Здравейите, около час издирвах саит в който да мога да си разкажа, да си споделя терзанията и да получа съвет от страничен човек.Винаги съм смятала че мисля много трезво разумно и преценям много добре ситуацийте кога какво да направя, но в случея в връзката си имам чувството че не знам кво правя....и искам да ми каже непознат човк с нормални човешки ценности и възпитание. Адски съм ревнива да и това преди не ми се е случвало но това дали се дължи на несигурноста ми в него или в това че аз съм склонна към изневяра? С него съм от 2 години близо, ами пресен случей който не ми излиза от главата е коментара който направи говорейки по 4ата с свой приятел че маги желяскова била много яка , че десислава не била лоша и ако му се помоли няма да я върне от пътя. ....Ами незнам мъжете какво ще кажат но това от устата на интелигентен обичащ половинката си мъж с самочувствие и достойнство ми звучи толкова....просташко. Нормално ли е да се заглежда в всеки задник минал пред него (женски) това винаги съм мислила че го правят глупавите нямащи достойнство и самочувство и самоуважение мъже. Ами това да е с мен и компания в заведение и да се загледа поне 5 пути в момиче в отсрешната маса?? Моля ви кажете ми аз ли изперквам и се вманиячавам или това наистина е гадно и неправилно.
Извинявам се за правописните глрешки, но бурзам а и пиша на BP.
чакам с нетърпение отговори и то най вече от мъже.

Коментари

1.   Здравей, аз няма да ти давам съвети, само ще ти кажа моето мнение. Ти ревнуваш от един коментар за Деси или Маги - те са т.нар. "звезди " в България. Разбира се всеки един мъж се чуди какво е да си с такава звезда в леглото, по-добри ли са от останалите жени, които не носят тази "титла ". За мен винаги ревността е била пречка, защото съм била с болни от ревност мъже и съм получава обиди и шамари, заради това. Винаги съм използвала ревността в своя полза, защото ако не покажеш по някакъв начин на човека, че го ревнуваш би станало така, че да помисли, че не те интересува. Може нещо да ми е тежало, да съм ревнувала, но съм го обръщала на майтап. С ревност можеш само да изгубиш, не и да спечелиш ...

2.   да това предполагах и се радвам да го чуя до някъде.
Това за ревноста за интерес го знам отдаавна и преди го прилагах много успешно в предишни връзки но сега ме изкарват извън релси тия неща и както знаете момиче на 19 трудни си сдържа нервите и така , но ме интересува друго нещо повече това всеки мъж ли го прави? всеки мъж ли има моменти на идиотизъм, всеки мъж ли коменмтира така жените?..... Дори и тези който изглеждат безкрайно интелигентни и са над тия неща? Дори и тези който имат 89 % от това което са искали да постигнат и да имат , и те ли ?

3.   Мило момиче, защо приемаш това като акт на идиотщина, докато не приемеш, че мъжете са еднакви все ще ревнуваш. Ако го обичаш му дай свобода, не му вдигай скандали за коментар по адрес на някоя известна личност и да всеки мъж прави подобни коментари, но това не значи, че не те обича. А в крайна сметка, ако не му харесваш няма да е с теб нали така?

4.   Здравейте, млада госпожице. На 46 години съм, и мисля, че ако коментарът ми не те отегчи, може да ти бъде от полза за връзката ти. Ако още не си разбрала, ще ти споделя, че ние мъжете често си говирм такива истории. В мъжка компания разговорите са най често три вида. Коли, футбол и жени. И на мен ми се е случвало жена ми да подочуе нещо подобно от коментарите ми с приятели, но никога не го е правила на проблем, защото за 20 години брак се познаваме доста добре. От тук иде реч, че явно за времето през което сте били заедно не си го опознала достатъчно. Според моето скромно мнение просто не познаваш психиката на мъжете. Ревноста само "изяжда " една връзка. Ревноста води до комлекси. Колкото повече ревнуваш толкова го подтикваш към избиване на този комплекс. Повярвай ми с ревност само можеш да загубиш някого. Дано не попаднеш ти на някой ревнивец, и да разбереш как се чуства отсрещната страна. Успех!

5.   Здеавей!Не смятам че тва проблем за който трябва да се тервовожиш мила:) Моя приятел е сащия .. няма момиче което да мина по улицата и да не го огледа от главата до петите даже и в някои случаи добава и по някои др коментар..!Чесно казано аз свикнах вече с това но продължава да ме дразни...кво да се прай..мъже!!!Не се притесняваи за това изказване от негова страна...може да е било на майтап или просто ей така без да е вложил никъкви чуства...!Колкото и криво да ти стане го обърни на майтап и не му се сърди..Не си усложнявай живота с дреболии..няма смисъл просто :)

6.   Според мен ако ти назове 3-4 имена на красиви жени, различен тип и стил, и каже , 4е не ги харесва това пък няма ли да е съмнително:) Това, което описваш е съвсем нормално за норамлните мъже.....

