Ухапване от куче
Здравеите. Преди 1 ден ме ухапа куче Питбул. Кучето е домашно. Ухапването е по нокатят на малкия пръст на ръката. Последствията са само една синка. Повтарям, че ухапването е по нокатят. Въпросът ми е възможно ли е да съм хванал кучески бяс.

Коментари

1.   За да хванеш бяс е необходимо кучето да е заразено, а домашните се ваксинират

2.   Категочно НЕ! За да хванеш кучешки бяс трябва кучето да не е ваксинирано (тоест улично). Не се притеснявай.
Само да вметна, че е възможно нокътят да падне. (не искам да те плаша) Но ако падне ще израстне отново. :)))))
Violet

3.   Ако кучето има всички всички ваксини и както казваш е домашно, не :)

4.   Ах, каква любовна история само. Просълзих се.

5.   Имал си късмет авторе!
Това са гадна и опасна порода кучета! Не трябва да е куче пазач, защото и крадците не заслужават подобна съдба. Това куче не просто защитава собствениците си от нашествие, то е способно да разкъса човек до неузнаваемост! . Говорим си за куче, което е създадено за боеве с бикове! Куче убиец!!!
Преди няколко месеца щях да тупам собственика на едно
такова, а от кучето му щях да направя бинт, за да има с какво да се превърже. Това куче е опасно за деца, млади и стари жени, които са най лесната му жертва, тъй като нямат силата да се съпротивляват. Тука много внимавайте всички притежатели на този звяр, защото нямате идея по кого ще налети, не знаете и какво ще го сполети самото куче. Аз имам рецепта за справяне с такова куче, но после ще ревете!

6.   При положение, че е в категория "Любов и изневяра" да разбирам, че си се влюбил в кучето, а то ти е изневерило, така ли?

7.   Да ти имам проблемите. Я те е ухапало, я те е одраскало без да иска.

9.   Аз си мислех, че някой кръвоносен съд е разкъсало (най-малкото, на което е способна тази порода), а ти за няква си синка на малкия пръст... ццц... късметлия си ти.

10.   4 побърках се от смях! Хахахаха. Сериозно!

Violet

12.   Най-после готина тема в раздел "Любов и Изневяра" :)))