Мъжът ми свършва бързо и му изневерих :(
Омъжена съм от 5 години. В началото заслепена от любовта не обърнах внимание на това, че мъжа ми свършва прекалено бързо. Аз тъкмо съм подгряла и той свършва. Това се превърна в огромен проблем за мен, но се старая да не го комплексирам. Говорили сме по темата и се държа така сякаш не е чак такъв проблем, но въпреки това ясно му показах, че бих била много доволна ако успее да прави секс по повече време. Поне 10 минути да успяваше щях да съм доволна. Обясних му точно, че причината да не получавам оргазъм е в краткия секс. Имаме дълга и задоволяваща предигра, но каквото и да правим 5 минути не стигат за никъде. В продължение на 3 години не бях изпитвала оргазъм по време на секс и преди месец се случи немислимото за мен. Изневерих му. На един банкет с колега от друг град. Иска ми се да кажа, че беше лошо и че не ми хареса, но истината е друга. Беше невероятно. Правихме го 4 пъти до сутринта във всякакви пози. Не мога да проброя колко пъти свърших. Жал ми е за мъжът ми и го обичам много, но усещам, че изневерите ще се повторят. Нищо не чувствам към другия мъж, но просто не се живее без истински секс. Имам приятелка със същия проблем, която е с мъжа си от 8 години. Тя си му изневерява редовно. По нейните думи поне веднъж месечно. Не ми се искаше и нашата връзка да се превърне в това, но май нямам избор. Не мога вече. Имам нужда от здрав секс иначе ще се побъркам.
Това бе моята история. Просто имах нужда да споделя.

Коментари

1.   Виж, лошо няма, че си решила да гледаш своите си нужди, но защо трябва да живееш в лъжа?
Разведи се, ако не си щастлива с мъжа си. И аз съм на мнението, че не може да се прав компромис с такова нещо, но пък да лъжеш мъжа, когото твърдиш, че обичаш?
Ти кого лъжеш? Най-много лъжеш СЕБЕ СИ. Щом ти едни 5 г. не можеш да изкараш с мъжа си, кое те кара да си въобразяваш, че ще изкараш 50 г.? На колко години сте?
Ако нямате деца, разделяй се без да се замисляш, защото сега нараняваш себе си и него, после се намесват деца, а и евентуално деца, семейства на любовниците ти. Това живот ли е?

2.   Ох, а с другия ще можеш ли да живееш така, както с мъжа си? Мъжа ти може да е слаб любовник, но иначе да е човечен и добър.
А добрите любовници са с голямо самочувствие и всяка им е в ръцете.
Даваш ли си сметка, че сексуалните ти "проблемчета" лесно могат да се излекуват с пръст, може да си нахлузи и кондом на пръста, много вазелин и налучкване на дълбочина и ритъм. Ти трябва да го научиш, той не е в тебе, че да разбира кое ти харесва и кое - не.
Мъжът трябва да бъде учен.
А сега залагаш семейството си на карта - разбираш ли го?

3.   А ти опита ли да пробваш да повтаряте и потретвате акта със съпругът си, щом свърва бързо? Или просто използва този факт за извинение да кръшкаш?

4.   Много кофти, за съжаление и 2-та имате вина, но най-вече той. Не се е опитал да поправи това, а, ти не си го подкрепила достатъчно. Има достатъчно инфо в нета, как да се удължи акта на мъжът. Упражнения сам или с твоя помощ, само напиши "преждевременна еякулация" в гугъл и четете. Желаете ли да оправите това, не виждам, какво може да ви спре. В случая и 2-та сте избрали лесният път. Той си свършва бързо, ти си ходиш навън и така. Имам връзка със семейна, точно поради тази причина, не получава вкъщи, търси навън. И да добавя, свършвам бързо, но взимам мерки, упражнения за задържане, ръце, езици, лидокаин и т. н.

5.   Никога нищо не е достатъчно. Ако прави добър секс, няма да си доволна от държанието му. Ако е прекалено добър, няма да си доволна в секса. А ако е добър и в двете, то тогава не е матерялно стабилен. Няма те оправия. После всички жени казвате - \\\&яуот;Не, не е важен секса, защото ние искаме да ни обичат. Важно е той да е мил с мен\\\&яуот;. Ама като останеш недоклатена се оплакваш и веднага при друг...

6.   Вървете на сексолог. Сигурно има какво да се направи.

