Влюбен съм :)
Здравейте. Преди седмица бях с един приятел (колега), ходихме до магазина, върнахме се у тях (на общежития е, студент) и засякохме едно момиче, което той познава от няколко дни, почти седмица.
Излезнахме на терасата и си приказвахме с нея и това беше. Само една среща. Случайна. Мина добре.

Той ми е разправял за нея преди и разбрах, че имаме с нея доста общи вкусове (и любими занимания, хобита).

Тя поддържа връзка с него, все пак са съседи, и след срещата, колегата ми казва, че тя пита за мен доста, та явно си ме е харесала. Така мисли той.

А и аз мисля така... Няма да пояснявам какви са й хобитата и с какво обича да се занимава, но мисля че се влюбих в нея... Не си казахме много на тая първа, случайна среща, но щом след това почнала да пита честичко за мен, какво правя и т. н. явно наистина си ме е харесала... :)

Но, тоя колегата, иска той да се? пробва? с нея...
Как така пробва?
Той като види момиче мисли само за едно...
Тя не се занимава с такива неща с каквито той обича да се занимава-тя е творческа личност, а той не е.

Аз съм творческа личност, тя също... харесвам си я, мисля че съм леко влюбен... не знам. Имам някакво усещане, че наистина може между нас да се зароди любов... имаме много общи теми...
надявам се да се срещнем пак :(
Сега студентите са в сесия и нея я няма, по-късно й е изпита, дано да се засечем, може отново да попита колегата за мен и да поиска да се срещнем да се видим пак... :( надявам се да се срещнем пак

Колегата каквито ги говори, май няма много да му се понрави да ни среща... А аз виждам че той въобще не е нейна компания.

Тя за мен още не знае почти нищо. В смисъл не знае че и аз съм творческа личност, а вижте- питала често за мен, харесала си ме е...
Ами когато й споделя че и аз се занимавам със творчество, като нея? Ще почнем да си говорим и няма да спираме 5 часа сигурно :D

:( надявам се да се получи нещо между нас.
Каквото е писано-ще стане.
Не насилвам нещата. Вярвам че Господ има добър план за мен, както и за всички вас, които четете темата и наистина нещо всякаш ми шепне, че това запознанство-на пръв поглед случайно, ще доведе до нещо повече...

За всяко нещо си има причина... Убедил съм се в тези думи преди 1 година, тъй че за това и сега си го повтарям и наистина усещам че и тук, това запознанство, може да се превърне и в любов.

Как смятате?
Благодаря ви, за вниманието :)

Едно Момче-20г.

Коментари

1.   Еми действайте щом се харесвате, но този твоя приятел май май иска да я мине и да я зареже. Трябва някак си да го убедиш да ви срещне. Може да го излъжеш уж за тройка и после да кажеш, че няма да стане, колкото да може да се видите с нея. Тогава й вземи номера и фейсбука и започнете да си пишете и да си говорите и така с времето ще разбереш дали ще стане или не. Най-важното е винаги да я питаш какво харесва и обича, с какво се занимава, общо взето интересувай се от нея, но не нахалствай. Покажи, че обичаш и ти, това което и тя и така, защото момичетата харесват да им се обръща внимание.

2.   Смятам, че няма бог. Всичко зависи от теб.

3.   Май учиш в Асен Златаров, а? :-D Действай. Сега ти е времето да си
имаш свестно момиче. Успех. :-)

4.   Мисля, че си добър човек и би трябвало да имаш късмет! Всяко запознанство може да се превърне в любов. Зависи от нагласата на хората и мъничко от съдбата :) Потърси я. Тя сигурно те чака.

5.   Уау... Номер 3 - You got me! :D
Що ли си го мислех... Като си помисля нещо и се случва...
Докато писах темата имах усещането, че някой ще ме удари с подобен коментар (за това в кой град съм, или къде уча и т. н. )

Не е много хубаво да имаш 6-то чувство...

Едно Момче-20г.

6.   Ами пич ти си знаеш, всички рано или късно сме били/ще сме поставяни в така ситуация, но помни че едно истинско мъжко приятелство е наистина много ценно и не трябва да бъде захвърлено просто така.
Pr0cK

8.   Мерси за коментарите.
А до коментар 6 - Случило се е че съм си харесал сега момиче, рядко някоя може да ми направи впечатление, имам си изисквания. Имаме общ вкус, обща тема на разговор и искам да ми се даде шанса да я опозная :)
А то, дали ще сме си само приятели или ще се стигне и до по-сериозни взаимоотношения, времето ще покаже.
Рядко се срещат такива хора като нея :)

Едно Момче-20г.

9.   Н3 съм, какъв дъжд, а? :-D Лошо, не лошо, това е. :-D Как се накара
да дойдеш в родния ми град, маняче? :-D

10.   Номер 3, спри да пишеш, че ме учудваш... Как разбра къде съм? Не съм споменавал никакви координати егати :D
Бургас си е добър град за живеене, как да не дойда :) Най-добрия за живеене. По-добър и хубав от Варна.
Да не си попадал и на други мои теми и от там, където съм споменавал "Бургас", да знаеш?? :)
и момче ли си, момиче ли си...??

Аре ше се самопоздрава с песента на D12-Shit Can Happen ;)

Едно Момче-20г.

11.   Аве, маняк, попадал съм на твои теми..Благодаря за добрите думи
отправени за града ми. :-D А ти, от къде идваш? : ) Жалко, че няма
как да се свържим за да пием една бира примерно на плажа. А и
щях да ти помогна в някои неща. =)