Влюбена съм в брат му
Здравейте!

Омъжена съм от 1 г. и половина, а се влюбих в брата на мъжа ми. Много съм обаркана и не знам какво да правя. Лошото е, че имам дете, а брат му има приателка, но не са женени все още. Почти всеки ден се виждаме и това направо ме подлудява. Всеки път, когато останем случайно сами той ми хварля по някой поглед. Искам да му се нахвърля, но едвам се сдържам, защото не энам как ще реагира и от това ме е страх.

Коментари

1.   Отбягвай го и така.

2.   Гледай да го преодолееш, защото има много по-важни неща от някакво моментно увлечение, а явно ти вече имаш много важни неща в живота си - в лицето на съпруга и детето си! Помисли си наистина, но според мен това е само лично мнение, но имаш много за губене.

4.   Кажете ми какво да правя, но не и да се откаэвам, защото като ми хареса нещо или някой трябва да го имам.

Може би тайно, но как да започна или какво да направя.

5.   Не мога да го отбягвам ние всеки ден сме эаедно, а пък все още съм млада на 21 и си ме влечат и други работи. Аз не каэвам, че ще эарежа семейството си эаради него или някой друг, а просто мъжът ми не ме эадоволява и много ясно, че ще търся другаде утеха, не е ли така. Аз просто искам съвет как да эапочна, не искам да се откаэвам.

6.   Нищо не прави, наистина вслушай се в съвета ми.
Кръвта вода не става, може и да го имаш, но накрая ще останеш сама, защото нито единия би ти простил, нито другия. Те са братя и ще останат такива до край, накрая ти ще си виновната, без значение как те гледа и какво изпитва.

7.   Ти попита какво да правиш, не каза да те подкрепим. Имаш дете вземи се малко в ръце!!! Мисли най-много за него стига действа егоизтично. Не винаги получаваме и правим това, което искаме. Но от друга страна винаги съм казвал, че моментното изкушение е по-силно от любовта!!!

8.   Да, обаче те не се раэбират много добре и много са отчуждени все едно не са братя, дори приятелите им, роднините им, въобще всичките им поэнати, се чудят как може двама братя така да се държат един към друг. Да, обаче, има и друго. Може би нещо, ако се случи между нас, мъжът ми може и да не раэбере - това эависи от нас двамата, все пак, дали ще си остане тайна и съм сигурна, че той никога няма да му каже, эа да не го нарани. Аз искам само да энам как да започна и какво да направя, а эа другото ще помислим като му дойде времето.

9.   Като мъж ти казвам, ако спи с тебе ще му каже рано или късно, ще ти кажа защо: да види що за жена има и че ако не е брат му, ще е някой друг. Извода е такъв: ти ще загубиш двамата братя и ти ще останеш сама с детето.

10.   Така както си чета и си мисля, ти за защо си се омъжила толкова рано ? Не знаеш ли, че в днешно време не е модерно? А и още повече, как си се оженила, като не те задоволява? Знам, че всички изпадат в момент на умопомрачение и правят глупости, но ти явно си изпаднала в затъмнение.....Намери си друг, към който да насочиш тази емоция, защото с приятели не е оферта, камо ли братя - без значение, че не се разбрират!

11.   как да си намеря друг след като не ми харесва никой,а и почти не иэлиэам.не вярвам да му каже,эащото той е много срамежлив особенно по таэи тема,той не обича да говори эа секс и теми от тоэи род,ако го попиташ нещо той ще ти каже не ме эанимавай с глупости.просто аэ го поэнавам и энам че няма да му каже иначе не бих посмяла да направя такова нещо,все пак не съм толкова................аэ имам сестра и мъжът ми посттоянно се шегува да го сложа на сестра ти,нали няма да се сърдиш от една кръв сте нищо няма да ти стане от тоэи сорт,и аэ все му викам-аэ пък на брат ти и така той на сестра ми а аэ на брат му.много пъти съм питала мъжът ми все едно на шега,ако опъна брат му какво ще каже и той ми вика че ако го направя той ще опъне сестра ми и така по братски.но и да стане нещо между нас съм сигурна че той няма да му каже.да но неэнам как да го подхвана или как да эапочна например когато сме сами.эатова искам съвет и дали иэобщо со эаслужава.тук в нашият град има 2 братя които со женени и двамата имит по 2 деца и единият брат спи със жената на другия брат и той все още неэнай до ден днешен вече колко години,но эащото те не искат да научи.всичко е до дискретност.та и при нас е същото- е аэ не искам да подражавам на тях,а просто си давам пример эа обстоятелствата.

12.   Ти си луда!!!!!!!!!!!!!!!

13.   Момиче, не се занимавай с това. При теб ще стане от два стола - накрая на земята. Поради това че си много млада, си авантюристично настроена все още към живота. Трябвало е да походиш, да не бързаш да се жениш. ще си пропилееш живота и този на семейството си, ако започнеш да спиш с брат му. Всички ще намразят теб, никой няма да те оправдае, истината рано или късно ще излезе наяве... В момента просто не си даваш сметка за последствията.

14.   Така, като четох по горе коментарите колкото повече казваха да не го правиш, ти толкова повече аргумента "за" извади. Така, че какво да ти кажа, ако искаш давай, но просто и аз като номер 9 мисля, че рано или късно ще му каже. Помисли си, има ли къде да идеш като те изгони мъжът ти? А детето? Ами нали се сещаш, че и тия неща се носят от уста на уста и скоро ще те сочат с пръст и ще ти се смеят! Ако толкова не можеш да издържаш като го гледаш, защо не се преместите под някакъв друг предлог разбира се.

15.   Ще те зарежат и двамата в един миг, сто на сто. А за детето си не мислиш ли? По-добре се намери някой друг, ако не можеш да не изневеряваш.

16.   Абе млада госпожо, къде бяхте когато се женихте. Сега ли разбрахте че мъжът Ви не ви задоволява. Продължавате да мислите как да направите първата крачка, а защо не помислите как да се откажете от брат му и щом толкова искате да изневерявате да си потърсите друг.

17.   Какво стана дайте някакъв съвет че ще се побаркам вече толкова време а никой нищо не каэва моля ви ще съм ви благодарна.

18.   Иска ти се да вярваш, че той няма да каже на брат си, но знаеш, че не е така. Аз не видях съвет да опънеш брат му. Ето ти моя: Сядай си на г-за лапенце!!!

19.   Защо ли и аз имам същия проблем... влюбена съм в двама братя и направо се побърквам. Искам ги и двамата за себе си... с единия съм от 3 години, но много ми харесва другия....

21.   Мила, питай Софчето Маринова :):)