Влюбих се жестоко в интернет
Здравейте. Не знам какво се случи с мен, запознах се с едно момче и в него открих това, което винаги съм търсила. Проблема е, че се запознахме в интернет. Виждала съм само няколко снимки а дори не знам дали на живо всичко ще бъде същото. Наистина имам силни чувства към него но не знам дали в действителност може да се окаже, че съм влюбена във въображаем образ. Вие какво мислите?
Ж23

Коментари

1.   Сто прцента си влюбена във въображаем образ. Дано като се срещнете има какво да си кажете.

2.   И аз съм в същото положение, лудо влюбена в някой, който почти не помня как изглежда ... Предложи му да се видите и сама ще разбереш :) Мен съссем скоро това ме очаква. Успех и на теб !!!

3.   Обезателно виж за какво става дума, за да не останеш разочарована после. Е, дано всичко е ок.

4.   Здрасти от личен опит ще ти кажа,че допускаш огромна грешка.Ти я интернет запознанства не водят до никъде,просто идва един момент в който се осъзнава,че не е точният човек до теб.Една или няколко снимки не променят нищо.И аз така се запознах с едно момче,опознах ме се,излизахме няколко пъти и дотам.С времето осъзнах,че не си е струвало,прави се на интересен и безразличен.Влюбих се в една снимка и защо?Да страдам по едно момче което не си заслужава.Живота с една дума е гаден.
Затова не си струва да определиш по една снимка,че това е човекът.И да излизате когато на него му изнася...

5.   Номер 4, влиубих се в характера му, в държанието му а не в снимката му. За мен това не е важно. Дори не е първият красавец. Симпатичен малко, но до там.

6.   Това, което ти се случва е супер. И да си влюбен е най-хубавото нещо на света. Любовта е любов, независимо как и кога се случва. Най-добре е да нямаш никакви очаквания, да бъдеш естествена и да се радваш, пък каквото стане ... Успех :-)

7.   Според мен това запознанство няма да доведе до нищо хубаво.. даже напротив - предполагам си чувала, че именно по интернет трафикантите и всякакъв вид други престъпници примамват жертвите си, затова моя съвет е да поопознаеш първо достатъчно добре човека, с когото си пишеш, а не да правиш прибързаната крачка и да го каниш да излезете! Помисли си добре !!! ;)

8.   Почти напълно съгласна съм с номер 4! НО имам 2 2ки приятели които се ожениха чрез интернет-няма правила-и никой не знае-това е истината-иначе на номер 4 е най-логично разсъждението! никой не ззнае

9.   Аз бях във абсолютно същата ситуация ... Влюбих се в едно момче по интернет. Тй ме допълваше бяхме като едно цяло . Проблема беше само че е от друг град . Но така като мой роднина живее в неговия град отидох да се видим .. И така заочна всичко и след няколко дена ще праим 10 месеца от както сме заедно :) .. Въпреки голямото разстояние помежду ни .. нали хората са казали любовта няма граници :D
Моят съвет е да се срещнеш с твоето момче , а каквото има да става ще стане.. ; )
поздрави
Ани

10.   Мдаа не винаги е happy end, вече 2 седмици си чатя с едно момиче то дори ме намери в интернет и много ме харесваше уж и аз също се влюбих в нея, а днес като излязохме за 1ви път беше толкова студена все едно не се познавахме ;( и май няма да тръгваме дори и страшно много ме нарани..

11.   Момичета, в Интернет почти всички са идеални!
Знаете ли защо? ! Заради наличието на бутона "Backspace", т. е. възможността да редактираш/напудряш мислите си.
Затова наживо не е същото.
Успех!
Мъж на 37