Какво знаете за жената Овен?
Та от 4 месеца се срещам с една мацка, много е готина, много красива и много загатачна! Още от самото начало беше много мълчалива, трудно й вадех думата от устата. А още по-големия проблем, е че ми каза да не очаквам нищо по-сериозно и задалпочено отношение в тази наша връзка.

Тя е свободна, няма друг, няма трети помежду ни.
От един месец и повече дори, излизаме всеки ден. разходки, риболов, абе изобщо много добре си прекарваме двамата.

Но щом се опитам да говоря за бъдеще.... става хладна. абе направо айзберг.
за миналото си почти нищо не обелва, спомена само, че предишната й връзка е била "един голям кошмар", които няма да забрави!

С жените преди нея не съм се задруднявал. нито съм предполагал, че някога ще ми се случи...
Гложди ме от вътре. незнам какво да правя?
По мои наблюдения НE ми се вижда безразлична към мен. кара ме да се чувставам специален!

А да не говорим, че е перфектна домакиня! в деншно време това си е като да спечелиш от тотото! С две думи Искам я за мен, но незнам как да я спечеля?
аааа, забравих да кажа... тя е на 26, а аз на 29г.

Ако някой има идея каква магия да забъркам.... няма да е зле да ми сподели! ;)

Зоро :)

Коментари

1.   Аааа, престанете вече! Образовайте се малко! Само по една зодия не се определя характерът на който и да бил човек, зависи и от асцендента, луната, водещите планети, възлите и т. н, но да не навлизам в подробности. Опиши ни я като личност, а не като поредната представителка на някаква зодия. От 100 овена едва ли ще намериш и 2ма еднакви...

Йоана

2.   Жена овен = овца!

3.   Човече, не ми пука за предните "съвети", само ще ти кажа, че и аз съм овен и имах чувтсвото, че описваш мен. Да, ще ти бъде трудно да я спечелиш и не знам дали ще успееш. Но знам както и ти, че е ранима и е ранена, но въпреки това тя е много по-силна от теб. Вероятно сега просто те преценява дали си в състояние да я нараниш и затова не те допуска. А може би просто си притъпява болката с теб, замествайки друг, което аз лично не бих направила, но има вероятност. Проблема е че ти ще се влюбваш все повече и повече и има вероятност да се обезличиш, а това ще я отблъсне. Но ако си надарен със силен характер, което не означава в никакъв случай да и се налагаш, ако успееш с памук да и вадиш душата, разбирайки я и с добро изказвайки своето мнение без да го налагаш, ако си съобразителен, тактичен, спокоен и силен- тя ще ти се довери. А пък ако схванеш тактиката " с памук да и вадиш душата" тогава вече си щастливец. Запомни- не я притискай, не и се налагай, не я лъжи(ще го разбере дори и да не ти го покаже), не се преструвай, не ставай мекушав и бъди отговорен. Успех

4.   Жената овен е супер нерешителна и голям инат.
Не си прави планове с такъв човек, защото не може да се разчита на него.
Имал съм връзка с жена зодия овен - супер се разбирахме, имаше тръпка, но на моменти оставах с впечатление, че и е все тая. Трудно взимаше решения, а тези, които взимаше винаги бяха в нейна полза и по-лесни за нея.
Както казаха горе - овца.

5.   Ако още някой нарече жената Овен овца, ще се наложи да тръгна подробно да обяснявам на всички според недостатъците какви телци, козли, петели, крави и глупаци са! (с извинение)! Мерете си приказките.

Водолей

6.   Номер 5, тук не е мястото да го раздаваш виртуална полиция.
Има достатъчно форуми, пълни с комплексари, където ще ти е уютно.

7.   Подкрепям № 1.

