Чувствам се объркана
Здавейте жена на 25 години съм...от две години съм омъжена и то доста щастливо, но днес ми се случи нещо,което ме обърка много.... Едно мое бивше гадже ми звънна и пожела да се видим уж по работа поне аз така си мислех тъй като работим в една и съща сфера... аз се съгласих и излязохме на обяд...и така говорихме само за работа, но тази вечер той ми звънна и пожела да се видим за по питие съглесих се и аз не знам защо... мъжът ми е в комадировка и без проблем се видяхме...прекарахме си добре и то много добре... и ето къде идва проблемът аз в момента гледам на него само като на познат и колега, но той посегна да ме прегърне и целуне за лека нощ... какво трябва да значи това...нима със съгласието си да излезем съм му дала повод да го направи... преди малко ми прати смс "прекарах си чудесно, искаш ли да се видим пак" не отговорих нищо... обичам мъжа си и не знам какво да правя да му кажа ли за тази среща или да премълча?

Коментари

1.   Мисля че е най добре да прекаратиш да излизаш с въпросният мъж, ще си навлечеш доста неприятности в щастливото ти семейство. а дали да му кажеш -недей защото нещата се променят коренно раличлино и няма да ти има доверие все па не си му изневерила с секс. но от друга стана е можело да стане .щом си се съгласила да излезеш с него.

Нали знаиш че на мъжете само малко внимание да им обърнеш и те веднага си мисля е го обичаш.затова прекрати това безмислено излизане с бившият ти и си гледай семейството.Успех ..имам грешки и то големи за което се извинявам

2.   Доли ще му кажеш решаваш сама, но на бившето си гадже разясни това което каза на нас.

3.   Бивщето ти гадже май му се иска отново да сте заедно, а на тебе какво ти се иска? Мисля,че не трябва да рискуваш брака си защото ше стане точно това.Говори с него ако е секс за една нощ-може,но ако той иска отново да възобновите връзката си,тогава нещата става неконтролируеми и рано или късно съпругът ти ще разбере,май по-добре да го разкараш иначе си търсиш белята,атой какво търси не е ясно.

4.   Не излизай с него!

5.   Според мен трябва да кажеш на мъжът ти, защото може да разбере от някаде и тогава няма да ти повярва на нищо. Може да разбере от случайност или от самият бивш, ако реши да ти отмъсти или да те изнудва за секс. Прекрати всякакви взаймоотношения с бившия, той иска само секс. Имам въпрос към теб - ЗАЩО РЕШИ ДА ИЗЛЕЗЕШ С НЕГО ВЕЧЕРТА ЗА ПО ЕДНО ПИТИЕ??? Понякога хората сами си го търсят!

6.   Ако съпругът ти е по-разбран човек му кажи,ако ли не си замълчи и оправи нещата сама.По-добре не излизай с този бившият и му покажи ,че си щастлива и омъжена. Но всичко зависи от теб,мила.Както прочетох в поста над моя се казва "..Може да разбере от случайност или от самият бивш, ако реши да ти отмъсти или да те изнудва за секс." Да,напълно възможно ,ако е някоя луда глава или е леко обсебен от теб. Внимавай и премисли всичко. Успех !

7.   до 5 :Реших да изляза с него съвсем по приятелски...да се видим да поговорим и толкова...
Иначе реших да не го виждам повече,обичам мъжа си...споделих с него поговорихме и мисля че така стана по добре...а и сега ми предстои преместване в друг град така че нещата се нареждат идеално...благодаря на всички

8.   Не казвай на съпруга си КАТЕГОРИЧНО и разкарай натрапника.

един съпруг