Невъзможна любов
Здравейте, пише ви една много много объркана девойка.
Първо искам да кажа, че няма да споменавам годините си и не искам грубости и нападки, всеки човек изпада в объркани състояния и ситуации.

Проблемът е такъв : аз никога не съм си намирала момче със нормална възрастова разлика, винаги са някакви огромни, поради факта, че аз търся съвсем различно нещо от нещата които хората около мен търсят. Винаги съм била с по-големи от мен в компания, винаги съм била във връзка с по-големи от мен. Никога не ми се беше случвало да излизам с човек с повече от 6 години разлика, но този път прекалих. Около 13 години ни е разликата, което е наистина много, но нещата са такива за мен, повечето мъже след като завършат университет започват с отговорностите, като работа, собствено жилище, изнасяне от родителите си, те не са както са били във училище и във университета - търсят някоя да забият и да чукат. След завършването идват отговорностите и цялостното оформяне на характера, такъв какъвто ще остане за напред.
Ядрото на проблема е, че аз търся просто някой да бъде мил с мене и намирам това във по-опитните мъже и точно това ме привлича, както и начина по който изразяват любовта си. Моля ви се помогнете ми, винаги съм искала да намеря любовта си във нормални възрастови граници, да хората казват за любовта няма години, така е, но тук става въпрос за разбирания, аз имам още живот пред мен, както и той, но все пак за 13 години е получил доста повече уроци от мен. Просто тези които са колкото мен не ме разбират, наистина не ме разбират, казват, че съм със мислене на бабичка, на лелка и т. н. Просто искам да разбера дали ще направя грешка, наистина много ще съм благодарна ако някой ми помогне и ми даде нормален съвет! :)

Коментари

1.   Каквото търсиш, това намираш.
Аз не мисля, че имаш проблем. Аз също цял живот съм търсила по-големи от мен и аз съм била с хора по-големи от мен винаги. Може би затова не считам, че е проблем.
Сегашния ми приятел е с 10 години по-голям от мен, заедно сме вече 4 години.
Не годините, а отношението е важно. Ако един човек те кара да се чувстваш добре, ако ти дава това, от което имаш нужда, годините си остават просто някакви числа.
Не мисли, че грешиш заради чужди предразсъдаци. Това е твоя живот и ти можеш да бъдеш с когото си поискаш.

2.   Какви ги говориш? С приятелката ми имаме 19 години разлика. От 5 години сме заедно и скоро чакаме бебе.
На който не му харесва, да ходи да се снима.

3.   Какво разбираш под нормална разлика.... мисля че граници за любовта не съществуват ако обичащ един човек годините не трябва да са ти проблем

4.   Обичш ли го? Сигурна ли си, че го искаш? Ако отговорът н тези въпроси е да, майната им на тея, киото не одобряват решението ти! Просто намери човека, ако ще и да са 20 години разлика!

5.   Не съм сигурна, че го обичам, това е проблема, рано е да се каже, но аз съм още тийнейджър, в тези години не съм убедена, че е правилно. Но сте прави, той ме кара да се чувствам много добре, както и аз него. Наистина много ви благодаря и за примерите! :)