Всичко бих дала за ден да бъда нормална, щатлива и ЖИВА
Тежко е да си самотен... Да искаш да излезеш, а да няма с кого. Да искаш да си поговориш или пишеш с някой, а там да няма никой. Така ми се иска в момента да разкажа това на някой, но няма на кого. Тежко е да нямаш приятели, да нямаш любов в живота си. Самотата е най-болезненото нещо.. Физическата болка минава и отминава, но душевната - тя е най-страшната. Искам да извикам, но никой няма да ме чуе. Искам да говоря - но няма на кого. Искам да живея - но няма с кого. Не ми останаха приятели, не ми остана любов, ни вяра, ни надежда... Не ми остана и желание за нищо... остана само болката от това, което така и не изживях, което така и не почувствах, така и не успях да имам - просто един нормален живот, едно щастие - па макар и мъничко, една усмивка - но истинска. Никой не ме хареса и поиска заради това, което съм. Никой не пожела да е до мен - било то приятел или мъж. Така и никой не ме обикна, не ме разбра, не ме почувства и изслуша. Така и не успях да намеря онази частичка щастие, която да ме изпълни и да ме накара да се почувствам жива, пълноценна. Така и не получих това, което толкова силно желаех, не успях да дам това, което исках - нямаше на кого, нямаше за какво.... А толкова много исках.. толкова силно желаех, така болезнено се надявах... Всичко бих дала за ден да бъда нормална, щатлива и жива, истински ЖИВА... Да бъда това, което цял живот копнея, да бъда с някой, за който аз съм целия свят, както и той за мен. Да има с кого да говоря, с кого да изляза. Да има някой, с който да поглеждам нагоре към облаците, да мечтая за бъдеще, да гледаме началото и края на всеки един ден. Да намеря този, който да е толкова важен, че ако имам един ден остатък живот - да мога да го прекарам щастлива, без угризения, без болка и страдание, по неизживяното... А толкова исках... но така и не разбрах, какво толкова сбърках в тоя живот, къде толкова съгреших, че съдбата си така опропъстих... съдба ли е изобщо или наказание? Така и не ще разбера, а времето минава и минава, аз все същата си оставам - няма промяна, все болката е там, няма го животът, само съществуването.. Заслужих ли го и с какво? Нима не изкупих всички грешки, които съм правила?
И така не ще ме докосне някога мъж, не ще имам семейство, приятели... но защо такава самотна съдба, защо такава самота? Защо....

Forever Alone, 21

Коментари

1.   Разбирам те. Искам да ти помогна.. да ти дам надежда и подкрепа.
От къде си? : )

3.   По края на изповедта ти съдя, че си на 21, а пишеш така, сякаш си на 81... Болезнената истина е, че проблема е някъде в теб. За да си щастлива трябва коренно да промениш някои черти на своя характер. Лошото е, че когато си сам не знаеш от къде да започнеш и къде точно е проблема. Не се предавай, стреми се към щастие, човек трябва да си вземе своето от живота.

Д. Г. 20

4.   Ако наистина искаш съвет от някого, не е зле да напишеш на колко си години, как живееш, работиш ли и т. н. След като прочетох поста ти разбрах само, че си тъжна.

5.   впечатляващо е всичко бих те приел но как да се свържем

6.   Мила, все едно описваш моя живот... само дето аз съм на 19 години. Бих искала да се запознаем и да поговорим, защото и аз като теб няма на кого да споделя всичко, което чувствам, защото близките ми не разбират, просто не разбират. Можеш да ми пишеш на мейла *** за да ти дам скайп. Наистина ще се радвам да си поговоря с някой с когото имаме общи проблеми. :))

Модератор: Не одобряваме публикуването на контактни данни.

8.   Погледни тази тема коментар 12. http://spodeli. net/7/story-39356. html пиши, ако все още следиш темата.

9.   Пак съм номер 8, при копирането нещо се е разместило и има разстояние, за да се отвори линка както трябва, трябва да се премахне разстоянието. След spodeli. и след 39356. също.
http://spodeli.net/7/story-39356.html Тука е вече поправен, но за всеки случай съм написал, какво трябва да се направи ако нещо пак се размести.

10.   Много ме трогна това, което си написала, личи си че си много умно и възпитано момиче, трябва да започнеш да мислиш позитивно, тоест тези мисли за самотата и това че, няма да срещнеш щастието, трябва да ги изхвърлиш от главата си и на тяхно място да дойдат мисли, че ще си щастлива, че ще срещнеш своето момче, че си красива и всички мъже те харесват. Дори можеш да си го представяш /визуализираш/, прави го всеки ден по няколко пъти, така ще излъчваш позитивна енергия, която се улавя и мъжете ще започнат да ти се лепят. Опитай и ще видиш, че това работи. Вярвам, че ще успееш. Целувки. КУПИДОН

11.   Tи си едва на 21, живота ти сега започва...

Може би си по-затворена или срамежлива и излъчваш сигнали, че за това. Обикновено на тая възраст хората, особено момчетата търсят развлечение, а не сериозна връзка. И така се получава разминаване между това, което ти търсиш и очакваш от живота и това, което е реално. Може и това да е причината за състоянието ти.
Не се отчайвай, имай търпение и надежда. Намери начин как да се срещаш с хора и не се затваряй в самота. Прави нещо занимавай се и бъди активна.
Това ще ти помогне да не затънеш в депресия и да срешнеш човек на когото да разчиташ. Може би твоята половинка.