Тя се промени изведнъж
здравейте! искам много да се извинявам за това, че не мога да говоря много хубаво български... но не съм от България! Аз съм на 33 мъж. сега започвам да казвам за историята за моята голяма любов... На 2005 година срещнах нея, мойта любима българка. тя дойде в Атина на гости при татко си. така остана в атина 2 месеца. :D и залко за нея немозеше да говори на greek. помагасе на башта си в кафето където той работеcе. Тя говореcе с само с мен, защо то аз говоря български... тя беше на 18 години. беше много мило и срамежливо момиче и много красиво. станахме приятели, само приятели. в също то време тя беше беше обещана на друг мъж и след 3 месеца трябвало да правят брак с него.
Но тя ми каза, че не го иска, а ще прави брак с него, защото така иска татко. Тогава разбрах, че имам шанс, но не можех да кажа на нея, защото тя ме гледаше като по-голям брат, е неможех да рискувам. Тя си замина за България, но аз бях дал на нея номера на телефона си, но не мислих, че ше ме търси някога.... разбрах от татко ?, че тя избягала и не направила брак с онзи. Болеше ме, защото не знаех тя къде е? и сега ако е с лоши хора какво ше стане? така си мислех. след 5 месеца тя ми се обади ;) много се радвах! Каза ми че е в Лондон с нейна приятелка от училище намерила си работа, учила english. и е добре. продалзавахме да се чуваме по телефона с продалзение на 2 години. казах на нея, че я обичам и че искам да дойде в grece при мене. и тогава тя ми каза, че е късно, защото имала приятел и не искала да го нарани и че го обича... казвам ви в този момент аз умрях! беше много трудно за мен. и за това и казах, че неможем да се чуваме повевече тя започна да плаче и затвори телефона. вече имам помощ да се похваля от приятел за писането :) До тогава все аз я търсех. а след като и казах, че неможем да се чуваме, тя сама започна да ме търси. пишеше ми за празници за рождени дни и беше по-различна. Дори мога да кажа, че си флиртуваше с мен. Но така и не се реши да се видим. и така времето си минаваше, а аз остарявах и все ми казваха нашите, че ми е време да свия семейно гнездо. срещнах добра... подходяща жена за семейство и заживяхме заедно. но на сърцето ми още си лежеше единствено момичето от българия. чувахме се, но вече рядко. предимно говорихме за това кой как е? аз вече и бях казал. че не съм сам. никога не ми го каза, но очите и ми го казваха... тя ме обичаше и това което чувствахме беше взаимно. но тя винаги отричаше. това момиче има много труден за разбиране характер. ако всички български жени са толкова трудни, не знам как мъжете още са живи? ... :D и аз се ожених, минаха 4 години без да се чуваме с момичето от българия до преди година и половина. тогава се видяхме случайно в испания. хора не българия или гърция, а в испания случайно.... това ако не е съдба... незнам? като я видях спрях да дишам, лошо ми стана, още по лошото е че не бях сам, а с съпругата си. всичко това се случи на едно летище в испания. полетите ни се засякоха и това беше голям късмет или случайност. качвахме се в таксито, а пред нас в друго такси се качваше тя-ще я кръстя мария въпреки, че не се казва така. Хубаво или лошо не знам, но казах на шофьора на таксито да последва таксито пред нас в които се беше качила мария. ако съпругата ми знаеше аглийски нямаше да мога да го направя, но го нправих, не се хваля с това но е факт. на следващата сутрин отидох до хотела в които беше одседнала тя. от човека на рецепцията разбрах, че не е сама, което ме беше изненадало, защото когато я видях на летището беше сама. разочаровах се отново и тъкмо да исляза и по стъпалата слизаше тя. когато ме видя само където и. не падна.... не спираше да ме пита -какво правиш тук? и така видях ме за крадко разбрахме се да се виждаме всяка сутрин тай като нейният приятел и моята съпруга обичаха да си спат до по късно ние пак ставахме рано, зада се виждаме. една седмица я изивяхме като ученици, които бягаха от часовете. оттогава до сега се виждаме всеки месец по 2 3 пъти. по някога тя идва до гърция, по някога аз отивам до лондон и така. Аз съм много влюбен в нея! не мога да живея без нея и не искам! до сега всичко си беше наред между нас. все още не ми е казвала, че ме обича, но не е неоходимо, защото и личи. тя отдавна се раздели с приятеля си. и мисля, че причината сам аз. сигурен сам, че ме обича, но се страхува да си познае, незнам защо? проблема настъпи след като и казах, че искам да се разведа и да заживея с нея. от тогава започна да се държи по студено, по-рядко ми звани и този месец не било вазможно да се видим. по нейни думи заради работата и. но аз не вярвам. така незнам какво да правя? как да я накарам да разбере, че в това да се разведа няма лошо. аз нямам деца. и немога да остана със съпругата си, защото от първия ден до сега не чуствам нищо към нея. лошо и за мен лошо и за съпругата ми. това е очаквам вашите съвети. приятелите ми ми казват да се откажа, но аз си искам мария, не мога да живея без нея наистина немога!

