Раздялата
Здравейте на всички! Не се нуждая от съвет, а просто искам да ви споделя какво чувствам и да дам урок на много от вас, за да не правите моите грешки.

Преди няколко дни приключих 3 годишна връзка. Наистина обичах и обичам момчето. Не казвайте, че противоположностите се привличат и че любовта няма граници. С времето нещата съвсем се различават от тези, които очакваме.С моя бивш приятел много се разбирахме. 1вата ни година заедно дори не се бяхме карали. След това нарочно го накарах да РЕВНУВА, за да ме оцени и там направих най-голямата си грешка. Ревността му стана много силна. Имало е случаи, в които стари познати са ми звънели по телефона и аз съм лъгала, че е момиче, само и само за да не предизвикам ревност, но така ставаше по-лошо. Хората казват, че от това, което бягаш най-много, то ти идва на главата. В последните месеци аз се превърнах в скучна жена. Дори не мога да се определя сама. Нямах настроение, нито желание за секс, държах се грубо, а той правеше всичко по силите си, за да ме ядоса още повече.

Нали споменах за противоположностите... ОТБЛЪСКВАТ СЕ. Нашите характери не си пасваха. Аз ината, той горд.. И така.. До сега. Искаше да ми има паролата на скайп, защото ми вдигна скандал заради една снимка по време на стажа ми в Несебър, на която съм с момче. Нямам какво да крия в скайпа си, но няма да му го дам. Това си е моето лично и единствено пространство в което се забавлявам. Всички са ми приятели, и момичета, и момчета. Още по-лошо ще стане ако го види, въпреки, че няма
нищо за криене.

Каквото и да е станало, аз знам, че той ме обича и много го боли. При мен е същото...
Е разделихме се заради този скайп.. Какво да направя...
Вие как мислите, глупаво, нали?

Коментари

1.   Мисля че скайпа не е причината,а само поводът да се разделите...причината е някъде назад във времето...знам понеже и при мен се случи същото!Само недей да съжаляваш,гледай непред!!! :)

2.   Ужасно глупаво бих казала !По разказа ти личи,че те боли !Аз вярвам 'е едни 3 год чувства не изчезват просто така всичко ще е наред :)
искрено ти желая Успех за напред! К

3.   Все едно аз съм писала историята.. :( Много ми е мъчно, че има и други, които страдат. Съгласна съм относно извода ти за противоположностите.. не се привличат. И боли.
И аз исках той да ревнува, но не се получи, защото той реши да ми го връща и по цели нощи ходеше наляво - надясно с приятелите си. Изтри ми всичките контакти от телефона, които бяха от мъжки пол. Изобщо - трагедия..

4.   Пак съм аз, номер 3. Току-що ми хрумна идеята, че можеш да направиш нещо. Мила, защо не му покажеш този сайт и по-специално - историята си? Така той ще разбере какво чувстваш ти, къде е бъркал той.. Че още го обичаш..
Пробвай!

5.   Как така ще го допускаш в личното си пространство? От 21 Години съм омъжена съпругът ми още не ми е гледал номерата в телефоните, Не сяда на моят компютър, не ми е бъркал в чантата. И той в дадени моменти ревнува, работя предимно с мъже и какво от това, трябва да ме проверява ли?

6.   Иводът е злоупотребявайте със страховете на другия!
(в случая с ревността) това нищо хубаво няма да донесе.

7.   Кофти работа, обаче ми се струва, че не казваш всичко. ревността май му е била основателна, а това го пишеш за да се успокоиш ти или се надяваш "случайно" да го прочете и да съжелява ;). не си виновна, всеки си е такъв какъвто реши. но доверието ако загубиш...зле. затова повечето хора не се дебнат за да не се хванат ;) лошо е да живееш с кувентийка ама е по лошо като разбереш, особенно ако е по късно

8.   Номер 4, подкрепям напълно идеята! Нека влезне и да види с каква кучка е бил и да не страда повече! Наистина помага!:) Що за идиотщина е да мислиш, че ще накараш някой мъж да те оцени като му покажеш колко си търсена от дуги мъже? Извини ме, че използвах думта кучка. Може би не си-но това, което аз разбирам под кучка е точно това, което правиш ти. Целта ми не е да те обидя, просто се замисли над действията си и как би се чувствала ти ако той постъпваше както теб?
Ралф

9.   Aко неможете един без друг ще се сдобрите, сакйп не му го давай,това е само твое лично пространство

10.   Да ти кажа мила и на мен същото ми се случи,а не че моят приятел беше безгрешен-той ми беше изневерил дори и на един или два пъти,но това с скайпа просто не можа да го преодолее.Аз съм студентка в град Габрово а той подивява,че може би съм там с друг.Егати глупостта.Заради него провалих студенството си,изпокъсаха ме на изпитите,тъпча се с силни хапчета,кажи речи съсипах си живота.Той сега казва че не ме ревнува но накарал един негов приятел да излезе с мен уж да пием по питие,ама аз веднага разбрах,че той го е накарал да го направи.Глупци колкото може

11.   Мила не само че е глупаво,но според мен и той е искал да се разделите,и е тарсил повод за това