Не ми се иска да се развеждам, но вече не мога така - да лъжа
Семейна съм от почти 20 години. Със съпруга ми не сме имали сериозни проблеми допреди 5-6 години. Отидох да работя в друг град и там Го срещнах.всичко започна случайно и аз си мислех, че ще е временно,но то продължава доста.хубаво ми е с него,има за какво да си говорим,смеем се просто така ,правим страхотен секс въпреки че е доста по-голям от мен.

Продължавам да съм семейна,но то е само заради децата.не ми се иска да се развеждам но вече не мога така-да лъжа,да хитрувам,да правя разни комбинации.не съм сигурна и в неговите чувства към мен,неговите намерения за мен,но въпреки това не искам да живея повече така-непрекъснато в неизвестност какво ще стане по .късно?лошото е че родштелите ми също не и скат да имам нещо общо с този човек,а да се върна при мъжа си -като спя с него.аз не съм го правила от доста време,но и не мога и не искам.кажете ми какво да правя-да се разделям ли с човека?,да се развежам ли и да не слушам нашите или друго?просто незнам-помогне те ми със съвет!

Коментари

1.   Здравей!Може би не трябва да се правя на мъдър,защото би трябвало да съм ви син според годините ми,но заради някой друг мъж с който се забавляваш,смееш и се чу***,и ти става кеф и веднага да мислиш за развод.А децата,а отговорността?После като те питат,защо си се развела.Ти какво ще им отговориш? А и не е гаранция че с този въпросен мъж пленил сърцето ти,ще се овърта около и в теб завинаги?Според мен помисли,ако твоят мъж не ти прави проблеми,не избързвай,но ако усетиш че и той прави някакви "далавери",логично е! Но гледай да не останеш на сухо! Не проилявай браг заради страст! Пише ти момче на 18 години без малко!

2.   Момчето е право: мъжете са непостоянни-днес им е хубаво с теб, а утре са решили че вече не си им интересна. Ако наистина съпруга ти не ти създава проблеми продължи да се виждаш с въпросния господин и си изживей страстта. Аз съм разведена от 10 години, но досега не намерих мъж, който да ме цени като човек, а виждаха в мен само обект, с който да си задоволят животинския нагон. Като им омръзнеше и се отдръпваха, а аз страдах. разведох се не заради мъж, а защото пиеше и не ме уважаваше като човек, който е направил всичко за него, за да се чувства добре. Разбрах, че трябва да се държиш с мъжете пренебрежително, за да те уважават, но вече е късно...

3.   Ох пак моралистите започват да пишат!щом като не ти върви в брака се разведи и бъди щастлива с човека които обичаш-ако не рискуваш никога няма да спечелиш и ще живееш за хората а не за себе си т. е нещастна в изчерпания си брак и с човек които не обичаш.Като станеш на 70 ще те е яд за всяка отречена любов , която не си изживяла

4.   Номер три, с теб съм! Моралистите да пишат каквото си искат.

5.   Щом нямаш проблеми живей си така! Какво ти прчи сега правиш страхотен секс и семейството ти е наред? Не забравяй, че мъжете почти никога не се женят за любовниците си! Не забравяй, че ако започнете да живеете заедно отново ще се сблъскате с битовите проблеми и животът ви вече няма да е секс и страст.А родителите си просто не ги слушай, те си живеят в тяхното време.

6.   Извинявай за въпроса, но ти туркиня ли си?
Щом казваш, че този другия няма сериозно намерения, явно ти се иска за теб да се отнася поговорката "Седни на два стола и падни на земята". Ти ще напуснеш мъжа си, а лубовникът ти ще те остави на улицата. Няма смисъл. Прекрати отношенията с лубовника и се опитай да си запазиш семейството. Ако наистина не си щастлива, тогава вече мисли за развод. И какво ще правиш след него. Какво ще мислят децата ти за теб, какво ще им обясниш.
Успех от мен. И мисли добре, преди да предприемеш нещо.
Flower

7.   Не си сигурна в намеренията на любовника ти, но искаш да се разведеш иначе с мъжа ти? Ок-разбирам. Умна жена си и заслужаваш подкрепата на номер 3 и 4....майната им на децата, нали секса е здрав! Поговори тогава с хлапетата и им обясни, че мама иска да се раздели с тате щото секса с един друг чичко е по-хубав.
Ралф

8.   По думите ти личи, че ти си по-влюбената от него. Съответно си склонна да извършиш нещо необмислено. Ако искаш моето мнение, остани при съпруга си докато се убедиш в чуствата на любовника, от писмото ти личи че не си много наясно какво изпитва той наистина към теб.Когато си изясниш обстановката, тогава прибягвай до развод.За сега укроти топката. Успех.
Маца

9.   ААА значи вие мислите че аз и номер 2 сме моралисти! А повечето коментари малко или много гледам че са написали същото,но в друг вариант! Не си мислете че сме консервативни(това разбирам под моралисти).Не казвам че не трябва да се развежда,казвам че задаради пламналата страст,разума не е със всичкия си и може да прибегне до необмислени постъпки.Както казваш и въпростният мъж е женен.Защо той не мисли за развод,питала ли си го ? Замисли се! Кой ще провали браг заради страсти и секс?Ако си обичаш или поне уважаваш мъжа си и той те цени,наистина и да не се развеждаш ако имаш поне малко съвест(и без нападки отностно морала моля) би му споделила!Но не очаквай добро мнение от негова страна!
Pr0gReSsIvE

10.   Доста изтъркано клише, стоя заради децата в един прекрасен ден децата поемат по-своя път и.......... тогава заради кого ще стоиш, но и с този ако заживееш няма да е същото сега не сте заедно затова виждате се за среща но.... абе големи жени пък не разсъждавате трезво.

12.   Поредната, на която семейния живот и доскучал и я засърбяло за любов. Какво я питате за деца, отговорности, обещания или морал? ! Тя е жена! За това създание на природата тези думи не означават нищо щом усетят приятния гъдел на новото влюбване между краката си. След 5 години ще намери нов и нов и нов... и така до 60години, когато ще каже за последния си: "много съм щастлива, че намерих правилния човек, с който да изживея старините си".