Приятелката ми иска да ме остави, а аз искам още един шанс
Здравейте, пиша тук, защото не знам какво да направя и не знам как да постъпя. От близо 2 години си имам приятелка, първа ми е в много аспекти... Тя е това което съм искал, което за което съм копнял, желал... идеалната е просто. Не мога да си представя живота с друга, колкото и банално да звучи...
Зная, че много от Вас биха ме упрекнали, защо да жаля по една то има 1000, но никога преди не съм стигал толкова далече... тя е невероятна няма нищо общо с останалите момичета. Не е надута или нещо подобно... Много пъти съм правил грешки, тъй като се уча и се старая да не ги повтарям, но последното което прекрачи границата беше, че излязох да пийна с приятели... за първи път от 2 години, но се отнесохме и не се обадих, че няма да се прибера и това се повтори 2 пъти... тя нищо не ми каза, но след 2рия път и разпитите за това кои сме били нажежиха обстановката и чашата й преля... Искам да подчертая, че никога ама никога не ми е минавало идеята за изневяра макар че съм имам възможности, но тъй като моето семейство беше разбито от изневяра и от там много мразя това. Винаги съм подхождал с притеснение към нея, но уви нещата така се получаваха, че тя се изнервяше. Още по-лошото беше, че никои от моето семейство не я хареса... и като цяло не искаха да бъда с нея, тя го видя и чу и това допълнително и повлия...
и ето днес тя ми казва, че от утре ще си взима нещата и повече не иска да бъде с мен, не иска да ме чува и вижда...
А тя самата тя, не е света вода... То не бяха флиртове с други, то не бяха пиянски изпълнения и прочие... но аз всеки път давах шанс, защото просто не вярвах и не вярвам, че ще имам друга, защото въпреки цялото и отношение колкото и гадно да беше, имаше моменти заради които си струва, заради които виждах това което виждах в началото....
все пак всички дами знаят как да подходят към половинките си и да направят така нещата, че колкото и да е бил сърдит или разочерован даденият човек то той да прости....
Моля ви, за съвет как да подходя към нея... какво да направя за да я накарам да ми даде един наистина ама наистина последен шанс....

Коментари

1.   и аз да чуя и разбера как ме плюват от твойта рода и аз ще се напия, и мажо ми да излиза с приятелите си за цели нощи и аз ще се пропия кво я обвиняваш за пиянски изцепки а па ти я се погледни неможе като човек да излезне за по бира две ами трябва цяла нощ нашия да го няма а тя горкото младо момиче сама у вас с родата ти еми ще се пропия не ами нз какво ако бях на нея на сутринта като се прибереш от запой ич нямаше да ме намериш да съм ти била шута от много, много отдавна, а не да чакам пак и пак да се случи. Съгласна съм с горкото девойче трябва да избяга от теб

2.   "А тя самата тя, не е света вода... То не бяха флиртове с други, то не бяха пиянски изпълнения и прочие... но аз всеки път давах шанс, защото просто не вярвах и не вярвам, че ще имам друга, защото въпреки цялото и отношение колкото и гадно да беше, имаше моменти заради които си струва, заради които виждах това което виждах в началото.... "

Бягай от тая брат! Отървал си се! Изградил си си един силно идеализиран образ, защото си много влюбен, но постепенно тя си е показала рогата, така че бягай! Жена, която те контролира от самото начало ще те обезличи в бъдеще! Не ставай изтривалка, защото по това, което описваш разбирам, че това е много властна жена, която си прави каквото иска и е безмилостна към твоите "грешки". Щом за нея е проблем, че си се поотнесъл с приятели и е способна за това да прави истерии и да те зареже, ако и се молиш ще те смаже в бъдеще. Тя не те обича, съжалявам, че ти го казвам.

3.   Чудесна, невероятна, прекрасна пък флиртувала с други и освен това е малка себична кучка, която може да се задява с който и падне, но не позволява на мъда до нея да има приятели и да прекара малко повече време с тях веднъж за две години аз така виждам нещата.
ЗАРЯЗВАЙ Я! Не тя теб, ти нея зарежи! Още щом я видиш след като прочетеш коментарите стани от компа и и кажи да си стяга багажа и да се маха на момента.
Много такива съм видял и да ти кажа нищо добро не те чака. Един приятел направи грешката да се ожени за такава... и сега е нещастен повече отколкото съм аз без приятелка дори! Не я дръж защото с времето луд ще те направи да знаеш.

4.   Понякога, жените виждат всичко, но мълчат. Изчакват търпеливо и методично да видят ще се повтори ли онова, което ги дразни у партньора им или е било проста случайност. колкото и да изглеждат глупави и наивни, жените са изключително наблюдателни и аналитични същества, особено, когато става въпрос за тяхната сигурност и оцеляването на собственическата им природа. А мъжете, мислейки си, че поведенческите им отклонения са останали незабелязани, в края на краищата така се отпускат, че спират да се съобразяват с жената до себе си, въпреки, че понякога наистина я обичат.
Положението ти, брат, е тежко!
Това момиче е флиртувало с други мъже, защото е искала да й обърнеш внимание и да те предупреди, че ако не го направиш има много други, които са готови да го направят!
Ако наистина обичаш тази жена, направи всичко възможно за да я имаш! Покажи й, че те е грижа за нея! докажи й, че искаш да продължите заедно! Говори й! Говори! Използвай нежни и проникновени думи! Жените обичат това!

5.   Те ги слушай другите. Купи бомбони, цветя и и се извини. Послушай ме. Ат опит знам спех. :D

6.   И от мен съвет да бягаш. Хубаво те е цитирал номер 2! Просто и лекичко се придвижвай в другата противоположна на нея посока, защото ще стане късно и ще изглеждаш изигран. Познавам такава двойка със същите от А до Я проблеми, но при тях се се наложи коварството на момичето, което продължава да мачка и да си прави кефа и до днес. Има една приказка "Мижи да те лажем" Това сте ти и моя приятел. Мижиш, мижиш, но един ден ще си отвориш очите, обаче ще е късно да съжаляваш. Отвори ги сега и послушай номер 2. Такива жени обичат с очите си и са непредсказуеми. И не искам да засягам жените, но това правило важи за всички хора. Да трепериш на единия, а другия да прекалява с волностите си, никога не е свършвало добре за добряците.

7.   Номер 4 какво е видяла тя а? Видяла, е че гаджето и е излязло веднъж за две години с приятели и откачила. Пфффф такива най-ги мразя. Какво е имало да чака търпеливо? Чакала 2 години да се забави от среща с приятели и да го зареже? А през тези две години се задявала, с който и падне. Баси аз тая 2 месеца няма да я търпя не 2 години.

8.   Луд съм по нея и друга не ме интересува!!! Хев а найс дей!!!