Лоша шега по нета
Едва ли историята ми се различава от другите, но искам да я споделя с някой. Запознах се много хубав човек в един от сайтовте за запознанства. И така видяхме се не след дълго, срещите позачестиха и някак си аз изпитах онова особено влечение на жена като към мъж, при него беше същото, но някак си не искахме да си го кажем, а и май беше рано за това.

Един прекрасен ден моя милост реши да си направи и друг профил да заговори същия този човек под друго име. Оказа се обаче, че това ми изигра лоша шега. Той се осети на втория или третия път. Дори ме попита дали не си правя шега. Идиотка! Знам, че ще ми е обвините и с право. Истината е, че незнам защо го направих. Сега стоя и се чудя как да реагирам, как да си го върна.

Поговорихме си с него за това и ми даде да разбера, че засега може да сме само приятели за по кафе и нищо повече. Това ми е ясно, нали се издъних яко :(
С право ми се сърди, но пък не ме е и зарязал. Той казва също, че втори шансове не дава, че вече е взел решение......, но също , че засега положението може да бъде само такова. Покани ме с компанията си дори и след това да отида с тях да дискотека.

Не знам.....такава идиотско нещо никога не съм правила, а сега когато срещнах ценен човек, се издъних много яко. Не мога да го приема само като приятел и той знае това.

Лелеле.....така нокога не ме е било яд на мене си......
Пиша това на всички , които си мислите да направите нещо подобно: НЕДЕЙТЕ!
Пиша това, защото ми иде да се гръмна и ако някой има идея или е правил нещо толкова просташко, моля да ми пише какво да правя, как да си го върна, и ако на вас ви се е случило какво стана после....

Коментари

1.   Аз така и не разбрах какво е станабо като си го заговорила от друг профил? И каква лоша шега ти е изиграло това.. Аз ли не чета внимателно?
Поли

2.   Нещо май прекаляваш със самообвиненията,той пък много принципен.

3.   Аз често правя така. В тези сайтове на никой нямам вяра. За това когато някой прекалено се изхвърля и го проверявам. Две от момчетата се оказа много точни и свестни. За нищо не ме излъгаха и не дадоха надежда на другия ми профил. Всичко си казаха както е. Сигурна съм че не са ме разкрили. И след като видях че са свестни и не лъжат реших да спра да пиша. Но от няколко месеца си пиша с другиго, който много се изхвърля. Не ме е видял и почва да говори че къде ли не аз съм жената за него. Дълго време не го проверявах, но вече ми писна да се изхвърля и реших да го пробвам и се издъни яко. Започна да говори същите неща на другата. Същите думи 1 към 1. Ядосах се и след седмица сама признах че съм аз. Той направо не можеше да повярва. На всичкото отгоре взе че се разсърди, вместо аз да се сърдя че говори едно и също на всички. И изтри скайпа ми. Но не мина и седмица и пак ме добави с нови надежди. Аз обаче не му се връзвам. Така че мисля че си постъпила правилно. Човек на никого да няма вяра. Правят си каквото искат в тези сайтове. Ние от къде да разберем дали ни мамят или са искрени. Така че не се коси. Да неприятно е, но аз не бих се разсърдила ако някой ме провери, защото е негово право да знае какъв човек седи насреща.

6.   АЗ СЪМ ГО ПРАВИЛА И СМЯТАМ ЧЕ Е ПОЛЕЗНО,НА МЕН МИ ДАДЕ ДА РАЗБЕРА МНОГО НЕЩА ПОДОБНО ТАКОВА ВКЛЮЧВАНЕ,НЕ МИСЛЯ ЧЕ ТРЯБВА ДА СЪЖАЛЯВАШ

7.   Ако напишеш за трети път това идиотско писмо, наистина ще повярвам че си идиотка или идиот.

8.   Аман от принципни мъже!

9.   Aман от безпринципни жени съответно:))

10.   И аз смятам, че е добре да се провярава, това с кого си пишеш. Щом не го познаваш, не трябва да му имаш доверие. Но грешката при теб е, че той те е познал по начина по който пишеш по принцип. Напоследък много хора започнаха да си измислят свой начин на писане. Вместо ъ пишат 1, вместо т пишат 7 и така нататък. Последвай техния пример и промени начина си на писане в другия профил. А той ти е сърдит, защото усъзнава, че си много ревнива. Щом го проверяваш, значи се съмняваш в него. Хората не обичат да бъдат следени. Той едва ли може да си представи, ако се обвържете, колко и как ще го следиш.
Другия път просто внимавай повече.
Flower

11.   Да, наистина че си голяма идиотка щом се обвиняваш за такова нещо. Много ясно че ще го провериш от друг профил, кой не го прави? Ако имаш сериозни намерения към този мъж ще искаш да се убедиш че е само твой и не се занася и с други.Правилно си постъпила като си си създала друг профил.Но той се е впрегнал яко, ядосал се е и нормално защото има тайни от теб, това го е подразнило че си могла да го разкриеш.Сега прехвърля вината изцяло върху теб, без да иска да те разбере защо си го сторила.

Аз моя приятел си го тествам редовно от други профили, ей така профелактично. Даже и да ме разпознае не ми се сърди, напротив смята го за забавно, нещо като игра на котка и мишка и винаги ми е доказвал любовта си дори и в чата.Смятам че не си извършила нищо лошо и нетрябва да се обвиняваш.Аз разкрих много измамници по този начин и винаги ще го правя ако ми се наложи.Така че горе главата не си виновна-оправдана си.

12.   Чувала съм много подобни истории два примера
първата двойка са от 3 години заедно запознаха се така в сайт после по кафета и т.н.т после тя реши да го пробва ама той хитър искал и скайп и сравнил IP тата и какво 3 месеца не и говори защото я обвини в недоверие.

Другата двойка 1 и половина вече той решава да я пробва и тя още от първото писмо му казала: - не се хаби заета съм :) пробвал пак с друг ник и пак същия отговор и накрая се отказа
в твоя случей незнам защо се е разсърдил ама ако тръгнеш да правиш пак нещо подобно МНОГО ВНИМАВАЙ !!!