Влюбена в асистент
Здравейте, аз съм момиче на 21 и съм влюбена в един асистент. Няма да споменавам по какво преподава. Преподаваше ми миналата година, тази не ми преподава. Мислех, че ще си го избия от главата, но не стана. Постоянно си мисля за него. Не е семеен, но е обвързан. Имам някой съмнения, че той знае, че го харесвам. Според Вас какво би направил един асистент, ако разбере, че студентка го обича? Дали би я намразил? Дали би ми направил някакъв проблем за завършването ми след време? Като ме види му личи, че се смущава от мен. Много мило се държи с мен, а с другите се държи по - студено. Като сгрешат нещо винаги им казва, че са сгрешили и то със сериозен тон. При мен като объркам нещо, не ми го казваше сериозно, а по - скоро шеговито. Много мило се държеше с мен. Просто реших да споделя. Това е. Искрено се моля на модераторите да публикуват историята ми.

Коментари

1.   Аз мисля, че трябва да го забравиш. Много вероятно е да си въобръзяваш някои неща.

4.   защо не се опиташ да разбереш дали чувствата са взаймни? :)
може и да се получи нещо :) успех :)
Перла

5.   Такааа... какво имаме тук... студентка, влюбена в ОБВЪРЗАН асистент? Хм. Това изречение не ти ли подсказа нещо? Самият факт, че е обвързан значи, че е много малко вероятно да се заглежда по студентки, а и щом е асистент(т. е може би е концентриран върху това да се издигне в йерархията) и тази година не ти преподава.... Шансът ви не е много голям.
Съгласна съм с номер 1, че е много вероятно да си въобразяваш някои неща, това е свързано с инстинкта за самосъхранение, а и любовта е сляпа, знаеш. Не му разбивай връзката, вярно, може да има влечение към теб, но да е временно и да обича приятелката си, а ти да го подтикнеш към изневяра, за която той после да съжалява. Виж, ако те двамата се разделят, обясни му, че го харесваш и виж как ще реагира, но докато той е ОБВЪРЗАН, не го пипай... Защото после пак ще се започне от страна на жените: "Ма той ми изневерява"... Ти как би се почувствала, ако си на мястото на половинката му и разбереш, че се зарибява с някаква по-млада(най-вероятно) студентка? Замисли се. Разбирам, че си влюбена, но понякога наистина е хубаво човек да не бъде егоист и да помисли какво може да докара на другите. Разумът да възпре чувствата.

Ще следя, сподели какво е станало.

Чудя се да кажа ли на колко съм, защото веднага може би ще ме оплюят, че съм малка да ти говоря така... Ами, какво да направим....

Момиче, 13 г. :))

6.   Аз те съветвам да не се отказваш - от проба глава не боли. Значи - питай го извън занятието нещо по някаква тема - във връзка с това, което преподава - Излъжи, кажи че трябва да намериш информация за еди какво си и го питай къде може да намериш литература по въпроса. Ако е много мил, например ако много се впрегне да ти помогне - тогава трябва да ти светне, че има нещо, но ако ти отговори формално и общо -не се занимавай. Тази ситуация според мен е смислен тест, защото хората, които помагат и наистина го правят, особено към хора, към които имат по -специално отношение, те го правят от сърце, сякаш решават личен въпрос, а понякога и по -добре. Пробвай това, което ти казах и се надявам да се включиш и да кажеш какво е станало. Успех!

7.   И аз по-скоро смятам, че си въобразяваш. И се научете да пишете правилно.

8.   Перла, как да разбера? И аз искам да разбера, но не знам как.
Автор

9.   Не можеш да пишеш пък си станала студентка! Как така?

10.   До 7 и 9 : Айде, моля Ви се, посочете ми грешките в написаната история. След като твърдите, че не мога да пиша се обосновете. До модераторите: защо изобщо публикувате такива коментари, които с нищо не помагат? Сайта ви като замисъл е хубав, но хейтъри като 7 и 9 доста му свалят рейтинга.
От авторката

11.   И аз съм правила забележки за правопис, но момичето пише сравнително грамотно и разбираемо... В случая ще ви кажа само - гледайте вашите си деца и себе си! Има много по неграмотни, необразовани и да не използвам по големи квалификации за хора във форума и въобще около вас, това вашето в момента си е чиста идиотщина!

12.   Бъди активната страна! Обади му се! Иди в приемното му време!
Успех!

14.   Това е доста често срещано явление. И аз съм си харесвала асистент и мои познати са си харесвали, а имам и един приятел асистент, който също от време на време споменава по някоя студентка, по която си е паднал. Има случаи, когато нещо се получава, но мисля, че те са по-скоро изключение, а по-често са случаите на неосъществени влечения.
Това е трудна обстановка и обстоятелства...
Аз лично имах сексуално влечение, породено от възхищението си към един асистент, но няма как, колкото и да си прям човек, да отидеш и да кажеш - искам да правим секс, навит ли си? Някак си не е като да си го срещнала на парти... А ако пък покажеш просто интерес, поканиш го на кафе, той пък може да си помисли, че имаш сериозни намерения, каквито той едва ли има след като е обвързан и да те отреже, дори и да е навит за нещо по-несериозно... В повечето случаи обвързаността все пак говори, че не търси сериозни отношения с друга, ако изобщо търси каквито и да било...
А откъде знаеш, че е обвързан? Комуникирате ли? Имали ли сте изобщо някакъв контакт извън упражнение?

15.   Ох, поредната история "Падам си по асистент"... не го казвам с цел да те обидя, а да кажа - всички сме минали оттам...

Възхищението прераства в нещо повече... не виждам нищо нередно, случва се, млади хора сме, нормално е, какво като е асистент? Ако го харесваш не се отказвай, но ако разбереш, че не те иска, не нахалствай. :)

Успех!

П. П. : Една моя колежка в момента има връзка с асистент, който ни преподаваШЕ. Той много си падна по нея, е и тя по него. :)
Така че не е невъзможно. Хора сме, титлите не са от значение.

Ж, 24