7.   До №5, а вие като не ви пускат половинките не хуквате ли при друга? А и когато всичко е наред? Проблемът е на мъжа в случая, само че, естествено, той не смята че има такъв. И тогава наистина идва истинският проблем. Не упреквам по никакъв начин авторката, защото да съдиш по принцип си е нещо, което би трябвало да се избягва. Ако тя намери начин да съвместява секса навън с връзката вкъщи, не виждам защо не. В края на краищата сексът не е най-важния в една връзка, но некачественият секс си е кошмар, който няма причина да бъде понасян. Друг вариант, по-честният, е да се разведе, ако съпругът й продължава да се прави на ударен и не прави нищо, за да си разреши проблема. В общи линии доста кофти ситуация, за която вина има и авторката, че е пренебрегнала знаците още в самото начало и се е омъжила за тази човек.

8.   Жената доста време е почакала, но явно опитите и не са дали резултат, и е решила да получи това от което има нужда от някой друг. Не бих я обвинил, че не се съобразява с лицемерния ни морал. Животът си минава, защо да се лишава от хубавите неща?

9.   Не е много ясно какво е направила жената по въпроса, доколкото познавам жените, мъжът й едва ли е наясно, че има проблем, вероятно си вярва, че 5 минути секс стигат на жена му... И резултатът е, че жената вече е изневерила и мисли да продължи така и занапред... Тъжна история, още повече, че споделянето й тук търси единствено и само одобрението на анонимни хора, за да поизчисти съвестта си... Съжалявам я и нея, но най-вече съпруга й, защото той има проблем, а дори и не подозира за него, докато колко му е да иде на лекар, да пийне някой и друг хап и по всяка вероятност да разреши проблема си, но не, като че ли в женската глава решението с изневярата е по-лесно, просто жените не подлежат на разбиране. Още повече, че недоволството в женската глава е винаги тлеещо, както правилно е отбелязал 5, ако не едно, ще е друго, ако е издръжлив, ще му е малък, ако му е голям, ще е тънък, ако с пениса си е наред, то е лош в нещо друго, не се грижи за децата, не изхвърля боклука, не я гледа с обожание сутрин или бог знае какво друго, но важното е познайте какво - ИЗНЕВЯРАТА да бъде легитимирана и оправдана по някакъв начин... , ех жени, никога няма да ви разберем, както вероятно и вие нас, макар да сме далеч по-елементарно устроени:)
М, 35

10.   Мила авторке, ако наистина обичаш мъжа си добре би било да почетеш малко по темата. Сега в интернет има достатъчно информация за така наречената "преждевременна еякулация" при мъжете и също толкова достатъчно информация за причините и начините по които партньорите биха могли да се справят с проблема преди да потърсят помощ от специалист, което в някои случаи, разбира се, е неизбежно. мъжете обикновено не желаят да се консултират със сексолози и/или уролози или гинеколози по такива въпроси. За това е добре първо, без да му го натякваш, да почетеш сама по темата. Има случаи, в които причината е у партньорката и то не защото много яко пъшка или е адски секси, а е чисто физиологична или психологична. Поведението на жената по време на сексуалното общуване е също толкова важно и значимо за двойката, както и това на мъжа! Ниската сексуална образованост и култура на нашия народ има своите исторически и социални предпоставки, но в световен аспект нещата са доста по-добре организирани и наличната информация може да е от изключителна полза!
Ако все още обичаш съпруга си дай всичко от себе си за да му помогнеш да те задоволи!

14.   Права си. Когато мъжът не става и не се старае при това, най-често заради егото си, да потърси решение на проблема, на жената не й остава друго. Некачественият секс е кошмар и рано или късно скапва всякакви отношения. А когато мъжът отказва да приеме, че трябва да направи нещо по въпроса, нещата вече са предрешени. И мъжете, които упрекват авторката, да престанат, защото не знам дали има мъж, който толкова време ще търпи липса на секс или скапан секс, без да кръшне. Те дори при перфектен такъв си търсят повод да изневерят, какво остава ако не са доволни.

16.   До номер 3 - Много е вероятно да е така, но дори и да има такъв проблем, пак не е достойно. И не мога да разбера, колко сте замрели за тоя секс? Вие жените не сте роботи, но нямате такъв мъжки нагон, така че не ми се вярва да е истина. На мен ми е жал за човека, жал ми е за пропиляното му време, но какво да се прави. Нали трябва да се понесем до обредния за показ пред обществото.. още повече, че срещнеш ли един млад красавец(обикновен келеш) на улицата, ти няма да си легнеш с него никога.

