Искам , но не трябва да го допусна отново в моя живот
Здравейте аз съм едно много тъжно и объркано момиче... Имах си приятел - бяхме заедно към 8 месеца, да малко са но той ми беше първата любов и го обичах... Та така да ви кажа за него той не е българин, самия му манталитет е такъв не ми дава къси панталони само до коляното, никакви рокли, поли потници, клинове, без грим, без да си къдря или изправям косата, без да излизам от нас без негово разрешение, без ФБ и скайп, без телефон, без море и почивка и най-важното без СПОРТ... Това всичко ми е забранено позволено ми е да си седа в нас, да готвя, да чистя и общо взето това е... Но някак си аз се влюбих в този човек колкото и забрани да имам... Така той ми скъса почти всички дрехи, изхвърли ми роклите, обиди бременната ми майка ( понеже се разделиха с баща ми и тя си намери приятел и чакат бебе, тя била Курва ) каза и го пред директорката на училище-то ми... Удрял ме е милион пъти и то не леки шамари ами силнички, имах рани по тялото... майка ми се притесняваше и се опита да ни раздели... успя но само за 5 дни, тези 5 дни бяха ужасни постоянно плачех мислех си за него и после пак се събрахме... Караме се през 3 дена както винаги аз съм виновна ;х Преди 2 дни аз и една моя приятелка решихме да го пробваме тя му звънна и го покани на среща а той си прие най - спокойно... вечерта тя ми каза, че преди 2 дена го е видял с някакво момиче да се държат за ръце аз не и повярвах... на следващия ден сестра ми го е видяла ии вече и повярвах... На същия ден той дойде до нас и аз му отворих и му се сърдех... скарахме се защото му намекнах че съм го видяла а той откачи... започна да ме обижда че съм грозна че съм дебела че даже съм била и курва че ще ми направи живота черен и аз го изгоних... Днес в училище го видях с едно момиче го прегърна някак си му се натискаше и аз като ги погледнах тя ми каза, , Ей мършо '' а той се засмя... след 1 час му писах и той ми каза че съжалява че е пропилял 8 месеца от живота си за мен, смеели му се хората че е вил с мен, че съм била курва защото съм имала И момчета приятели с който си пишеме само на, , здрасти-здравей''... той това не го разбира.. но някак си го искам, и после не го искам... замислям се и не виждам нищо хубаво когато съм с него но когато го няма съм тъжна и разтроена...

Малко ми стана по-добре като написах всичко... не е редно да ви слушам вас и вашето мнение, трябва да слушам сърцето... но нали, , Един боклук''- както той ме нарича няма място на този свят... ;(

Коментари

1.   „Та така да ви кажа за него той не е българин, самия му манталитет е такъв не ми дава... “
Ясно, поредната с турчин, арабин или друг подобен боклук.

„Удрял ме е милион пъти и то не леки шамари ами силнички, имах рани по тялото. “

Радвай, се че си се оттървала толкова „леко“ и друг път не се занимавай с БОКЛУЦИ, особено от турски, цигански и т. н. произход.
Стегни се, защото такива като теб в последствие често намират подобни за втори, трети и т. н. път. Отиди и потърси психолога в училището, защото няма начин да не си останала повредена след този случаи, а и явно идваш от проблемно семейство.

2.   Аз ли съм луда, или наистина има проблем? ! Хем те бие, унижава и ти изневерява, хем го обичала. Ти любов знаеш ли какво е? Любов е да обичаш себе си когато си с даден човек. Единственото, което този.... индивид притежава, вероятно е красота. Е, ти толкова ниско ли падна? Да се оставяш да не манипулират и заблуждават заради едната красота и единия секс? ! Айде бе, момиче, я се стегни. Продължи напред, и от мен да знаеш, с такива араби да си нямаш работа. Те някои като живеят в България се правят на променени, ама са си всичките един дол дренки.. Имах нещастието да съм с такъв цели 4 години. Дори когато се разделихме, той ме тормозеше... Избягах в друг град и си промених името, за да се оттърва от него. И то се отървах, защото той реши да не се занимава с мен...

