Влюбена в най-добрия си приятел ...
Здравейте!

От около 2 месеца харесвам най-добрия си приятел, но проблема е, че той си има приятелка.. От около 10 дена се държи странно когато е покрай мен.... Според една приятелка той ме харесва, но не знам... Тя ми каза да изчакам докато скъса с гаджето си и тогава да му кажа но не издържам ще ме изпепели отвътре, не мога да чакам :((( Виждам го почти всеки ден и постоянно се навърта около мен.... Моля помогнете ми не издържам да не му кажа :((

Коментари

1.   и при мен има нещо такова и знам какво е чувството... то е ужасно, но... :х

2.   Авторке, нямаш право. Постави се на мястото на приятелката му, как би се почувствала? Не всичко, което искаме, трябва и да притежаваме. Примири се.

3.   Номер 2 : той е едно от най известните момчета в дсклто си и приятелката му го използва за да си вдигне репутацията мн хора са ми го казвали и си личи

4.   Рядко между мъж и жена може да има само приятелство. Помисли кое е по-важно за теб - да имаш добър приятел или да минете на по-високо ниво. Ако му кажеш какво чувстваш има вариант да бъдете заедно. Но запомни от мен - приятелство трансформирано във връзка, никога не може да се върне към приятелство.
Ако си сигурна в чувствата си, по-добре му сподели. Уточни че го правиш защото искаш да си искрена с него. И виж как ще реагира той. ;)

5.   Да, но проблема е че на искам да го губя като приятел страх ме е

6.   И аз съм на същото положение е момента и. ще отксча направо нз кakво да правя :)

7.   Аз съм на същото положение дори по-зле. Приятели сме от повече от 5 години. Той от 2 си има приятелка и последните 2 месеца нещо става между нас. Гледаме филми както преди, но с разликата, че се натискаме. Дори спахме. А след това все едно нищо не е ставало той отваря темата казва че му е харесало, а аз я отбягвам. Не знам какво да мисля и да правя. Не знам дори харесва ли ме. За него може да е било просо разнообразие.