Просто да ви разкажа
Здравейте :)
Искам да ви разкажа история за едно уникално влюбване. Преди 2 години имах сериозна приятелка, мислех че я обичам много ревнувах я.. абе общо взето сериозна връзка с много мислене за в бъдеще. Към края на нашата връзка обаче се появи друго момиче в което се влюбих така както никога до сега, но не предприех нищо, защото не знаех точно какво. Около половин година след като срещнах най-красивото за мен момиче, приятелката ми ме заряза и останах сам, продължавайки да виждам момичето в което съм влюбен, но пак не направих нищо може би от срам или страх.. Мина известно време в което разбрах, че момичето което искам също изпитва симпатий към мене, но отново не направих нищо.. Така и така мина 1 година от последната ни среща, година през която не съм спирал да се сещам за нея, въпреки че сме прекарали изключително малко време заедно, а разбрах че вече тя си има друг.. Та живот и може би грешки, но въпроса ми е според вас, понеже случайно я видях преди няколко дни, но нямаше начин да отида при нея, дали да я потърся и да и кажа всичко това или да продължа да живея така както досега..
П. П Когато приятелката ми ме заряза не съм се чувствал и за секунда зле.
П. П 2 На 21 години съм нямам проблеми с жените, но просто искам само нея.

Коментари

1.   Да, кажи и всичко. От опит знам, че ако не рискуваш, можеш само да загубиш. според мен ще ви се получи, но дори и момичето да няма вече същите симпатии към теб, поне ще знаеш, че си опитал. Не се дръж като тинейджър, ами действай. Успех :)

Ж. 28

2.   Пич, сам си отговори на въпроса. Прочети си историята и ще видиш отговора. Вече няколко пъти не си предприел нищо и съответно не си спечелил нищо. За да имаш успех с жените трябва да действаш. Действай, действай и пак действай. И в библията пише - "Почукай, за да ти отворят". На колкото повече врати почукаш, толкова по-голям е шанса да ти отвори някой. В твоя случай вратата е една, но ти дори не си почукал веднъж. Забрави срамовете и притесненията. Не мога да ви разбера срамежливите какво толкова ще загубите ако ви отрежат? Ами всички ни режат понякога. Просто минаваме на следващата :)))

3.   Естествено, кажи й. Какво губиш - единствено можеш да спечелиш. Много хора си имат по някого, но нещата не вървят... или пък спират да вървят по - късно. По - добре е да знае какво чувстваш към нея. Препоръчвам ти един силно сълзлив и много хубав филм "Четири сватби и едно погребение" - там героят на Хю Грант беше наглед безнадеждно влюбен, но звездите винаги могат да се подредят :D

4.   А ако не ти отворят вратата на която ще почукаш, винаги можеш да влезеш през прозореца :)

5.   Много яко номер4, евала.