7.   не всички мъже са еднакви !!! ако той те уважава и обича ,,, останалите ще са му безразлични няма да съществуват за него , но ако е с тебе само заради това че трябва да си има приятелка без нищо сериозно ,,, значи това си е проблем !!! Но помни има мъже със ценности , макар и да представляват малък процент от обществото !!!

8.   "Мъжете имат 20 пъти повече тестостерон, затова имат и по-голям мерак за секс. Най-възбуждащите еротични стимули за мъжа са зрителните. Затова бройкат по улицата и въртят глава след всяка по-засукана мацка /въртят я, защото не им е развито периферното зрение като на жените/. Затова по-често любителите на порнографски филми са мъже.... " /от "Вяра имам " на Мадлен Алгафари/ Аз съм щастливо омъжена от 23 г., може би защото мъжа ми все още ме харесва, но и той не изпуска от поглед хубавите жени. Аз дори се забавлявам с това....чудя се понякога как кара кола и гледа едновременно на двата тротоара. Така, че мило момиче обичай и се радвай на живота!!!

9.   Мила г-жо аз съм мъж на 59 и по повод това,че се дразниш от заглежданията на човека до теб е нормално това е мъж не доизграден като мъж истинския мъж не би го направил защото,ако беше обратното е много болезнено сама ще вземеш решението какво да правиш няма аз да ти го казвам.

10.   Ами аз съм на мнението за госпожата от 9. Значи не е нормално да живееш с приятеля си и като излезнете на кафе той да започне да прави комплименти на някакво мимиче ,а да не забелязва как се гласиш ти за него....ака си мисля..и за малкиа опит който имам Този мъж.ако може да се нарече такъв с когото съм или бях...не е истински мъж...

11.   Въпросът ми е защо мъжете си позволяват език, с който и "нормалните" жени могат да си служат, а не само проститутките. Какво значи да пишеш на приятел "ще дойдат две пи4..., като и двете стават за еб...". Понякога имам чувството, че не познавам човекът до себе си.

12.   Аз пък държа на отношенията с партньора! Държа да съм уважаван, защото и аз уважавам човека до мен! Абсурдно е да се заглежда пред теб и на всичко отгоре да прави комплименти! То теб все едно те няма! А като те няма? Освен комплиментите?

Като не ти ги дава на теб какво цени в личността ти? Това питала ли си го? Знаеш ли заради какво е с теб? Дупе и цици? Явно не е това, щом се заглежда по чужди такива!

13.   Да ревнуваш без повод е тъпо а да ревнуваш с повод е късно изобщо не трябва да ревнувш

14.   Аз лично си предпочитам мъже които не се заглеждат но понеже такива -НЯМА - поне да не го правят видно и аз се заглеждам понякога но гледам да не се набивам на очи а това с коментарите вече коя не би върнал си е кофти особено ако ти седиш до него... или в такъв случаи аз бих казала "ми на мене пък ако ми падне Вин Дизел даже няма да му мисля" и естествено ще се получи малко спорче но по този начин ще покажа че това което на него не му харесва и на мене не ми харесва :) а, ако човек е ревнив трябва да намира границата между реалната и фантазиорската ревност - едната е полезна другата убива.

15.   Здравейте напълно съм съгласна с г-ца 14 естествено ще гледам да го базикна че и на мен ако ми падне еди кои си няма да му мисла ;)

Наистина мъжете си се заглеждат това им е в природата но пак да се изцепва с такъв коментар до теб кофти е иначе да не ти пука ;)

16.   Ей ти на, мойто мнение. Мъжете винаги говорят на аверите си това което ще ги направи да изглеждат по силни и в случая по-готини. Тва със там чалга куклите не означава нищо.
Това че в твоята компания обаче се заглежда по други мацки и до колкото разбирам не се и опитва да го прекрие, означава само едно нещо...ти се сещай. Sorry

17.   Номер 7 от кой филм е това?

18.   в една любов не можеш да премахнеш ревността на 100% А и това че си е разговарял с приятеля си за такива неща-голема работа. Но не мисля че е правилно когато е с теб да се заглежда по момичета, в смисъл той всякаш обръща внимание на всички други но не и на теб или поне не ти обръща на теб достатъчно внимание. А когато е сам може да се загледа по някоя но да е с теб и да си се заглежда... .
А незнам ако пък се заглежда по тези които минават покрай вас и той да се извръща назад и да я гледа.. е тва вече е нещо много грешно и неправилно, разбирам да се загледа ама малко към някоя която ходи пред вас, но да се загледа само за миг и да си отклони погледа, но като цяло е неправилно когато е с теб да се заглежда по други, така ти губиш самочувствие според мен (нз, момче съм) И като цяло, не се ли е нагледал до сега та продължава да се заглежда по чужди и то и при твое присъствие, незнам? !? !

