На детската площадка
Излизам често с децата на детската площадка. Там се събираме много родители и много деца от всякакви възрасти. Забелязах, че един от татковците ме следи с поглед. В началото не му обръщах внимание, но след това започна да ми става интересно дали ако е на площадката ще ме следи. Един ден се разминахме доста близо и той ме погледна в очите толкова дълбоко, че направо примрях. Оттогава когато излизам на площадката съм в очакване да го видя, и знам че и той ме чака. Официално нищо не знаем един за друг, никога не сме си разменяли и дума. Знам, че не бих направила нещо за което да съжалявам после, но исках да споделя анонимно.

Коментари

1.   Много на сериозно взимаш ситуацията според мен. Може би просто си привлекателна и той те заглежда, както заглежда момичетата по улиците, в магазина или в офиса. Хубавата жена привлича погледа, това не е достижение от нейна страна, просто нещо нормално. Няма нужда фантазията ти да работи толкова, не става дума за секс или сватба. Не допускам, че въпросният татко е влюбен в теб. Но това си е мое мнение. По-добре не се занимавай с татковци. Ти имаш ли съпруг? Заедно ли живеете, секс ли не ти достига или любов и уважение от страна на съпруга или просто си нещастна млада майка, като повечето, която е толкова уморена от ежедневието, че един флирт би и дошъл добре?
Виж, от собствен опит знам, че в първите пет години, не забелязвах дори другите мъже, бях обсебена от съпруга си и децата си. После започнах леко да флиртувам, но в рамките на приличното, никога не престъпвам границата и не си въобразявам неща, доволна съм от съпруга си и сексът с него. Един съвет - знай, че от детската площадка днес, много скоро отношенията ти с тези родители ще се пренесат в детската градина, а по-късно и в училище. Може децата ви да се окажат съученици и приятели. Времето лети доста бързо, така че наистина замисли се, да не направиш някоя неприятна грешка. Ако толкова ти се флиртува и нещо не ти достига в собствената ти връзка, прави го другаде - не там, където ти е детето, не сред съседи или колеги : D

2.   Супер грозно! Излезли с дечица на детски площадки, а флиртуват. Ако действително не би направила нищо, не би си го и помислила, а нямаше и да го пишеш тук. Явно ти галят самочувствието тези погледи, но внимавай да е само това, защото до нещо по-сериозно крачките не са много големи.

3.   Ако си готина мадама нищо чудно да се залежда по теб. Аз също съм мъж, женен и с дъщеря на две годинки. И мъжете имаме чуства и човешки нужди. Та ти не би ли загледала някой пич дето е с готини черти и спортно телце облечен по терка. Хайде да си разкрием картите. Аз поне съм попадал на подобни ситуации като теб с е дна жена дето пред блока редовно засичам с бебе в количка коятоп ме заглежда. Но само до заглеждането сме стигнали. Това че и теб са те огледали и погледнали по сериозно не значи че е изневяра. Но ако ви заварят в леглото тогава си е чиста порция рога на половинката. Внимавай как ще продължите с погледите.