Объркана сапунка...
Аз съм на 23 години и съм безкраино отчаяна и депресирана. Имам приятел вече от четири години. Две години живяхме заедно у тях. Разбирахме се отлично, живеехме в пълна хармония. Той беше всичко за мен. Моето друго аз. Нямаше по важен човек от него на този свят. Но заминахме за Чужбина при майка му. Там бяхме заедно шест месеца, през които аз не започнах никаква работа. Бях много притеснителна и все ми се струваше, че няма да мога да се справя с дадената ми работа. 2-3 пъти отказах работа, която ми бяха намерили, но аз не исках да отивам, тъй като ужасно много се притеснявах. Майка му нищо не казваше, мълчеше си и си траеше.

Когато се прибрахме в България решихме аз да остана в България. Но когато той замина, изпаднах в тежка депресия, молих го по телефона да отида при него, защото стршно много ми липсва и немога да живея без него. Той ми каза че майка му страшно много се разочаровала от мен и неискала да ме вижда повече. Тогава света беше свършил за мен, исках да умра. Молех му се и плачех по телефона че немога без него и че ще направя каквото поиска и той и майка му, но по деликатен начин Филип ми отказа да отида при него отново.

Тогава заминах при маика ми, която е в друга държава, исках от там да ида при него независимо какво ми казва той, обаче маика ми не ме пусна. Прекарах 3 кошмарни месеца там. В тежка депресия! След това отново се върнах в България. Малко по добре, но все така отчаяна и депресирана. Не след дълго се запознах с Дани. В началото нямах абсолютно нищо към него. Имах го за удушник на когото мога да излея мъката си за филип. Но постепенно започнах да свиквам с Дани и той с мен.

Дани се влюби до полуда в мен и след няколко месеца изневерих на моя любим с Дани. И така играта се започна. С Дани бяхме неразделни, но съществуваше и филип, с който продължих връзката си. След няколко месеца Филип се върна от Чужбина, тогава Дани полудя, защото го зарязах и се върнах при Филип. Дани отиде да говори с Филип за нас, но преди това аз бях признала вече на Филип че съм имала връзка с друг мъж. От там започнаха обвиненията.

Филип ме обвиняваше затова че съм се хвърлила в обятията на друг мъж, а аз него че ме е оставил за една година сама, без изобщо да му пука как съм. Освен това докато го нямаше имах и значителен здравословен проблем. Дани беше човекът който ходеше с мен по доктори. филип отново замина за Чужбина без мен, като ми обеща да ме вземе до няколко месеца, но не го направи.

Подържахме връзка по телефона, а аз отново подържах връзка със стари я си "приятел" Дани. Така сме вече година. От две години подържам връзка с моя истински приятел за, който толкова страдах все ми обещава че ще ме вземе, че ще намери квартира да бъдем заедно и от една година с другия, към който също не съм безразлична.

Сега незнам какво да правя, трябва да скъсам окончателно с един от двамата, защото рискувам историята да се повтори. филип ми обеща че като се върне окончателно заминаваме двамата, но ще живеем първоначално при майка му, с която се мразим. А Дани знае ,че подържам връзка с Филип, но не се отказва и продължава да твърди че ме обича. Аз свикнах с него, но лошото е че той е с по агресивен нрав от Филип, с 10 години по голям от мен е и има дете и освен това баща ми никога няма да го приеме.

След 2месеца Филип ще се върне, а аз трябва да взема рашение. Да зарежа Дани още сега и да чакам завръщането на Филип, след което да решим веднъж завинаги какво ше правим или да прекратя отношенията си с филип докато не се е върнал и да остана с Дани.

Каквото и да реша знам че ще ме боли. Може би Ще ме боли повече за Филип, но не съм 100 % сигурна в неговите деиствия и дали няма да съм отново сама , тъй като не искам да живея с майка му.ФилиП също твърди че ме обича и се кълне, че не е бил с друга жена.
Питам се заслужава ли си да замина с него? Ами ако пак се проваля там? Заслужава ли си да рискувам, за човек който се влияе от майка си? Знам само едно, че трябва да спра окончателно с един от двамата. Но дали да бъде с този, с който знам какво ме очаква или с този, който е първата ми истинска любов, но пък незнам какво ще бъде с него там , заради подвеждащите му действия, под влиянието на майка си.

Филип е първата ми голяма любов, за него винаги ще ме боли, а за Дани аз съм единственото хубаво нещо, над което трепери. И аз незнам какво да правя, но каквото и да е трябва да е бързо. Най- искренно моля за съвет !!!макар, че всичко зависи от мен бих искала да чуя мнения по тази история.

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Aз сам за Дани

2.   Ако те е обичал не би се отдръпнал от теб заради глупости... това си е твоя работа къде ти се работи и какво

3.   И аз съм за Дани, все пак Филип те е оставил сама 2 години, а Дани те обича въпреки връзката ти с Филип

4.   За Дани !

5.   Аз едвам се отървах от моя "Филип" заради един "Дани", от 2 години съм с моя "Дани" и не съм съжалявала за нито една секунда

ТВЪРДО ЗА ДАНИ

6.   Според мен достатачно си оплескала нещата и с единия и с другия. На мен малко ми дожаля за Дани. Вкопчил се е в тебе, но незнам. Много е гадно да ползвате един мъж, за да се оплаквате от друг. Още повече ако знаете, че този ваш приятел на който се оплаквате има чувства към вас. А от друга страна на вас би ли ви било приятно мъжа с когото сте да се оплаква от вас пред някоя друга мадама? Мм, незнам, нещо на мен поне не ми допада политиката ти. Не искам да те обидя изобщо и не си в никакъв случай курва, но са се получили истории от този род по стечение на обстоятелствата явно. Съжалявам ако съм бил директен.
Ралф

7.   Дани.
Историята говори сама за себе си.И на Дани ще му писне някой ден.
Ние жените определено сме мазохистки,не бъди такава,защото ще съжаляваш,но ще бъде късно.

8.   Определено за Дани !!!!! С мъж, който се влияе от майка си те чакат само проблеми !!! Казвам ти го от личен опит - щом те е оставил веднъж заради "маминка" ще го направи пак! Трудно е, но не е невъзможно. Първата любов винаги боли и се помни, но поне според мен с Филип бъдещето ти никак не е розово. Успех и знаеш, че решението си е само твое. Само после да не съжаляваш! М23

9.   Според мен ще загубиш и двамата рано или късно... С тези твои действия...

10.   Определено за Дани. Мъж който се влияе от мнението на майка си винаги ще те предаде....

11.   Каквото и да предприемеш, мисля че ще се окажеш след някои месец с трети мъж ... повече клоня към Дани, но и той не е китка за мирисане ... направи това, което ти подсказва сърцо. успех

12.   Мисля си, че не си се влюбила истниски. Изглежда ми цялата история суета.