Да я допусна ли отново до себе си?
Хора трябва ми съвет!!!
Ето линк към моята история:http://spodeli.net/7/story-43339.html
моля ако не ви мързи прочетете я.
Тази история се случи преди 3 месеца както се вижда от датата! От тогава не съм се чувал с това момиче. Последното нещо, което ми каза беше че не иска да има нищо общо с мен и от тогава не сме се чували. Междувременно аз продължих да си пиша с една нейна приятелка и от време на време говорихме по скайп. Вчера тя ми предложи да приказваме по скайп и като и вдигнах бившата ми приятелка също беше там и се държеше така сякаш нищо не се е случило...говорихме си общи неща. Аз от преди това знаех че е ходила с някакво момче, което я е зарязало по същия начин по-който тя мен.
Не съм идиот и ми е пределно ясно че тя иска да се върне при мен, защото онзи я е зарязал и аз съм и като резерва. И не знам какво да правя. Страх ме е да допусна това момиче в моя живот отново за да не се повтори същото нещо, което стана и първия път. Откакто сме скъсали не е минал и ден без да мисля за нея и сега като я видях отново чуствата отново се появиха и не знам какво да правя. Хем искам да си я върна хем ме е страх да не се случи същото като миналия път...айде тези които имат опит в това и са го преживяли да дадат някакъв съвет.

Коментари

1.   Бъди с мен тогава.

2.   Правилно подозираш, че си ? като дълбока резерва, като се появи новия е-ач ти пак ще бъдеш зарязан защото тя много добре съзнава, че си ? в кърпа вързан и винаги може да се връща при теб, а ти ако нямаш самочувствие и допускаш да те използват като салфетка я приемай.

3.   На 13 години? !? Ти да не сеипедофил? Добре, че е избягала от теб

4.   Мда точно затова е избягала от мен, и след това тръгна с 19 годишен :)

5.   Зарязала те веднъж, ще те зареже и втори път, изключения има при възрастните, но на тази възраст вероятността да те зареже отново ако я допуснеш до себе си е 99, 99%.
М 31

6.   Тя, НЯМА да се промени.. -_-.. Аз какво да кажа, като ям бой от приятеля си и ми обещава, че няма да се повтаря... и накрая същото се получава..!

ЗНАЙ!!!

Вълкът козината си мени, но нрава НЕ! :)

Мисля, че си истинско момче, което заслужава нещо повече!!!