17.   Според мен твоята грешка е била, че си се преструвала, че всичко е наред, че бързото свършване не ти пречи. Трябвало е да поговориш откровенно с него и да потърсите решение. Мъжете могат да се научат да се контролират. Подло си постъпила. И сама си си виновна.

18.   А после само мъжете мислим за секс, изневери и т. н.. А вземете се научете малко жени.. После кой на кого изневерява и за какво, преди да обвините някой мъж :))

Глу**чки!! < Приемете го като комплимент.

19.   ВИНОВНА СИ, и долна лъжкиня, която слага рога на мъжа си. Не заслужаваш нищо освен да бъдеш наречена курва. За твой най-голям късмет мъжа ти не знае, но така или иначе у нашето малко село всичко се знае и рано или късно ще разбере. Те тогава ли ще се разведете? Заслужава ли си като долна използвачка да чакаш неизбежното? Кажи му така и така, това и това и го решете на момента!

21.   И двамата сте виновни. И мъжът ти, че не е взел никакви мерки, и ти, че си му изневерила. Трябваше още преди 5години да отидете на сексолог, да се поинтересувате, по-точно той. Вече има достатъчно методи за подобен тип проблеми. Мъжът ти явно е егоцентрик и си мисли, че като прави "секс" с теб няма да те изпусне... Явно много си вярва. Ти си направила голяма грешка като си му спестила тези неща, че не си задоволена и че трябва да се постарае за да не свършва толкова бързо. Не е толкова трудно човек да се владее, АКО ИСКА. Моя съвет е да поговориш с мъжа ти и да му кажеш всичко, което си му спестявала през годините... За жалост може да го приеме тежко, но тези неща се събират и събират... не можеш да се преструваш. Супер неприятно е да си разгорещен, възбуден, да очакваш партньора ти да те задоволи... а той навре го-извади го и тя работата е готова. Не може и на него да не му идва на ум, че не си задоволена и че това не е никакъв секс. Говори с него и се решете проблемите вместо да продължаваш с изневерите...

22.   Уникална е женската логика: мъжът ми свършва бързо, но на мен не ми е достатъчно. Не искам да го нараня, затова вместо да скъсам с него ще му сложа огромни и силно разклонени еленови рога. Т. е. вместо да се мъчи малко и да му мине тя му слага такива рога, че когато разбере за тях да му иде да се гръмне, а самочувствието му да пострада необратимо. Това е тежка форма на егоизъм, защото този вариант е добър само за вас. Какво печели от това мъжа ви, жени? Говоря за положителни за него неща каквото е вашето сексуално задоволяване с любовника/любовниците ви за вас.
Щом това ви е държанието с вашия "любим човек", то какво ли бихте направили с този, когото мразите? И не ми отговаряйте, а само се замислете върху написаното.

25.   А какво печели жената от скапания секс с мъжа си, който хем е причината в случая, хем и не прави нищо по въпроса? Разбира се, че ще изневери, даже по-рано е трябвало да го направи. Вместо да седи, да търпи и да го чака да предприеме нещо да оправи проблема. Сексът е еднакво важен и за мъже, и за жени. Егоизъм е, когато единият във връзката знае, че има проблем в него, и не прави нищо, за да го реши, значи напълно си заслужава изневярата.

27.   Ако всички незадоволени жени изневеряват, в един момент няма да останат мъже, с които да изневеряват.
А ти си избрала най-лесният път. Вместо да отидеш на специалист или поне да поговориш с мъжа си, ти си си решила проблема доста недостойно. Не искам да го казвам, но ако мъжът ти разбере вече и 5 мин. секс няма да видиш, гарантирам ти го.
Въпреки това смятам, че все още не е късно да поправиш нещата. Кажи му истината, извини се и обясни, че имате проблем във връзката си. Осъзнаването на проблема е първата крачка към решаването му.

Анастейха

28.   Скъпа, имах подобен партньор като мъжа ти. Когато той свърши и секса свършва. Нищо не прави по въпроса. Когато му казах истината той беше безкрайно удивен, че не съм свършвала нито веднъж!

