както аз не виждам, или поне трудно срещам свестни момичета, така и на теб ти е трудно да срещаш свестни момчета. Но ги има-свестните хора :)

Едно Момче-20г.

17.   До коментар 15 - изобщо не летя в облаците. Аз отдавна вече съм се отказала да търся, просто казах какво би ми харесало и защо.
До Едно Момче-20г. - не мисли, че ми се искаше да пишем защото си девствен :D просто имаш някои сходни идеи с моите по доста теми /както ти прочетох някои такива/, но все пак не карам никой насила :) Ако някога решиш, че ти се пише - намери някакъв начин, ако не - здраве да е и успех!

Т., 21

20.   на 16 съм и съм девствен и ме е срам от факта :((((((

21.   Ако бях на 16 и не бях девствен, тогава щях да си умра от срам..

22.   Т., 21, Следиш ли темата?! :))

23.   До коментар 22 - Да, следя я :)

Т., 22

24.   Т., 22 - Радвам се, че следиш темата. Искам да те поздравя с една яка песен. Ще светнеш какво имам впредвид. ;)
http://www.vbox7.com/play:0240d78b33

25.   Т., 22- Ще откриеш ли посланието? :)

26.   Била съм с такова момче ив началото беше леко смущавашо. И аз нямах много опит, на него пък му беше за първи път... и беше доста конфузно. Та сега честно да си кажа бих предпочела някой с опит, на който да не му се налага да му обяснявам какво да прави, защото честно казано половината от удоволствието се губи докато обясняваш.

27.   Разбира се има момичета, които искат да бъдат с девствени момчета. Аз съм момиче и също съм девствена.
По-опитните могат да ти лепнат някоя болест или пък да те сравняват с други и т. н. Дори първият път да не се получи добре, след това със сигурност ще е по-добре ако хората се обичат и уважават. Много се дразня на хората, които са с половинките си само, защото правят добър секс.
Съветвам те да не бързаш. Направи го, когато наистина намериш правилното момиче за теб. Ако тя наистина иска да бъде с теб ще оцени твоите качества без да те кара да се чувстваш неудобно или нещо от този сорт.
Не си създавай комплекси заради това, а зная, че си много ценен за всяка, която иска да те има.
Момиче 21

28.   До Т., 22

Не предполагах, че има момичета като теб, да се заглеждат в по-обикновени и да не харесват отворковците. Моите поздравления и уважение!!! Продължавай все така :)
Колкото до това да срещнеш девствено момче, прекрасна идея но не прекалявай, времето си върви и има вероятност после да съжаляваш, че си чакала толкова. Казвам ти го от личен опит, и аз съм девствен а съм на... доста повече от 22.

Продължавай да се заглеждаш в обикновените и да търсиш Човека в момчето.

Успех :)

29.   Не много момичета ще искат да ходят с 20 годишни чекиджии.

30.   Аз мисля че някои момичета ще ги е срам да излязат с момче кето е на 20 години и е още девствено, особено през лятото когато ще си по къс ръкав и хората има да се чудят защо мускулите на едната ти ръка са много по развити от тзи на другата ти.

31.   Към №10
Бил съм с няколко момичета но нито една от тях не беше девствена. Винаги съм играл с фанелка №2, въпреки че със сигурност зная че едата от тях е била поне с трима, така че няма значение с колко ще ходиш ти винаги ще си им втория.

32.   Оооо какви сте сладки Т22 и автора!!! :))) Дано ви се получи!!! :)))

34.   Аз много си харесах едно момче на 24 и се оказа девствен.. Но няма такава душица да ви кажа честно..
Супер умно и добро момче, но просто имам чувство че когато преминеш определена възраст ти става тема табу и се притесняваш доста повече за секса

35.   Ами аз съм момиче на 19 години и предпочитам девствени момчета... в смисъл не мисля че има предимства или недостатъци... но може би е така защото девствените са някак си по-мили.. по-срамежливи... момичетата като мен са малко... но все пак се намират...

37.   Ми аз съм на 20 и съм девствен и не съм спрял да търса девствено момиче което да е по голямо или по малко със 1 година от мен няма проблеми само да е съгласна и поне нетрябва никой да ми обеснява има порно сайтове който обесняват всичко

39.   Аз съм момче и съм девствен и съм на 19г. От софия ама какво да се прави нямам късмет в този живот....