Не мога да го забравя
Здравейте преди почти 3 години се запознах с един човек, които много промени живота ми. Има толкова пречки между нас, толкова сме различни, но нали това е целта, аз съм едната половина, а той другата, така се допълваме. Причината за раздялата ни беше това, че скрих от него доста неща, а по късно разбрах че има и друга връзка, което ме съсипа. Има нощи, в които не мога да спя, затворих се в себе си, спрях да се виждам с приятели и това също влияе на отношението ми към хората и към семейството най-вече. От 1 година сме разделени, а аз все още го сънувам и тая надежди да си върна любовта му, немога да погледна друг, чувствам се зле когато ме приближи друго момче, имам чувството, че съм луда, защото всичко ми напомня за него и не забелязвам останалите, сякаш те не съществуват за мен, сравнявам всичко с това какво е било между нас, много държа на него и искам да си го върна. Вие какво мислите?

Коментари

1.   в днешния скапан живот всичко е възможно. Щом веднъж си го обичала, значи ще го обичаш цял живот. Няма такъв стереотип или хипотеза наречи го както искаш, че днес го обичаш утре не го обичаш. Там където е текло пак ще протече. В тази връзка искам да ти кажа да се бориш за любовта на всяка цена и с всички средства и да не се отказваш, защото само тя ни прави истински щастливи дори и да не го осъзнаваме.

2.   не се разбира точно защо сте се разделили и какво му е отношението към теб. съгласен съм с номер 1 че любовта не изчезва да не говорим, че колкото повече се мъчиш да го забравиш толкова по малък е шанса да стане това. Щом го обичаш значи харесваш и различията в него и това не може да е пречка а точно обратното. бори се за любовта, няма начин да сбъркаш!

3.   от авторката:
разделихме се защото разбрах, че докато е бил с мен е бил и с друга, имах проблем с това, че неможех да му споделям, беше ми трудно това оказа голямо влияние. Връзката ни е много силна, имам чувството, че е една част от мен, защото когато не го чуя се натъжавам, истината е, че не бих направила нищо което да го нарани по какъвто и да е начин и не искам да му правя гадно, искам просто да го спечеля отново. Дори той ми е казвал, че никои няма да се държи с него така и няма да го обича както аз мога. Имам чувството, че сега е друг човек. Държеше се толкова мило, правехме си изненади, говорехме си мило, аз винаги съм се интересувала как е и него това го изнервяше. Няма да забравя как един ден ми се развика, че винаги когато се чуем съм го питала как е. Не разбирам какво лошо има в това да се интересувам, мисля че всеки човек търси това, да го обичат, да се интересуват от живота му, да го подкрепят и насърчават в училище или в работата. Хора наистина не знам какво да правя, има дни в които място не си намирам. Обожавам го, той е моя свят и моя живот.

4.   до номер 1 от авторката:
имаш право любовта е двигатела на живота:) без нея все едно не съществуваш, все едно не живееш

5.   Да ти имам проблемите.. Изчезвай при него!

6.   номер 5:
лесно е да се каже да отида при него.. той не ме иска вече

7.   на колко сте години? то? ти е изневерил и е бил с друга? но ти въпреки това продължаваш да го искаш...

8.   на 18 и двамата сме :)

9.   винаги съм си мислела че няма да простя изневяра, но когато ти се случи и обичаш този човек си готов да простиш

10.   Истина е, че когато обичаш някого, ще го обичаш винаги. Но също така сте и доста млади и доста неща в живота предстоят. Ако изпитваш чувства към него, не се предавай лесно. На мен ми отне години да забравя човека, който обожавах. И след 4 години още е в мислите ми, въпреки че не съм го виждала от 2. Истинската любов си заслужава усилията.
В.

11.   Здравейте, обръщам се към авторката. Моята история е подобна. Причината за раздялата беше различна, а и мисля, че не го обичам, а просто обичам да бъда с него, защото ме целува, като никой друг... Опитвахме много пъти да сме заедно и просто не става, не си вярваме и слушаме какво ни казват другите. Винаги нещо пречи и мисля, че трябва да се откажа, но ти трябва да се бориш, ако го обичаш. За любовта няма граници мила :)