29.   Номер 16, защо си мислиш че жените няма силен нагон?
Аз съм сравнително млада жена, а почти няма мъж който да ми издържи на нагона.
Днес вече свърших 3 пъти, а пак ми се ще...
Е как да поддържам връзка с некого, с който сексът не върви?
В моят свят това е обречено на провал.
Колкото до авторката - препоръчвам ти да си купиш вибратор и да си играете с него и мъжът ти, ако все още искаш да спасиш отношенията ви.

30.   е тва не мога да разбера, хем го обичаш, хем му изневеряваш..
и защо трябва непременно мъжа ти да е виновен, потърси вината в трудното ти свършване, това не е любов,
това е *у*валък под оправдано прикритие!
За много жени с предсексуална игра описана от теб е достатъчно посоченото време!

31.   Номер 30, за много жени с описаните 5 минути е достатъчно времето да СИМУЛИРАТ оргазъм, а не да го получат.
Разбира ти главата от духова музика.

33.   E такава жена търся, да и се... много
Ако решиш аlторке пиши ми и ще се разберем :)

34.   Разбирам те... Аз съм с приятеля ми от 7 години. Никога не съм имала проблем с това да свърша, но сексът винаги е бил изключително еднообразен. Като по часовник и винаги едно и също нещо. Опитвала съм да внеса някакво разнообразие, но не се получаваше. Но поне правихме секс... Преди 2 години нещо се случи. Може той да си е намерил друга (той отрича, но... ). Нямам идея какво стана, но за последните 2 години сме правили секс 7 пъти!!! Както можете да си представите е крайно недостатъчно. Издържах стоически година и половина. Опитвах какво ли не - прелъстяване, молби, разговори по темата, още прелъстяване. В един момент ми писна (след поредния път в който той се обърна на другата страна) и спрях да си искам. После срещнах човек, който ме вижда като изключителна, сексапилна и сексуална жена. И сега правя страхотен секс почти всеки ден. И знаете ли какво? НЕ съжалявам. Не съм направена от камък - имам си желания и нужди. След като този който трябва да ги задоволи си прави пас се намира някой друг

35.   Научи се да свършваш бързо и ти и всичко ще е наред.

37.   За мен пък сексът не е най-важното нещо в една връзка. От една страна съм наясно с това, че без секс една връзка е почти невъзможна - все пак когато двама души се обичат, те се желаят и правят любов. Но пък от друга страна връзка основана на секса, не е връзка, сексът без любов не е секс и т. н...
Ми помислете какво им е на асексуалните връзки - те не само не правят секс, но и се отвращават от това. Да не дава господ да станете фригидни в последствие, щото квито сте загорели сега после сигурно ще се самоубиете заради липсата на секс...
Аз честно казано не мога да си представя как ще спиш с друг човек, докато човека който ти вярно безрезервно те чака в къщи и се тревожи за теб. Ако аз го направя ще умра от угризения на съвестта, а пък на вас дори ви харесва и искате да продължите... знам че нямам право да съдя никой, но просто недоумявам.. не ви ли е тежко, бе хора?
Авторке, разбирам че и ти си имаш потребности и че ти е писнало от този петминутен секс, който описваш. Но разбери и мъжа ти - как ще се почувства ако го научи? Мъжете са много чувствителни относно тяхното достойнство. Можеше да поговориш с него, че с такъв секс връзката ви не е пълноценна, и че се нуждаете от сексолог. Един по-сериозен разговор и дори някоя караница щяха да бъдат много по-добре от един цял живот в лъжи, изневери, гузна съвест, по-късно когато мъжът ти разбере ще се влачите по съдилащата сума време, развод, попечителство над децата (ако имате), издръжка... и накрая кво? Не искам да вракувам, но голяма част от хората днес са клюкари, мълвата че си се развела със съпруга си заото свършавал бързо ще се разнесе и ще те опетнят като ти създадат име на квартална курва.... и ще си умреш сама... нужно ли е да се стига до там като можеше просто да поговриш с мъжа си и да идете на сексолог...? Но всичко се плаща в тоя живот!

38.   Има безброй решения на проблема, не сме в седемнайсти век, има сексолози а и на всяка крачка се продават различни медикаменти, вибратори и какви ли не неща. Истината е, че жената си търси оправдание за изневярата. Хората изневеряват по далеч, далеч по сериозни причини, да не забравяме, че много обича мъжа си. И как като обичаш лягаш под друг не разбирам? И аз изневерих, но поне имах смелостта да призная първо пред себе си и после пред мъжа си, че от любовта няма и най-малка следа.

