Изневерих на гаджето си
От много време насам разглеждам този сайт и реших и аз да споделя моято история. Моля ви не ме съдете и без обиди!!!
Аз съм жена на 20г. имам си приятел с който сме от доста време заедно. Обичаме много и прави всичко за мен но ме ревнува ужастно много от всичко и от всеки и аз много се нервирам. Преди няколко дни се видях с едно момче с което се виждах преди да стана гадже с сегашния ми приятел. Единият ще го нарека И. а другият Т... И така както казах преди няколко дни ми се обади Т. и поиска да се видиме, той също има приятелка но в момента а нея не сам в добри отношения. С Т. си пишем доста често споделя ме си неща и решихме да се видиме защото не се бяхме виждали близо 2 години. Аз бях на работа и той ме чакаше, качих се в колата му и трагнахме спря на някакво усамотено място и започнахме да си говориме да си припомня ме дните ни заедно преди. Но както си говорихме и той ме целуна аз първо се дръпнах но после той пак ме целуна и аз му отварнах. Започнахме да се целуваме и натискаме и правихме секс. Беше наистина страхотно, чувстах се много желана аз и преди съм спала с него и секса наистина е страхотен. Не казах на И. че съм му изневерила и незнам дали да му кажа или да го премалча. Никога до сега не бях изневерявала и се чувствам странно.
Дайте ми съвет какво да направя да кажа ли на И. или не?
Благодаря! :)

Коментари

1.   Ако случилото се е било мимолетно, не казвай на приятеля си, защото не можеш да върнеш стореното, а и явно не съжаляваш особено. Носи си сама товара на гузната си съвест, не наранявай човека до теб.
Иначе моят съвет е да скъсаш с И. Явно връзката ви не върви, щом си потърсила утеха при друг. Не е зле да останеш за малко сама, за да направиш равносметка на живота си и да си дадеш сметка какво искаш същност. Щом си си споделяла с другия и сте имали и повече от секс има ли възможност за връзка с него?
Но за начало те съветвам или да скъсаш, или да продължиш да живееш сама с гузната си съвст. В никакъв случай не товари И. с твоите грехове - поставяш го пред абсурда или да се прави, че ти прощава, или сам да скъса с теб и в двата случая ще страда и ще бъде кастриран като мъж. Дори да скъсаш е по-добре да не му казваш и да изтъкнеш друга причина
Успех

3.   Винаги съм твърдяла, че когато в една връзка се появи ревност, тя никога не е случайна. Явно съм абсолютно права. Момиче, не знам какво да те пъсъветвам, честно! Ако продължаваш така да си живееш живота определено от двата стола ще падаш на земята.

5.   Значи прави всичко за теб и те ревнува адски много и ти реши че ще е най-добре да преспиш с някой друг?
после що не ви разбирали мъжете :X

6.   Ако беше момиче на място, нямаше да правиш такива неща... По добре си признай, рано или късно всичко идва на яве и става още по-голям скандал.

8.   Послушай номер 1. Не товари човека излишно.

9.   Номер 2 и 3 са най - верните постове тук.

Аз съм с момиче от вече 6 месеца и в началото имах съмнения , не че някой ми беше казал или да съм видял нещо , но просто някакво 6-то чувство.Тя ми казваше постоянно , че не ми изневерява и накрая разбрах за този човек с когото си пише и се скарахме.В крайна сметка сега сме пак заедно и всичко е наред..

Мили дами .. НИКОГА ама НИКОГА не подценявайте СЪМНЕНИЯТА на един мъж , защото ТОЙ .. ВИНАГИ Е ПРАВ!!

Момче на 15#

10.   От Момче на 15#

Имах предвид номер 3 и 5 < грешно съм видял.

Осъзнайте се момичета/жени.. вие търсите мъж който да не ходи по жени, а вие правите точно това което не искате от него. Що за идиотски същества сте /някой жени, не всички/..

