Защо не ме иска..?
Здравейте, искам да ви помоля за помощ. Значи от една година съм с най-прекрасното момиче на света за мен, и не искам да я губя НИКОГА просто я обичам БЕЗКРАЙНО МНОГО, и не искам да я губя но тя ме остави, защото аз съм бил я въвличал в грях когато съм и говорел за секс. И защото ме е страх да не я вземе друг искам да я защитя, но и искам да е свободна и да проумее че искам да се оженя за нея, и да бъдем семейство ;( моля ви за помощ. Благодаря ви предварително ;(

Коментари

1.   Виж, говори с нея, ако изрично ти каже, че не иска това, което ти описваш, просто продължаваш напред. Няма смисъл да се измъчваш. Знам, че ще ти олекне чак когато намериш сили да се влюбиш отново, но ако тя ти откаже, друго не ти остава.
Според мен е възможно тя да има проблем. Например, родителите й да са й втълпявали, че сексът е мръсен, или пък че преди сватбата не трябва да се практикува... Затова единственият изход е да говориш. Не чакай!
Последната възможност, за която се сещам, е да се чувства малка и неготова за това. Изходът пак е същият - го-во-ри с нея.
Надявам се бях полезна, ще следя.

Анастейха

3.   Говоря с нея в момента, и всичко се нарежда

Автора

4.   Я кажи пак на колко години сте?

5.   Почти на 18 но нали знаеш времето лети

6.   Ох хора ;( тя не ме иска искала си господа, а за мен дори не и пука а аз си изплаквам очите за това момиче какво да правя моля ви кажете ми ;(;(;(;(

7.   Ми може би не си неин тип и си един нахалник, ревльо и преследвач в очите й :)

8.   Ако я обичаш, ще чакаш и няма да и досаждаш със покани за секс.
Прави си чекии и бъди с нея, какво толкова чудно има?!?

9.   До номер 8 благодаря ще чакам, но чекии не правя просто тя не иска да говори за това и не съм ревльо към номер 7 :) благодаря ти номер 8 :) трябва да имам търпение и вяра

10.   Никой не можеш да накараш насила да се влюби в теб. Не я оставяй да ти върти номера. Зарежи я. Според мен си още млад за сериозна връзка. Поживей си малко, натрупай малко опит, защото после няма връщане назад... като дойдат децата и т. н.

11.   Тя наистина ли е употребила думата грях?? И ти искаш да имаш семейство с подобен човек?? Ами тя утре ще ти каже, че е грях да кажеш добро утро на продавачката в магазина и да и се усмихнеш. Има ги много такива тук, обсебени от параноя, че им се изневерява например. Дали я обичаш или те подлудява, защото ти се дърпа? Запомни - дали обичаш жена ще разбереш, когато живееш с нея поне 20 или дори 30 години, когато я видиш и като ангел и като дявол и
като майка и като любовница и като изневеряваща и като прощаваща или убиваща - ЕДВА тогава ще си отговориш и то честно дали си я обичал наистина. Тези думи не са случайни и не ги хабете - любов, обич. По-добре използвай привързаност, симпатия, привличане, по-подходящи са за възрастта ви.

12.   Благодаря ви на всички че се отзовавате но аз Я ОБИЧАМ и знам че и тя мен но май ме съмнява че ме пробва :)

13.   не и говори за секс, просто го правете,

14.   Това е че тя също го каза но...