39.   Мили приятели, мъже, един анализ не прочетох, че мъжа трябва да си намери начин да издържа по дълго. Вие се нахвърляте само върху жените. Не така. Защо не си признаете, че като не можете да се любите вие сте виновни, а не жената. Секса е наука, не само вкарай го, изкарай го. Оправдавам всички жени, които ходят при други способни мъже. И не ги наричайте курви. Така както вие искате така и те. Затова бъдете по самокритични. Учудвате се че жените обичали мъжете си. Да за разлика от мъжа обичта на жената има други измерения. И ние мъжете никога няма да се постараем да разберем тази проста истина. Правилно ме разберете. Не защитавам жените С уважение vinarsko.

41.   Лесно е да се дава акъл отстрани. Особено, когато не може да ти бъде потърсена отговорност за празнодумието.
Мъж съм и свършвам бързо. От известно време, не "по рождение". Предприемал съм, правил съм какво ли не. В крайна сметка нещата опират до компромиси. Кой, с какво ще се примири, с какво - няма, си е лично негово решение. Съветите, особено от хора, които не познават проблема отвътре, са просто неуместни. Да съдите някого за нещо, от което "хал хабер си нямате" е... характерна за българина черта.
Отношенията в едно семейство са си само негов проблем. Решенията и действията на двама партньори са си само тяхна работа. Това, че единият(а може и двамата) прави секс (и) с друг, не е задължително да се квалифицира като изневяра. Има не малко случаи, когато единият няма против партньорът/ката му да го прави с друг, но дискретно, до степен и той самият да не научава. Да, точно така - сексът не е всичко! След като не мога да го правя подобаващо, защо трябва да обричам половинката си на страдание? Развод - но защо? Ние си пасваме (да речем) едва ли не във всяко друго отношение. Имаме и деца. След раздялата единият ще получи удовлетворяващ секс (за някакво време), но едва ли каквото и да е от другите предишни екстри. А е само въпрос на психика, възприемане на нещо не особено популярно за обществото. Ами майната му на обществото след като двама ги устройват отношенията между тях си!
На дамата пуснала темата бих препоръчал да "намекне по-твърдо" на партньора си, че "ще му търси помощник". В зависимост от реакцията му да преценява занапред... Кръшкането не може да остане завинаги в тайна. При хващане всички пасиви ще бъдат за нея. До колко жестоки - е добре да проучи...

42.   Интересна темичка. Как ли е продължила дамата ... Дали вече повече от 11 години живее със "забежки", но с мъжа си ... Някой/я друг/а бихте ли споделили как я карате при такива обстоятелства?

43.   С две думи - козата си сака пръч. останалото - любов, доверие, вярност - всичкото това са празни приказки и прах в очите. всичко опира до качествено клатене и се решават всички проблеми.

щеше ми се поне да не се опитват да се изкарват на нещо повече от ... ами кози. просто повечето не са чак толкова добри актриси и ти се ще да излезеш от залата посредата на калпавото представление.

44.   "не се живее без секс "
Разбира се, че се живее. От 7 години не съм го правил. Предпочитам да живея сам, без секс, отколкото да съм с такава разгонена приматка, като теб.

45.   Напълно подкрепям жените. В основата на всичко е добрия секс. Дори истински задоволените жени се нуждаят от двама мъже. Затова никога не упреквайте жените -първо това е женската природа, второ, мъже колкото и да не ви се иска да го признаете много са тези които не са се научили да ебат жените си наистина както трябва. Когато една жена е задоволена и има хармония в семейството тя никога не прескача оградата. А и не забравяйте че жената е устроена докато е жива да си доставя удоволствие, докато ни е мъжете съжалявам... Затова аз никога не съм упреквал жената. А знаете ли, че курви няма. Това е измислена дума от мъжете. Има само жени на които им се ебе повече от на другите и си го правете. А другият въпрос задавате ли си го? Тези жени с кого се ебат? Със същите тези мъже които не задоволяват жените си в семейното огнище. Никого не защитавам и не упреквам. Природата си желае своето само, че хората прекомерно много разсъждаваме и философстваме. А живота хиляди години вече си тече ли тече...

