Mоже би много бързам и затова все не намирам?
Реших да споделя и моята история,като се надявам да ме разберете,и ако маже да ми дадете съвет какво да направя,защотот немога да разбера къде е проблема,заради който трябва да минавам през всичко онова ,за което ще ви пиша по долу в историята ми.

Значи аз съм момче на 22 години,и от доста време,най голямото ми желание,и мечта е да си намеря приятелка,и да съм истински щастлив,но все не се получава,или ако си намеря приателка връзката ни продължава не повече от месец и се разделяме.И се чувствам ужасно от този факт.

С първата ми приятелка ,много се обичахме,и всичко беше ок,но както казах,не можахме да изкараме и месец,и тя просто реши че не иска да е с мен. И се разделихме,и все още не мога да разбера защо го направи,защото всичко беше идеално. след това се чудех,дали аз не съм сгрешил някъде, но не се сещах какво маже да съм направил. След раздялата ни ми беше доста трудно,докато приема факта,че наистина съм я загубил.

Е сега отново си имам приятелка,но този път проблема е друг. Аз много я обичам,тя също много ме обича,вижда ме се вече доста пъти с нея,и ни е доста приятно и весело.Но проблема е че тя си има приател.и не и се иска да го оставе за да него нарани. И колкото и да ме обича и тя,в момента не може да бъде с мен.А и аз колкото и да я обичам,просто не ми се еска да ги разделям.Та два пъти удрям на камък.И се чудя къде е проблема,заради които не мога да си намеря момиче,което ще бъде само с мен,и да е свободно,а както казах сташно мнага искам вече да си намеря приателка,може би много бързам,и затова все не намирам,но се надявам съвсем скоро да я срещна,та ако може бихте ли казали и вашето мнение.

Коментари

1.   Хей и аз не знам къде е проблема, но нещо не ми харесва стила ти на говорене. Как така все много се обичате и двамата пак има-няма месец. Тя хем страшно те обича хем си има приятел, който не иска да зареже. Чакай малко-аз съм на принципа, че ако наистина имаш много силно привличане, чувства или каквото и да било към някой-бъди с него. И дори да имаш приятел/ка щом имаш чувства към друг/а значи нещо не е наред. Единственото изключение, което бих направил е ако имам семейство.Тогава дори някоя да ти хареса или каквото и да е там-просто бягаш надалече. Мисля, че повечето хора са така. Може и да греша. :)
Ралф

2.   Какво да ти кажа, братле... Съгласна съм с Ралф! Ако тя наистина те обича - ще бъде с теб. Явно щом нещата не се получават, значи не сте един за друг. По-полека с всичко, не избързвай. Когато каниш някое момиче да излезете не си прави прибързани планове за бъдещето, ако стане - ок, ако не стане - много важно. Така трябва да разсъждаваш. Не се впрягай за такива неща.
~ Unique