Изпичай си акъла и умната занапред! И от мен да знаеш, първите два шамара от мъж = довиждане. Пък за изневяра да не говорим. Там вече няма прошка. Отишъл ли е с друга, значи има проблем във връзката. Точка. Край.

Марая, 25 г.

3.   Авторката: Ходих говорихме си с психоложката, всичко си ми е наред иначе семейството ми - да майка ми и баща ми се разделиха но аз си ги обичам и двамата и те нямат лоши чувства по между си

5.   Aми виж какво ще ти кажа моето момиче - малко ти е, даже трябва да те върже на каишка и да те разхожда като куче из улиците, да ти подхвърля нещо за ядене отвреме навреме, да се гаври с теб пред всички, а ти да мълчиш и да се подчиняваш... :) Сега сериозно - ето това не го разбирам аз - хем ви боли, хем ви сърби, абе малката ( предполагам че няма да си много голяма с това мислене), ти аджеба как си харесала такъв нерез, а? по такива ли си падаш или си фенка на садо мазото, обаче ти да си само мазохистката? защото не ми го побира ума на мен - но знам и често срещам такива като теб - които обичат "лоши момчета" - ами трай си тогава, какво се оплакваш, аз се държа възпитано, с внимание, с кавалерски и красиви жестове, не съм удял момиче през живота си (най-малкото не е мъжко), но за вас този тип момчета като мен са скучни, вие сте запленени от простаци, гамени, тарикати, гъзари - нали така, е в този случай не че злорадствам ама то си има и приказка за това "каквото повикало такова се обадило" аз съм мъж, на 31 години, имал съм едва 4, 5 връзки, но качествени със свестни момичета, които са ме оценили, малкия брой връзки не се дължи на нищо друго освен, че има много малко свестни момичета, това е, просто си промени малко критериите за мъж - ако твоя може да се нарече така, да, може да имаш по-малко връзки като мен с високи критерии, но това е единствения начин да си запзиш достойнството и изобщо да имаш уважение към собствения си избор!

6.   Здравей.. Почти на същото състояние съм... Често ям бой от приятеля си той също не е българин.. Псува ме, обижда, до синини ме е докарвал. Вчера също ме преби.. И аз пак продължавам да съм с него.. не знам как да се отдалеча от него не знам, не знам :(

Не се занимавай с него, той не е за теб, трябва да намериш човек, който да те цени и обича, а не някакъв простак, който да те шамаросва!

7.   Номер 1 Не всеки арабин, турчин и помак е такъв, както този глупак :) той просто не знае как да се държи с нея аз ако съм ще го спукам от бой, а до авторката няма да се притесняваш :) друг ще намериш по-добър от този ;)

8.   Просто ти нямаш самочувствие. Не го обичаш. Страх те е да си сама, затова предпочиташ да си с някого, въпреки тормоза и абсурдните забрани.
Когато човек мрази себе си, е заобиколен от хора-чудовища.
Съветът ми е да почнеш да четеш много психология, да разбереш себе си. Помни едно - човек, който се чувства пълноценно и сам е щастлив, намира ценни хора, които го уважават.
И още нещо - този ненормалник не само те е тормозил толкова време, а и е пълен комплексар, който те убеждава, че си парцал. Тоест ти преди това не си имала никакво самочувствие, сега пък съвсем.
Момиче, вземи се в ръце и помни, че щом ти си готова да обичаш някого, да се грижиш за някого, то ще намериш такъв човек. Трябва време, хубавите неща не стават отраз. Работи върху себе си. Най-лесно ще добиеш самочувствие след като : започнеш да тренираш нещо, храниш се здравословно, излизаш с приятели, определено да не си захвърляш роклите и другите хубави дрехи, иииии да, най-важното да си учиш и да се развиваш.
И вън лошото настроение! Идва лято! : )