46.   До 45. Не знам кой ти е дал 5 звездички, но си написал ярки глупости, които показват само това, че нямаш опит в живота, а имаш някакви първични разбирания, които са на ниво нагона ме води и друго няма значение. И курви и курвари има, но и най -голямата курва и курвар искат да бъдат обичани и да виждат, че някой има отношение към тях
Изниверявала съм на съпруга си и не се гордея с това, но съм го правила съзнателно. Това е моя живот. Така съм решила. Правила съм го, защото съм искала да греба от живота с пълни шепи - кариера, работа, удоволствие всичко да върви в крак, напред и на макс. Когато искаш много, понякога обстоятелства налагат да спиш с друг мъж, но това нямам намерение да го обяснявам. Не съм била вятърничева за всеки случай и пеперудите в стомаха ми да пърхат. В къщи се себераздавах по всички линии и към съпруг и деца.
Явно наложените критерии минавам за курва, за жена, която спи с други мъже извън семейното ложе. Никога обаче не съм си преставяла живота без съпруга си, бащата на децата си. Нито един мой любовник не е докоснал така душата ми както той. В нито един мой любовник не съм се влюбвала, макар че в мене са се влюбвали. И повярвай ми съпругът ми въобще не е лош любовник. Убедена съм, че всяка една жена би искала да повтори с него.
Идва момент обаче, когато и на курвалъка идва край. Просто спираш. Разбираш с времето, че каквото си постигнал постигнал, повече няма какво да искаш и да търсиш. Аз лично съм удовлетворена. В момента изцяло се наслаждавам на живота с любимия си човек и на порастналите си деца.
Семейството си остава ценност и колкото да се опитват да го ликвидират няма да успеят. Настъпват светли Коледни празници и всеки иска да е с най-близките си у дома.

47.   До46. "Семейството си остава ценност и колкото да се опитват да го ликвидират няма да успеят. Настъпват светли Коледни празници и всеки иска да е с най-близките си у дома. " - Каква ценност е, когато ти си го оплескала с помия? Я разкажи това което споделяш тук със съпруга си и тогава пиши за семейните ценности. Знаех, че жените са несериозни същества, но не допусках, че са и толкова нагли, че да се хвалят с подвизите си в разни форуми. При добро желание всяка жена може да получи удволствие от любимият си човек, а лицемерните си търсят оправдания.

48.   Това, което ме подразни в авторката е, че казва, че нямала избор. Има - и той е много прост - като не е ок със секса, си тръгва по пътя, а не да ползва благата на една връзка и да му слага рога. Или изборът да приемеш нещата такива, каквито са. Така че, избор винаги има... но обикновено някои хора не желаят да застанат зад този си избор, да приемат последствията от него... Сума ти жени я оправдаха, но как биха реагирали същите тези жени, ако например авторката не може да има дете и човекът да нея реши да потърси другаде това, което тя не може да му предложи?

49.   # 46 - Кой евал евал, кака Мара вече не е к. рва. Много си го обичала мъжа си, ясно е. И като се нагреба от живота с пълни шепи и одъртя, започна да даваш акъл за семейните ценности.

50.   до 45 - отвращаващо!!! Зад думите ти прозира, че си била готова на всичко за кариера. Познавам няколко такива, решението какво правят с тялото си е тяхно, но не очаквай аплодисменти за това. Обидното е било, че в професионалната конкуренция си използвала белязани карти. Не си по- различна от другите по-горе - искаш хем оная работа до края, хем душата в рая. Лесно е да се пребоядисаш на принципна когато остарееш и вече не си атрактивна жена - както няма по-големи трезвеници от бившите алкохолици :):) Прави ми впечатление, че жените винаги си намират оправдания, понякога идиотски.

51.   Това е вярно. Без добър секс, животът е непълноцен. Не осъждам изневярата на авторката, но е добре и съпругът да опита с други жени. Може там да е по успешен или да придобие опит. Не е нужно семейството да страда от това.

52.   # 51 - То пък едно семейство... По-добре изобщо без семейство, отколкото с такова, дето всеки ходи да си чеше гениталиите другаде, защото не можел да си пасне с партньора.

53.   "не се живее без секс "
Явно и аз съм от малкото изключения. Разведена съм от 5 години и не съм имала връзка с мъж. Просто не съм срещнала подходящ. Предложения не ми липсват, но и не бих имала "връзка" просто за секс. Въпрос на личен избор.