Търся си спътница в селския живот
Млад, неенергичен, безработен, мързелив, слаб, самозабравил се, неадекватен, деградиращ
изпростял мъж, без приходи, разходи и мотивация, издържащ се с
пенсията на баба си, предвижващ се с колело "балкан" и живеещ в малка стаичка в близост до бившия
обор на селото търси жена за сериозна връзка.

Кандидатките трябва да са умни, красиви, добре възпитани млади дами.

Избранницата ще бъде настанена в малка стайчка в близост до моята, до скоро използвана за
съхранение на оборска тор, но с чудесен панорамен изглед към станцията за пречистване на
отпадни води "Изгрев". Транспортът и ще бъде осигурен чрез возене на багажника на колелото "балкан"
в случай че телесната и маса не надвишава 60кг. В противен случай ще се наложи да използва градски
и междуградски обществен транспорт за нейна сметка. Изхранването и ще бъде напълно осигурено от мен
чрез компотите и комфитюрите затваряни от учинайка ми през реколта 2005-2006-2007 поради причина, че
след това овощната ни градина изгоря и реколта не е имало. Бъдещата дама може да бъде напълно
спокойна за сигурността си, която ще бъде подсигурена чрез денонощна охрана от малка глудница
бездомни кучета навъртащи се наоколо, готови да възпрат проникването на всеки нежелан посетител.
Относно комуникацията може да се възползва от малкия процеп в оградата, чрез който може да говори със
съседите абсолютно безплатно и неограничено, както и да споделя снимки и видео като ги пуска в
пощенската им кутия намираща се на вратата. На въпросната дама също така ще бъде осигурена
лятна почивка на близкия микроязовир, най-често използван за напоителни нужди, с нощувки в няколко
хиляди звезден хотел под открито небе.
Също трябва да отбележа че и романтика няма да и липсва, тъи като всяка вечер ще и бъде осигурявана,
макар и скромна, вечеря на свещи за двама, поради липсата на електричество. За питейни нужди винаги
може да разчита на близкия извор, намиращ се на 8 километра от домът ни, а за хигиенни и други нужди
на дъждовната вода, грижливо събирана в поцинковано корито на двора под улука.
През зимните месеци отоплението ще бъде извършвано чрез дебели, вълнени одела, тъкани преди втората
световна война и използвани в бомбоубежищата на нациска германия. Също така ще и бъде подарен
домашен любимец по неин избор, като всички налични такива са от разред насекоми и влечуги.
Дамата ще остане много очерована от загадъчния ми хаплив нрав, интелект в областта на гроздоберът,
тенекеджйиството и метеорологията, както и трудноуловимото ми чувство за хумор появяващо се
в моментите когато о*ера нещата. Ще и предложа и голям набор от теми за разговор и възможност
за водене на приятен монолог в компанията на съгласително кимащ човек.

Кандидатките моля да не ми званят и да не ми пишат, тъй като нямам възможност да плащам
телефон и интернет. Желаещите да се свържат с мен, да дойдат на място в удобно за мен време.
Анонимността им е напълно гарантирана, поради неналичието на прозорзи в стаите.

Поздрави ;)

Коментари

1.   Ама ти сериозно ли? :D

2.   Това е шега, нали! :-D :-D :-D

3.   съгласна съм, идвам веднага

4.   Много ми хареса "историята", т. е. обявата! Много оригинално, наистина имаш чувство за хумор, и те бива в писането! Продължавай в същия дух, ще очаквам да напишеш още нещо!

5.   Що за тъпотоя е това, коя нормална жена ще ти се върже, между другото това е някъква измишльотина. Успя да ме разсмееш ха ха ха ха...

6.   Страхотно!!! Много си забавен! Евала!

7.   Тази статия силно ме впечатли. Имаш голямо чувство за хумор :D Страшен майтап, но дали някой ще ти се върже? Не ми се вярва някой селски да е толкова компетентен и интелигентен с такова чувство за хумор при положение в каква мизерия ще да живее. А ако е истина то тогава се извинявам за коментара и ще ти пожелая успех, но едва ли ще има жена, която да се навие на тази безумица. Лека вечер

8.   Пич, мисля че критериите ти са малко и за да се увеличат шансовете трябва да добавиш следните:
-болтове до 32 мм да ги затяга на ръка
-да е магистър от Сорбоната
-да познава лично и отблизо Митко-Пайнера
-да се казва Златка (или на галено да и казват Златьи)
-да е защитила докторска дисертация на тема "Паулу Коелю - бъдеще и перспективи на трансцедентната психо-соматична избрана лирика"
-"Версаче" да го произнася "Върсейс" - гаранция за отлично владеене на западен език, няма да те излага после, я!

9.   Аз съм красива, изключително възпитана със собствен дом. Проектиран от мен. Добра работа, която ми позволява хем да изкарвам пари, хем да имам много свободно време. Колата ми... е вярно на лизинг е, но е нова. Гледам си 3D на телевизора в огромният ми хол, където има билярдна маса и камина. Не търся нищо.... аз е така само да се похваля :)))

10.   Много "забавно" , "ахахаха" :/ Аман от комици и "таланти" дето няма къде да си покажат гоУемия таУант

11.   Абе, ти да не си Слави Трифонов? Сигурно правиш кастинг за предаването поредно - "умни, красиви, добре възпитани млади дами. "
Не си уточнил какви дами искаш - купи, пики, кари или спатии? Докъде изпадна, Славчо!

12.   Със сълзи се смях. Страхотно чувство за хумор.
Сериозно погледнато, написаното доста точно описва съвременен Ганчо Български или по-точно това, което предлага, което обаче не му пречи да има претенции.

14.   Олеее, отдавна не се бях смяла тама!!!
Много добро!
Абе № 7? И всички, които споменахте за истина, къде ви е чувството за хумор. Това е уникален майтап!

15.   Аз да питам. Какво става? Намери ли я? 'Щото, ако още я търсиш, имам една позната...
:D
БРАВО!!!

16.   Хахаха, неустоимо... чуден селски бит предстои на "късметлийката"... Номер осем също има резон в изказването си, за болтовете и Соброната е важно да бъдат определени изисквания. Паулу Коелю се подразбира просто

18.   Страхотно. Определено имаш талант, направи нещо по въпроса (ако не си го направил вече).. знам ли пиши за някой сайт или нещо такова