Никакво уважение от любимия
Здравейте първоначално..
С приятеля ми сме заедно за втори път, бяхме скъсали и след почти година пак се събрахме, от 7 месеца пак сме заедно, но нещо не върви изобщо. През цялото време задължително му се обаждам да му кажа какво ще правя и искам разрешение като 5 годишно хлапе, това мен не ме дразни, но при него нещата не седят по същия начин, той прави каквото си иска а аз действам с разрешения, опитвам се да му обясня положението вика не ми се говори за глупости, сега имам работа или му се спи и т. н. Давам всичко от себе си той да е добре, но не виждам дори уважение от неговата страна. Не знам как да постъпя за да разбере че по такъв начин ме губи колкото и да го обичам той редовно ме обижда и наранява и не се извинява, как да го накарам да се осъзнае малко и да съжелява? Знам че ме обича, но не го показва не доказва, прави само това каквото му оттърва и изобщо не мисли за мен, е аз как да си мисля пак че ме обича, всичко което прави ме кара да мисля по друг начин и не ме слуша изобщо, на готово сяда редовно, как да му покажа че по такъв начин пада много ниско, мисли си че прави нещо правилно, но не е така, искам да разбере че може да ме изгуби, моля ви да ми помогнете.. Благодаря предварително!

Коментари

1.   "Знам че ме обича, но не го показва не доказва, прави само това каквото му оттърва и изобщо не мисли за мен, "

Извинявай, но тогава откъде точно знаеш, че те обича??

2.   А защо постоянно му звъниш и му даваш отчети, на 15 ли сте?

3.   Там където нишката веднъж е скъсана, не помага кърпене ;)

4.   Аз да те питам нещо, което не са те питали:
Я ми кажи какво значи следния цитат:

"С приятеля ми сме заедно за втори път, бяхме скъсали и след почти година пак се събрахме, от 7 месеца пак сме заедно"

Тъй като не си разяснила, предполагам, че този израз звучи така:
Преди време ми писна от него, реших да го зарежа, след което пробвах с различни мъже, обаче мислех за него и реших да пробваме пак.
И тъй като той не е най-големия глупак на земята, съвсем нормално е да ти няма никакво доверие, все пак така или иначе вече си го предавала.
Кога ще се научите, че за да има доверие, трябва да работите за него, не да ви се дава даром:)
И нещо в твоя защита: Той също не е усвет, щом се държи детски и се държи по описания начин. Ако беше мъж на място, щеше да те остави да мислиш че всичко е спокойно, за да ти проследи "хисторито" на действията.
Един за друг сте, но пак трябва да се радваш, че след като си го зарязала, изобщо се е навил да сте заедно, не е никак малко :)

5.   Все едно чета моята история...

6.   Кратък и ясен съвет - зарежи го и край на повторните събирания! Затова е измислен термина "бивш" - за случаите, в които няма връщане назад.