Влюбен в колежка
Здравейте!
Имам един много сериозен проблем, който ме мъчи от известно време насам.
На 21 години съм и от няколко месеца съм на нова работа. Проблема идва от там, че съм хлътнал до уши по една от колежките, а тя е с 10 години по-голяма от мен. Не знам как да постъпя, не я познавам много добре, не мога да я поканя да излезем, защото и мъжът ? (с когото имат и дете) е колега. Усещам я, че ми има доверие, доста неща ми споделя, но знам ли как ще реагира ако и кажа нещо направо, а намеците се прави, че не ги чува и само се подсмива.
Посъветвайте ме, кажете как да постъпя.

Коментари

1.   Чук и бег.

2.   Колежката ти е омъжена и има дете, ти тъп ли, к'ви намеци, к'ви 5 ле'а...? И много ясно, че ще ти се подсмива и няма директно да те отреже, защото на мацката въобще не й се занимава с някакъв ч*киджия, който иска само да я и*чука. А дори и да търсиш нещо повече, на грешното място го търсиш. Вземи си намери някоя неомъжена/необвързана.

Не мога да разбера, защо омъжените и женените мъже вече не са преграда за никой/никоя, който/която си въобразява някакви неща като автора... а не трябва да е така.

3.   Не бъди наивен, а мисли трезво. Много естествено, че тя няма да остави мъжа си, с когото има дете и да тръгне с тебе. "намеците се прави, че не ги чува и само се подсмива" Напротив, по най-тактичния начин ти дава да се разбере, че не се интересува от тебе. Концентрирай вниманието си върху работата, за да не останеш без нея.

4.   Приятелче, според мен си го избий от главата. Семейна и при това мъжа и работи там. Шансовете ти са нулеви, а има опасност и да изгубиш работата си ако много започнеш да я притесняваш. Не си прави илюзии, че щом ти споделяла нещо си значи те харесва и ще правите секс.

5.   Абе щом и мъжа й ви е колега.. по-добре я забрави. Само проблеми ще си навлечеш.

6.   Не ги слушай по горните, само се прави, че не я интересуваш, действай, ще ти пусне.