Мога ли да му се доверя?
С него сме заедно от 6 месеца. Сега му преглеждах стари писма и неща... Гледам как е свалял момичетата. Така сваляше и мен. Не вярвам да изневерява, виждам че е мил, държи се добре, но ме притеснява едно. Казва, че и той като мен е имал тайни чувства, които е криел и не е можел да си намери приятелка, защото е сравнявал всички с мен, но ме притеснява да не би да ми го казва, защото съм първата по - сериозна появила се около него... Незнам. За първи път се влюбвам. Голямка съм вече на 20, не са детски истории, но постоянно като че ли се притеснявам дали ако види някоя яка мацка няма да я пожелае, знам, че има много по - красиви от мен...

Има толкова много момчета, които ме искат, не че съм единствената, просто са харесали някое мое качество, според него те просто искат да ми влязат в гащите и затова се мазнят така...
Но понякога се чудя дали когато един мъж казва че обича това значи че обича приятелката си наистина и иска само нея...
Едва ли някой може да каже отговорите на въпросите ми...

Чудех се дали мога да му се доверя... Дали да повярвам, че е възможно да иска само мен, като отсея, че не е от онези мъже които са простаци и се хвърлят на всяка, нищо че като гледам на почти всяка се е пробвал с писма и предложения за каже и същите начини за свалка....

Коментари

1.   Здравеи според мен е наи добре да се вгледаш на фактите отстрани как изглеждат. След като казваш че с това момче си от 6 месеца и си разглеждала негови стари албуми и неща и след като тои се е даржал с теб нормално е редно даго опознаеш по добре като човек!След като ти самата не си сигурна за себе си дали можеш да му имаш доверие на него проведи разговор с него какви са чувствата му кам теб и ако смяташ че ти казва истината и баде честен и откровен с теб.Бади спокоина.Останалото е изневяра ако го допусне!

2.   Ами и съпругът ме сваляше по начина по който и другите, те мъжете не са толкова изобретателни,че всяка да свалят по разлиячен начин. Пробвай и ще видиш, нищо не губиш да поизлизаш с него, хората се женят и се развеждат, и продължават на пред ,какво ти пречи да опиташ пък като не върви... продължаваш напред.

3.   Вярвай му, но не безрезервно..Говорим все пак за мъже...

4.   Cтава ми криво, гледам че в любими клипове има някакви лесбийки как се целуват и т.н.... преди в профилите държеше да има почти всички мацки от сайта в приятели... бях му казала че ме е страх че не ме оценява, никога не е забелязал хубавите ми качества като това че съм добра милостива.... вижда само ка кправя св//// с извинение... и той се нацупи и обърна въпроса ми дали може да каже защо ме обича КАМ МЕН.

5.   Имала съм 3 - ма приятела преди него, била съм лъгана. и дори да не съм изпитвала силни чувства към тях това е рефлектирало малко или много.... и се притеснявам на кого си давач сърцето.. дали има мъж който може да обича жена както се иска!

6.   Като малък си е събирал картинки от дъвки Турбо, сега момчето е пораснало и си събира мацки в сайтове за запознанства. :) Аз съм сигурен, че ще ти изневерява ама пък от друга страна е свестен и се държи добре с теб, както сама казваш. Ти си избираш-в крайна сметка имай в предвид, че по-добре да са му слаби ангелите отколкото мъж, който наистина знае какво иска и как да го постигне.
Ралф

7.   А що си толкова сигурен че ще изневерява... :)

8.   Ааа не бе номер 7, той само ще гледа без да пипа. Те тези мадами са там само...за да си ги гледа. Пак и какво точно значи изневяра? Ако питаш мен дотук вече има изневяра-въпрос на време е да стане физическа (ако не е станала вече).
Ралф

9.   Виж мила, верен мъж няма на този свят и ако мислиш че ще прави секс само с теб през живота си жестоко се лъжеш.За това свиквай с мисълта, че всичко е до време. Всичко е позволено, стига да не те хванат.