Има ли приятелство без секс?
Имам приятел към, когото чувствам само приятелство и нищо друго, а той иска освем приятели да имаме и интимна връзка, но аз не искам да правя секс с него искам да сме само приятели. Той прави всичко за мен, но освен като прител по друг начин не го приемам как да приема, че той е прав, като ми казва, че не може да бъде с мен без да правиме секс, че той ме харесва държи на мен и т.н. И двамата сме семейни какво бихте ме посъветвали вие?

Коментари

1.   Има приятелство без секс.

"Приятелят ти" не държи на теб, толкова колкото ти казва и не те иска толкова за приятелка отколкото за любовница.
SFA

2.   И според мен те иска за любовница, какво очакваш от женен мъж.

3.   Мисля, същото като SFA определено.
Ралф

4.   Ти патка ли си-извинявай но как няма да иска всички мъже секс искат да знаеш те са мръсни говеда повечето, че и семеен на това отгоре та и ти че половинките ви знаят ли за това ваше приятелство?

5.   Между мъж и жена в активна възраст не може да има чисто приятелство. Природата е разпоредила, бидейки от различни полове и без кръвна връзка, да се желаят и сексуално. Мъж съм и не вярвам в чистото приятелство между двата пола.

6.   Има приятелство без секс, аз работя предимно с мъже с много от тях през годините в които сме заедно завързахме наистина добри приятелски отношения и какво... това, че си помагаме, че си правим услуги, които друг не би ни ги направил, че споделяме дори интимни неща, не значи, че имаме желание да правим секс заедно. Така, че помисли това приятел ли е който заради едно изживяване от 1 час примерно е готов да разруши едно или две семейства, Ако ви хванат по някъкав начин какво ще правиш? Ще отговориш, че си го направила от приятелски чувста ли? Ами, че вие сте смешни! С приятелките си правиш ли секс?

7.   Има. Но трябва да е и от двете страни

8.   Аз съм на мнение, че между мъж и жена рядко има само и единствено причтелски чувства. Все идва момент, в който един от двамата иска нещо повече. Дори да не го показва, е така. А в твоят случай - и двамата сте женени. Не че това би имало някакъв проблем, ако и двамата го искате. Но ти сама казваш, че искаш да си бъдете само приятели. Щом не искаш да правиш секс с някого, никой не е в състояние да те накара да го направиш. Кажи му категорично, че не желаеш повече да ти прави такива предложения и че ти е неприятно. Ако не те разбере, значи не ти е приятел.

Ж 23

9.   Глупости, шансът да ги хванат е минимален, ако са предпазливи и ако не смятат да разрушават семейства. И не е нужно да прави секс с приятелки. После, ако реши да сподели, ще я засипете с обиди че е обратна, че и трябва психолог и тинтири-минтири.

10.   Веднага късаш всички връзки с този човек. Очевидно не ти е истински приятел и всичко, което е правил досега за теб е било с цел да те вкара в леглото си. Доста жалък, гнусен човек.

11.   И да добавя - естествено, че приятелство между мъж и жена без секс е възможно. Всичко зависи от хората. Не сме някакви животни, та всичко да се върти около секса. Жал ми става за "хората" над мен, които са писали, че това е невъзможно.

12.   Кръшни е, кво толко!

13.   Има приятелкство без секс, и още как?! Въпроса е там, че ти си попаднала на голям курвар, като е семеен какво търси при теб .. да си търси секс от съпругата му. Въобще не вярвай, че е вл.бен в тебе, или че държи на теб .. бий му шута, да си търси друга "приятелка"
Успех :)
П.К.И

14.   Със секс ще бъде по интересно Браво №12

16.   12 и 14 не са в ред бебешки простотии са написали

17.   Поотминала историйка, но незнам защо ме предизвика да коментирам. Може би, защото и на мен, както и на други се е случвало подобно нещо. Та бих попитал: Какво е това приятелство, което слага лимит на отношенията? Истинско ли е или интересчийско - той ще ми свърши това-онова, аз ще му се усмихвам и ще му подарявам букет на рождения де... И ще се поздравяваме по празниците... Глупости. Та какво толкова е сексът, освен едно наистина приятелско върховно преживяване? Мога да назова семейни двойки, които са свалили всички табута (освен парадирането пред пуританския свят). И кои от тях са поврвдени от това? Май тези, на които им липсва само. Да вземат да си припомнят Лафонтен и "Лисицата и гроздето". Просто гроздето не е за всички. Това е.

А, щях да пропусна конкретиката... Ами, мацко, ако не обичаш секса, не заблуждавай човека. За вас най малко би трябвало да е важно, че сте семейни, но за половинките ви не се знае. Може и да са ревниви и тогава -жална ви майка. Но ако сексът ти е нужен, а те е страх от съпруга ти, не ти завиждам на живота. При това положение въпросът ти е безсмислен.
Айде, чао! И късмет на всички ви!

18.   Няма такова приятелство, ....мисля,но би било хубаво. Аз искам да имам такъв приятел.

19.   Животът е по хубав, по пълен, по истински, само ако женитбата не му слага края. Женете се по любов или по сметка, но не убивайте хубавото в живота с един подпис. Сексът е най висшето човешко удоволствие и никакво достойнство не е да му се противопоставяме. Рано или късно и обществото ще свикне с тази мисъл и няма да низвергва нормалните отношения в полза на заробващите. И сега по смелите жени и мъже го правят, преодолявайки камара рискове. Но забраната на тези отношения е кърмилница на обществени пороци/ както и всяка друга забрана/. И търговията с плът е един от тях.

20.   Tърговията с плът е толкова велика мисъл, че едва ли ще секне с един нов социален модел на поведение, но съм съгласна с мисълта за забранената ябълка.Няма да има тръпка, ако изневярата се в кара в нормите и буде приемана за нещо естествено.. и тогава какво следва? Извращения тип - средновековни игрички?

21.   Това е интересна мисъл... Не бях се сещал за нея. Философски, наистина е така... Колкото и много да е позволено, винаги ще има граница. Отвъд нея ще стоят забранените неща -тези, които ще се продават "под щанда". Сега това е в сферата на общоприетите удоволствия. Ако те обаче станат зконово и морално достъпни, тогава ще започнат да се продават извратените такива -тези, които не биха били приети масово за нормални... Сетих се за една поговорка "Всички хубави удоволствия на този свят, са или много скъпи, или забранени, или от тях се пълнее ... ;)))