После пак мъжете са ви виновни, защото е бил прекалено мил и добър с вас и след това отивате при най - неподходящия за вас и страдате и ревете по сайтовете ;xx

11.   Добре си постъпила малко свеж въздух в застоялата ти връзка. Ако сте си омръзнали пробвайте да дадете нов старт на връзката си. Но в никакъв случай не му казвай. Отегчила си се направила си го с друг ок нищо не се е случило-това са нормални неща. За всяка изневяра си има причина. Ако не искаш да се разделяте не му казвай.

12.   Е айде сега! Кажи му и гледай какво ще стане после! И без това те ревнува с повод и без повод, ти гледай и масло в огъня да налееш.
Бъдете по-дискретни, бе хора. На никой не му е работа кой ви го пъха и къде си го пъхате.
Само гледайте някакви буби да не хванете, че самосъзнанието на повечето любовчии е под всякаква критика.

15.   Как няма да каже на приятеля си?
Това си е чисто предателство и една огромна лъжа. А предвид дълготрайната връзка, някак не е уместно/логично да крие такова нещо. Като имаме в предвид и още нещо: че тя е била напълно на себе си и е знаела, че е обвързана и можеше да спре, за да не се развият нещата по такъв начин.
Кажи на приятеля си - глупаво е да го лъжеш или да криеш това, защото с това показваш единствено какво егоистично същество си, което търси само собственото си благо.

16.   Послушай ме:ако смяташ че стореното от теб е мимолетно не му казвай -забрави го и продължи напред със старото си гадже. Ако ли не остави го и се върни при старото. Не стой между двамата защото това ще е мъчение и за теб и за тях двамата. Може да постъпиш както искаш но не се колебай в избора си защото ще съжаляваш ако започнеш да се чудиш дали си направила правилния избор. Вземи решение и не се колебай. Желая успех :)

17.   От авторката. Благодаря за съветите които сте ми дали.
Искам само да кажа, че всичко което се случи с Т. беше мимолетно и няма да се случи пак. А колкото до това, не мисля да казвам на И.. Попринцип не съм такава и не изневерявам на приятелите си. Просто се случи не казвам че не съм го искала защото ако не го исках нямаше да го направя. Просто имам още някакво влечение към Т. и заради това го направих. Но ми е супер гадно:х:х:Х

18.   Авторке зле си хахахах Крии се като мишка хахахахах Определено е ясно, че не знаеш какво искашили поне надуми се представяш, че си еднам, а реално не си.

Скрита лимонка си хахахах

19.   Има ли ревност има и причина... човек просто знае накъде вървят нещата, а не иска да си го признае пред себе си...

20.   Здравейте! Аз съм момиче на 16 години (Б) и имам приятел от 1 година, той е на 22 (П) обичам го ужасно много, помогна ми много и продължава да ми помага във всичко, той е един от малкото хора на който мога да разчитам на 100%, всичко си е прекрасно между нас, но тръпката изчезна и станахме като най-добри приятели и от там започнахме много да се караме, аз започнах да харесвам едно момче (Д) от моя клас което е на 17, оказа се че и той ме харесва, започнахме да излизаме, той ме целуна, а аз му отвърнах, първоначално мислех Д, че ще е просто едно забавление, но започнаха да стават сериозни нещата - започнах да го ревнувам, да се привързвам към него, П започна да подозира, но аз нямам смелост да му кажа а и не искам защото мисля че ще го загубя, а не искам, но знам че няма как и с двамата... Какво да правя и двамата имат нещо което винаги съм искала страх ме е да не нараня П като цяло

21.   Признай му за забежката ти. Така ще му дадеш шанса да реши дали да ти бие шута или да ти прости.
М32

24.   Чисто и просто въпросният И. ти не го обичаш. Любовта е доверие и уважение, за да изневериш ти не изпитваш тези неща към половинката си. Не бъди поредната.... и кажи на момчето, щом си го направила веднъж, ще го направиш отново...