Една шантава история, на един шантав тип!
Здравийте,
Искам да споделя нещо преживяно от мен! Имах много красива приятелка от едно село близо до нашия град. Разликата ни бе 10 години, тя бе по-малка от мен! Между нас нещата не вървяха. Постоянни караници и кавги за глупости. Тя твърдеше, че сме само приятели и нищо повече! Нямало как да се получи нещо повече между нас, била сигурна! Аз подозирах, че с тези глупости и пълни главата една "врачка" от селото и, която здраво я бе обсебила и имаше тайтата идия да я омъжи за сина си!
Майка и много ме харесваше! Искаше да им ставам зет, надяваше се, но.....

Майка и много пъти се срещаше с мен по кафенета, по моя молба и коментираше с укор поведението на дъщеря си.
Жената бе към 45 годишна, невероятно запазена за възрастта си жена с много големи и стегнати гърди.
Приятелката ми бе сърдита за пореден път, без да знам защо? Обадих се на майка и да поговорим, а тя ме покани да и ида на гости в 11 часа. Каза че днес е почива и целия ден е сама в къщи. Хванах автобуса и в 11:30 бях там. Позвъних на вратата. Пак? По едно време майка и отвори вратата, подавайки си само главата и каза да влизам. Пита ме през вратата, защо идвам сега, а не в 13 часа? Тъкмо щяла да влиза в банята. Бе се завила само с една хавлиена кърпа. Влязах сконфузено, а тя ме разцелува и ме покани в кухнята да ми прави кафе. Бе лято. Пердетата бяха спуснати. Докато правеше кафето ми се усмихваше, а аз гледах перфектното и тяло овито с хавлиената кърпа. По едно време имам чувството, че нарочно го направи, но хавлията падна! Не се притисни за миг дори, усмихна се и каза, че не се притиснява, защото съм виждал гола жена! Сервира ми кафето и седна спокойно срещу мен. Забравих какво щяхме да говорим! Тя се държеше предизвикателно. Много се възбудих! Забеляза го и каза, че е възбудена и тя, да не се притиснявам....нормално е! Бях като гръмнат! Дойде и седна върху коленете ми. Започна нежно да ме целува!
Изведнъж стана, хвана ме за ръка и ме заведе в хола! Това бе най-дивия секс през живота ми до сега!
После не знаех какво да мисля? Жената долови тревогата ми и каза: " В..... ще те разкара в най-скоро време! Вече по е решила твърдо, оная "Врачна" и пълни главата с глупости. Бъди мъж! Приеми го! Тя е дете, колко и говоря...но няма резултат! Найвна е и ме дразни и мен, но кажи аз какво да направя"

Приятелката ми само след месец пойска да спра да и се обаждам. Казах само:"Добре, нямаш проблем. От днес няма да ти се обаждам!"

Никога не и се обадих повече!

Отидох да работя в друг град. Един ден ми се обади майка и и каза, че иска да се видим. Виждаме се все още!
Някой ще каже, че сме ненормални? Да мислят каквото искат!

Коментари

1.   Много интересно, а дали майка й не и е пълнила главата с глупости, за да те има за себе си?

2.   Хахаха, евала ;)

3.   Ако напишеш някое ново "съчинение", кажи да го прочетем и него ... Като ги пишеш такива - вярваш ли си ?! Щото аз - не!

4.   Номер 3, не разбираш ли, момчето си мечтае :)) Няма лошо да мечтаеш :)

5.   Вие и двамата сте откачени.

6.   Глупости, майка и е пълнила главата с какво ли не, та да те изчука, толкова си прост, та не си се сетил!