Какъв тип жени предпочитате?
Знам, че всеки си има индивидуални предпочитания, но ми стана интересно кои качества и какво държание харесвате. Разюздани, перверзни жени с леко поведение, срамежливи девственици, тип монахини, к*рви в леглото, но достолепни матрони в обществото или нещо съвсем различно? Опишете вашата жена-мечта! Какви качества трябва да притежава, как да се държи и каква да бъде в леглото? Можете да включите и как трява да изглежда. Оставям останалото на вас!

ПП: Досега не видях такава тема, но се извинявам ако съм се дублирала с някой друг.

Коментари

1.   Ами аз като мъж си представям жената преди всичко като добра, любвеобилна, скромна, честна, кротка, вярна. В леглото следва да се раздава и да не мисли само за своето удоволствие.

2.   с добро сърце

3.   №1 звучи чудсно, дано повече да са тези като теб.

4.   Може би не е зле и годините да се пишат

5.   Като мъж мога да кажа, че за мен жената трябва да е отговорна, да знам, че мога да и имам доверие, че няма да ме зареже при първата трудност в живота, че ще е добра майка, честна, откорвена, нито прекалено скромна, нито пък надута и със супер голямо самочувстиве, но да вярва в себе си, да е оптимист, да не се предава лесно, да знае какво иска от живота, жена, която знае какво да цени в един мъж, която държи на семейните ценности, да не е евтина, която иска да впечатли мъжа само с физика, да си знае цената, да е добър и услужлив човек, да не мисли само за парички, почивки и нови дрешки, а да е по-духовна, да не се страхува да мечтае смело, да следва мечтите си, да е романтична. Мразя жени, които парадират с цици, 5 тона грим и т. н. Те са евтини и не особено привлекателни. В най-добрия за тях случай мога да си легна 1 път и толкова, но такива жени не могат да разберат, че само с тяло може да ми спечели оная работа за една нощ, но сърцето ми може да спечели, като ми докаже своите вътрешни качества.
Колкото до леглото, от време на време да прави първата крачка, да е по-инициативна, с въображение, да сменя пози, да влиза в роли, да експериментира (разбира се само с мен), да ме държи в леко напрежение по време на предварителната игра, а не само да чака да и свирна, за да легне, да си отвори краката и да лежи като препарирана.

6.   На външен вид да е слаба със средни или големи гърди стегнато дупе и дълга коса. За характера да е скромна мила добра и малко луда. Да не пие и пуши. И по-добре да е девствена.

7.   N:5 какво изчерпателно описание даде-хвала му!
А N:6 е хубаво, че е отбелязал, че не трябва да пие и пуши и аз мисля, че е много важно, защото едва ли е много секси и възбуждащо жената да мирише на комин. :D
Аз мисля, че всеки мъж си има свои собствени предпочитания, но като цяло се свеждат до домакиния в кухнята, дама в обществото, к**ва в леглото като под последното се разбира не да е спала с много, но с него да е такава, демек да прави всичко.
Жена съм, ама чета мислите на мъжете :D

8.   сладко лице, къса черна коса до врата, сини очи, нормални гърди, стегнато дупе, хубаво слабо тяло, зодия близнаци, да пие умерено, да е пушачка, 26 или по малка на години, да е лошо момиче в леглото,
усмихната, позитивна, оптимистка, разбран човек, да има стил, да познава себе си, жена с характер, да има самочувствие, понякога да ме изкарва от нерви и веднага след това да се лuбим и чукаме бясно ама това са подробности-зодята си говори достатъчно, може дори и да се пробва да се облече във латекс за да прилепне тялото и

9.   Предполагам темата е писана от момиче/жена с цел да разбере какво се търси от мъжете. Всичко е много хубаво, но надявам се авторката да не го прави с цел да се представя в една търсена светлина на мъжете около нея. Така ще лъже себе си и мъжа също. Няма как да има успешна връзка при положение, че поведението и държанието са фалшиви и нещата са един фарс.

Напълно съм съгласен с коментари 1 и 5. Номер 5 много добре е описал нещата. Голям плюс е, ако не пие много и не пуши :) . Бих добавил към горните коментари да е спокоен човек. Нервачки, егоистки, досаднички не са харесвани грам от мен. Една жена трябва да е и всеотдайна. Това е важно, още да ми има доверие. Това е много важен въпрос с доверието и уважението. Много рядко се намират такива свръх жени, но макар и рядко се случва да се види такава. А и авторката пита идеала какъв е, а не да опишем реален човек. Да не забравяме още важни неща, като сходни сексуални нужди и интереси.

K-Man

10.   Номер 8 внимавай с жените близнаци-една ограби парите на един приятел и му изневери с най-големия му враг, така че за е*ането-да, близнаци, ама за всичко друго-бягай далеч от тях! Те са си кучки, това е истинската им същност, само се правят на мили и после ножа в гърба!

11.   Така е, K-Man, наистина съм жена. Стана ми интересно какви са мъжките препочитания и затова реших да питам точно вас - мъжете. Не го правя с цел да вляза в някаква роля, а за да задоволя любопитството си. Както сам изтъкна в противен случай отношенията ми с човека биха били само жалко подобие на връзка. Да не говорим, че мразя да се крия зад каквито и дда било маски. Аз съм такава, каквато съм, и той или ще ме приемат с моите достойнства и недостатъци или няма да се получи изобщо.

Авторката

ПП: Много се зарадвах на досегашните ви отговори и останах приятно изненадана. Продължавайте в този дух!

12.   1-Бъди ЖЕНА.
2-сексуално си подхождайте.
3. Обичайте се.
4. Знай цената си.
5. Мъжа да те познава от кръста надолу...
6. Постоянно се поддържай.
7. Остани си ЖЕНА
М67 vinarsko

13.   Да е добра. Това е най важното. Останалото е

14.   N:12 това второто условие може да се изпълни далеч във времето. Според мен авторката пита за първо впечатление и начален етап на връзката.

15.   Попринцип питам за вашия идеал, включително и неща, изпълними в дългосрочен период. Мечтата си е мечта, в нея няма време и място. Пишете без да се притеснявате и за това, какво ви грабва първоначално, и за продължителна връзка. Най-точно казано какво трябва да притежава префектната жена за вас.

16.   Основните неща за мен са: да бъде честна (мразя лъжата и лъжците без значение дали ще се оправдават с бели лъжи и тем подобни), кротка и усмихната (за да внася спокойствие в не особено спокойния ми живот), любвеобилна (има ли нужда да обяснявам? ) скромна (не искам връзка от типа "аз съм голямата работа - учи се от мен", защото вече съм имал достатъчно... съученици и надути познати) и да не ми търси постоянно недостатъци, защото по-скоро ще се избием, отколкото да ме промени без мое желание или да я търпя да ми повтаря цял живот какъв съм гадняр при положение че ме е взела именно такъв (т. е. се е съгласила да бъде с този несъвършен човек, а не с някакъв принц от приказките, какъвто й се е появил в главата на по-късен момент) и незнанието й някога не оправдава такъв тормоз в бъдещето. Тези качества са основни и не подлежат на предоговаряне. Останалото от списъка си бих могъл да го опростя. На печелившата ще й пожелая късмет и търпение! :)

17.   Единствените жени които не мога да понасям, са чалгарките. Не само за мен, но и за всички нормални хора те са синоним за пълна безвкусица, плитък мозък и простотия.