19.   Имала съм само едно гадже, което не се заглеждаше. Беше ме издигнал на пиадестал, за него бях най-перфектната. Буквално правеше всичко за мен. Бяхме заедно 5 години, а аз все се чувствах сякаш заслужавам още и още повече и го зарязах брутално и гадно.
Сегашното ми гадже се заглежда и си е плейбойче. Старая се да не му се връзвам, да не ми пука. Нали вечер спи с мен, когато имам нужда от пари дава на мен, когато съм болна се чуди какво да прави :D
Мисля, че те усещат подсъзнателно, че се притесняваш и това е точка за тях. Не трябва да ти пука. Представи си, че си с приятелка, заглеждай се и ти по мъже от време на време. Отпусни се с него и се дръж естествено :)

20.   първо, темата е много стара, но интересна - мъжете се заглеждат и винаги ще имат едно око за хубавите жени. На мен честно казано ми е доста досадно, когато ме гледат мъже, които са с жените или приятелките си - моят съм го оставила да си гледа, но най-често го хващам да ми зяпа бюста, вдигам блузата нагоре, срам ме е така - той дърпа надолу....

21.   Само факта че за него са яки точно тези две жени които е споменал говори зо простащина и че няма вкус и това е по големия проблем не това че се заглежда

22.   Това, че е коментирал звезди като Маги и Десислава не е кой знае какво. Всеки мъж го прави. Но да се заглежда съвсем демонстративно и то пред теб е неуважително. Можеш да му го кажеш без излишни сцени на ревност. От друга страна приеми го така.. щом той го прави - значи и ти можеш. :)
Така ще сте квит.

23.   Оф като почнете тва било така, онова иначе, имлао не знам си кви мъже и не знам си какви жени. Всички мъже и всички жени са еднакви. Аз съм мъж на 24. Простошкото е да го правиш пред приятелката си, но иначе няма мъж който да не си мисли за секс с друга жена. И ще ви кажа още нещо. Жените изневеряват повече от мъжете. Мъжете не влагат чувства, когато правят секск с друга жена. Самият факт, че жената е друга и го правиш криейки се от своята собствена те възбужда още повече, но в същото време не влагаш никакви чувства.

Все тая... та исках да ви кажа да не се изхвърляте с изрази че имало почтенни мъже дето не мислели за секс с други жени. Айде бе. Тва е природа!

24.   Аз не съм съгласна с повечето коментари, че това е нещо нормално. Това е простащина и само един простак, може пред половинката си, да оглежда от горе до долу други жени и да прави коментари. Това е проява на ниска култура и възпитание. Всеки човек трябва да има елементарно усещане за нещата, за това какво прави, какво казва и как би се почувствал човека до него. И тук не става толкова въпрос за ревност, а за липса на уважение и адекватно отношение към жената, с която си! Не мисля, че всички мъже са такива и не съм съгласна с повечето коментари. Аз бих посъветвала да търсите човек, с който няма да се чувствате неудобно и неловко, а обратното.

25.   Не прочетох всички коментари, само първите и видях, че всички обвиняват теб.
Да, ама не! Интелигентните мъже не се интересуват от чалга и фитнес простакеси. Мъж с висше образование не е равно на интелигентен мъж, както често се приравняват в България.
Мъж, който е влюбен никога не се заглежда встрани. Мъж, който го прави, въпреки че получава секс всеки ден, дори по няколко път е невъздържан и склонен към изневери. Просто е въпрос на време да се случат.
Човекът, с когото си се захванала е посредствен боклук и не си заслужава да си късаш нервите с него.
Днес е пусната тема от мъж "Жена ми флиртува пред мен". Съветвам те да прочетеш коментарите под нея и ще видиш мощна мъжка подкрепа за нараненото мъжко самочувствие и его.
А когато е обратно, както е при теб, веднага фронтална атака.
За мен е въпрос на време да го зарежеш. Няма да го изтърпиш. Това поведение на зазяпване по други ще ескалира с течение на времето.
Прекратих подобна връзка и след нея се запознах с мъжа ми.
Жена на 47 г., омъжена от 20 г.

26.   Е, тя след 15 години ако още не си е намерила точния мъж, не й остава много...

27.   23, аз съм мъж и не мисля за секс с друга/и жена/и. Така че не генерализирай. Една жена ми стига, другите не са ми важни.

28.   Ами не, не изперкваш. Не е нормално. Според мен като си с някой или си с него, или не си, такива мъже до него красива мадама, а се заглежда по някоя фльорца отсреща, Ами тъпо е. Или имаше един обезпечаващ семейството мъж, потърси в сайта история отскоро, пред него жена му се заглежда по друг, така че той да види. Независимо дали е само с цел заглеждане или го правят да дразнят, това е присъщо за 15 годишни хлапета, не за зрели хора. И много добре си го описала, изказването е просташко.

29.   23, с този начин на мислене, си заслужавате жените да ви изневеряват. И не е вярно, че жените не влагат чувства. Ти да не би да си жена, че да знаеш? И нас, жените, се случва някой готин и красив мъж да ни възбуди и да искаме да правим секс с него, без никакви чувства, така че какво лошо има жена във връзка да се из*ука с някой хубавец? Щом вие ще изневерявате на приятелките си, и те ще ви изневеряват. Все пак е секс без чувства и няма лошо (казано от мъжете!). А, не забравяй, че и ние мислим за секс с други мъже!
А също, жените искаме високи и финансово стабилни мъже, а не прошляци, живещи при мама! Т'ва е природа!