8.   спечелиш ли я много ще те радва. Няма ден с ден да имаш еднакъв много весели и забавни хора, имах приятелка овен мога да заява смело, че нито една от другите зодии не са толкова еб... ливи като овена, НО има и но- страшно горделиви личности са, значи ще скъса с теб като стой и гледай за нема нищо може да страда и тя но няма да разбереш никога няма да го покаже, може да съжалява за тва какво е направила, ама винаги си има тя оправдание винаги

9.   4 месеца са твърде кратък период за нея, за да мисли за бъдеше с кой и да е било.
Това, че не говори не означава, че не те наблюдава.
Най вероятно те проучва за това изглежда така все едно не и пука за нищо, но това далеч не е така.
Не я притискай! това ще я накара да изгуби интереса си към теб.
не си и помисляй да я излъжеш, тя мрази лъжата! Знам, че това звучи като клише, но при нея това важи в пълна сила!

Иначе успееш ли да и спечелиш сърцето, е за цял живот! Но нали знаеш, че за да гори един огън трябва да бъде поддържан.

Аз живея c една овенка от 8 години вече. Но трябва да ти кажа, че не е особено лесно. Трябва да знаеш, че каже ли "искам" значи това е така.
тя не обича да си играе. каквото е казала го е направила.
И не си позволявай да я ревнуваш! НЕНАВИЖДА ТОВА!
Променлива е. А това ще ти хареса, защото няма да ти омръзне.
И секс няма да ти липсва.
Тя е голяма жена! с много силен и борбен характер. И да. много е горделива, за това внимавай какво правиш. защото ако те напусне няма да е защото е спряла да те обича, а от гордост!
За това щом си решил да я спечелиш, първо се зареди с търпение.
Ако мислиш, че живота с нея ще е лесен, по-добре се оттегли докато още можеш... Като цяло не е отмъстителна. Но реши ли да те заболи... без много труд ще го постигне.

Успех! Мариян

10.   Аз съм Овен /не овца!!! / и съм съгласна с номер 4, че трябва да се научиш да й вадиш душата с памук, да не й се налагаш, да не се опитваш да водиш парада, да се научиш да я чакаш и да се съобразяваш с нея, да си внимателен, грижовен и да усеща силата ти. Спечелиш ли й доверието, твоя е. Освен това бъди креативен, оригинален, изненадвай я и я карай тя също да се чувства специална. Инатести сме, своенравни сме, но сме много добри, особено когато имаш подход. Да, също сме и много чувствителни, дори да не си личи, така че умната. ;) Успех, Зоро!

Ж Овен

11.   Номер 5 я кажи за недостатъците на скорпиона, шото аз също смятам, че овена е овца!

12.   До 1! Съгласен съм с теб!!!
До 8! Да, жената овен е истински огън, от мъжките знаци й опонират единствено близначките, а от женските такива само скорпион и дева!
При първите сексуалността се изразява в агресия и експериментаторство (разнообразяване) искат физически контакт, а при вторите (по принцип)- емоционалност, притежание, чувства в духовен план, a особено за девата чистота (лична хигиена) и истински "перфектционизъм"- партньора трябва да е съвършен, затова той ще си получи своя пай като отплата!
За скорпиото и овена е изявено и като асцендент и като за "Марс" и/или "Плутон", докато за девата-"луната", т. е момичетата (жените) с такива черти имат по-силна "открита" или "прикрита" сексуалност!!!
До 5! Имаш право... всяка една жена си има свойте черти и не бива да се използват епитети по нейн адрес, като не ти допада търсиш такава която да отговаря на твоите лични особености!!!

13.   Не знам кое е трудно или не, аз съм близнак и такива прегради за мен няма. Всичко е въпрос на старание, няма непробиваема жена, трябва да знаеш как да я поискаш!

14.   От 12! А точно казано приятел!!! В момента просто показваш как "лавира" един близнак (не ми се сърди харесвам зодията ви), но това позитивно мислене е присъщо точно за вас! Дори и да ви отрежат има следваща "жертва"! Вие не сте постоянни, не се борите за любовта докрай и подобно на девата търсите нови алтернативи, ако нещо не ви допадне отсреща! Вие просто знаете, че ще намерите друг/а, но по-трудно е да задържиш някой, отколкото да го накараш да се влюби!

