Нормални ли са тези неща
Здравейте, не знам защо пиша тук, но виждам че има доста зрели хора които могат да ми помогнат, да ми дадат савети. Ще се опиша, аз съм момиче на 18г., сладка чаровна и компактна, комуникативна съм, и не съм срамежлива, но пък съм скромна. Не съм ходила с много момчета, може би и затова съм още( честна), имала съм 1 приятел до сега но беше за кратко, но съм излизала с момчета на кафене, харесвана съм не отричам, но не мога да разбера защо всичките искат неангажиращи връзки, сега това ли е на мода? . Както и да е общо взето пиша тук да споделя някои неща които ми тежат. Истината е че искам да си имам приятел, а нямам харерсват ме много но , заради тялото ми, лицето и толкова, все някакви надежди ми дават, имам предвид пишат ми, но само толкова.. Колко не хубави момичета си имат приятел, а аз не казвам че съм красавицата но... И друго умирам си да правя секс с зрял мъж, набит много ме привличат мъжкари в буквалния смисъл, без косми обаче и с лека брада. Не знам нормално ли е но, но постояно си фанртазирам разни неща които правя с мъже, чак аз не мога да повярвам какви мрасотии си представам може би защото вече имам нужда да го направя, да вярно мога ако искам да го направя с първият срещнат но, не искам да бъда парцал, не съм такава. Знаете ли понякога си мисля че съм старомода, че не живея в 21 век, разбира се не искам първият срещнат да ми е мъж но искам поне да ходим 1, 2 месеца преди да го направим, пък след това каквото живота покаже. Нормално ли е да искам мъжа да ме преследва а аз да бягам, да аз искам точно това , но някак си нещата не се получават, като почна да вървя след тях им ставам безинтересна, а когато те ме търсят а аз се дърпам, те се отказват е защо става така се питам, нито едното нито другото. Да кажете че не излизам, напротив ходя по дискотеки кафета, клубове, не пуша не пия алкохол, не съм затворена. Много често плача почти всяка вечер, защото искам и аз да бъда целувана прегръщана, наричана с мили думи. Какво повече да направя не знам, казвам си може би сега не е момента, а кога имам чувството че ще остана стара мома. Е приятелчета споделете мнението си, надявам се да не ме упрекнете за нещо това е моят начин на мислене, и ако може да си кажете мнението, аз ще го уважа каквото и да е то. Благодаря ви.

Коментари

1.   Не си на 18, мое мило дете. По размислите ти давам най-много 16. :)

2.   Първо, не си честна, а девствена - има разлика. Честни сме всички хора, които не лъжем и най-важното - не се лъжем. Ти не си честна към себе си, защото преди всичко залъгваш себе си. Иначе - намали сапунките, любовните романи и се отвори за общуването с истински мъже. Не е лошо човек да си има някакъв вкус, но ти до такава степен описваш някой от актьорите в сериалите или в розовите книжки, че чак ставаш смешна. Стъпи на земята, за Бога и се огледай - пълно е с хубави, нормални мъже.

3.   Изобщо не знаеш какво искаш. Без косми ли? Ами, хайде отивай на плажа там ги много. Жалка работа.

4.   AВТОРКАТА; до номер 3 -абе ей, с косми бе косми такива, аз такива харесвам, жалка работа, май ти не знаеш приятелче какво да напишеш, все търсите нещо с което да забиете човека
номер 2 знам че се казва девствена, просто така съм го написала сега, иначе не гледам сапунки, това че ти не мислиш по този начин не означава че и другите няма право :), и знаеш ли стъпила съм на земята, само че не попадам на този тип
номер 1 на 18 съм, колкото толкова

5.   Търсиш на грешните места, моме. В дискотеката такъв приятел няма да си намериш.

7.   Ами виж сега.. и аз съм съгласен с коментара на номер 1.. - не мисля, че си на 18 години. Май си по-малка, но както и да е - относно първия ти проблем: Ами има такива хора, които търсят неангажираща връзка (просто секс за една вечер), но не бих казал, че са толкова много та чак да е някаква мода. Може би не търсиш на правилното място или не обръщаш внимание на правилните момчета... Намери си приятел, но не бързай да му се отдаваш - докато не го опознаеш и си напълно сигурна, че няма да те "мине" и да те остави.