Коментари

1.   Хаха, това е измислица, съдейки по правописа и доброто ти владеене на българския език.

Модератор2 - позвилихме си да направим текста четим, редактирайки най-грубите грешки.

2.   Ах, филе му!

Тя те иска женен, разбираш ли? Така си и по-удобен. Когато моят приятел ми каза, че ще се разведе, за да бъдем заедно, аз бях най-щастливата жена на света! И още съм! ПАРАТА ТИН!

3.   Навъдил си си "баджанак"!

4.   към 2. е, какво знаци това, по-удобен? как по точно? аз мисля, че тя не е безразлична, защото kогато идва време да се разделим тя не иска да си тръгвам. а проблема е че тя не иска да дойде да зивее в атина. аз съм учил в българия преди години и не ми преци да дайда в българия и да остана там.... но тя за българия нисто не казва. решил съм сега да кажа на мария, че сте одида при нея за винаги, да вида какво сте направи? ако ме гони, знаци моите приятели са прави и съм лъзa мен.

5.   Oт 2:

Удобен си ?, защото като си семеен, тя може спокойно да си развява байряка с когото си иска, без това да ? тежи на съвестта. За това, че не иска да дойде в Атина, мога да я разбера. Всички знаем колко труден стана животът в Гърция и колко несигурно е бъдещето на хората тук. Но не виждам защо не иска да отидеш ти в България. А последно тя къде живее сега? В България или в Лондон? Защо не ? предложиш да живеете заедно в Лондон? Липаме пу ден боро на су грапсо ста елиника едо.. та ме каталавенес калитера..

Успех! (но не залагай много на тази "връзка")

6.   Хей-хей, ЕЛ ГРЕКО, описваш абсолютно идентична история на една НеМария(но подобно име), която е доста по-голяма на години от твоята и има семейство и деца и върти мъж си на малкия си пръст, а също и любовника си грък(който живее в гърция). На всичкото отгоре се хвали на всеослушание колко е влюбена в любовника си(който е женен между другото).
Ако не беше разликата в годините... всичко останало е абсолютно същото.

7.   да. тя зивее в лондон. аз не че не искам да одида и зивеа там, но немога да работа това, което се занимавам.. аз съм агроном. тя от 6 месеца се занимава с marketing. тя се страхува, че сте остане без работа ако се вaрне в бyлгария. е, аз не разбирам зашто е много вазно за нея да работи? нали аз сте работя? е, така мислиа аз.

8.   а за това, че тя мозе да има и други, не мислиа. познавам нейни всички приятели, добри хора. и тя не е такова момиче сигурен на 100%.

10.   Aвторе, това, че ти ще работиш, не означава, че тя не трябва да работи. В България, за разлика от Гърция, жените винаги са работели. Нормално е момичето да се притеснява за работата си. Но не мисля, че това ? е единствения проблем..

Щом си толкова сигурен, че тя не е "такова" момиче, значи не виждам какво те притеснява. Предложи ? да заживеете в Лондон и ако откаже-е, надявам се да не си толкова наивен..

11.   Щом сега е свободна, действай! Ще бъдете хубава двойка :) Всъщност и аз се чудя как нашите мъже са още живи и дали вие, гърците, имате повече търпение хаха.