15.   Формулата е проста, но не знам дали ще издържиш. Винаги си на линия,когато тя ти звъни, но ти никога, ама никога - не звъниш.Просто по този начин ще изглеждаш загадъчен, зает, сериозен, стабилен, силен и ненатрап ик. Казва ти го жена "овен". Да ми простят всички други "овенки", че издадох тайната!

16.   Формулата хич не е толкова проста както номер 15 е казала... За жалост имах неблагоразумието да се увлека по жена овен.. Ами горе -долу сборно от коментарите сте я описали : нерешителна, несигурна, инатлива. Някой спомена, че ден с ден не си прилича - единия ден е в час - гуши се в теб и се милвате /галите всичко е наред, разделяте се и на следващия ден (без да сте се чували, писали, карали ) се държи отвратително без причина.. Това беше едно от нещата, които започнаха да ме отблъскват от нея.. Друго - първо говореше, после мислеше в някои ситуации, тоест действаме първосигнално - да изплещим някаква глупост, пък удачно ли е било, не е е ли било - се ориентираме в последствие от реакциите на другите.... С което не искам да кажа, че беше тъпа или от сорта, напротив - доста логично разсъждаваше ако си даде време да помисли.. Бях болезнено откровен с нея и й харесваше, но тя си ме послъгваше - аз я хващах, тя се дразнеше.. и.. винаги имаше нелепо оправдание.. Държеше да става на нейната и постоянно ме тестваше докъде ще издържа, като на свой ред не се досещаше, че и аз я тествам, за да видя до къде ще й стигне нахалството... Ебливи са да, тя самата си казваше "постоянно мисля за секс"... Мога да обобщя така : за секс са екстра, за сериозна връзка не става.. поне аз не исках да си налагам търпението ми да е безгранично..

17.   Здрасти, над 7 години бях с такава. Жените-овни са много властни. Обичат много да командват. За тях нещата или трябва да станат по начина, по който те искат, или никак. Доста са интелигентни, но са и доста ревниви. Рядко виждат детайлите. Държат на приятелите си и са способни почти винаги да простят на такива. Силни и трудни характери са. Не си казват какво искат, ти трябва да отгатваш. Или обичат силно, или не обичат, средно положение няма. В секса държат на класическото като са готови да експериментират. По-скоро интровертни личности са. Това е, което мога да кажа.
АКАТИМ

18.   Аз съм овен и съм съвсееееем в другия край. Обичам да говоря много, ако има за какво, споделям и минало и говоря и за бъдещето, също обичам да си върша домакинската работа. Явно момичето не иска още връзка, а иска да по излизате известно време и да реши. Дай и малко време :) И за инфо зодиите не определят човека. Ето аз и тя сме различни, а една зодия ;)
Ема

19.   Тъпо, дебелоглаво, рогато животно. Не се разбирам с овни, както и с умрели риби. Виж ако имах жена козирог, родена примерно на 2ри януари, със сигурност щеше да ми слага цял живот огроооомни рога.

20.   Аз съм жена овен и не знам дали е защото съм жена или е от зодията, но не знам какво искам, все съм недоволна и нерешителна... Винаги се колебая ако трябва да избирам между два варианта и накрая избирам 3- ти:d... Също така съм голям инат, упорита съм и амбициозна... винаги искам да контролирам ситуациите и аз да съм доминираща... Относно мъжете на прицел са ми добрите момчета за да може да ме слушат и да са умни(програмист е за предпочитане). е разбира се не се налагам, но правя, така че те сами да почувстват, че трябва да ми угодят... За момента 6 годишната ми връзка е с точно такова момче, дано и за напред да продължи така. Ж. 23

21.   Аз съм жена овен. Мълча само, когато ми е безинтересно... авторът да си вади изводи. Иначе наистина угодия няма. Харесвам много властни мъже, а същевременно искам да ги подчиня. А това трудно става.