Не мога вече да търпя да съм без него
моля без обидни коментари и благодаря предварирелно.
откакто ме преместиха в другия клас, има едно момче, което като го зърнах разбрах, че е любов от пръв поглед. През часовете погледите ни се срещаха и се усмихвахме един на друг, не знам дали ме харесва. Месеци наред беше така само с нежни усмивки без думичка да си продумаме. С течение на времето в часа по човека и природата разбрах, че той си има гадже и бях съсипана.
Месец след това се пусна слуха, че го харесвам, но разбира се отрекох и за върха на сладоледа отидох при него и му казах да забрави, че го харесвам даже да не си въобразява, а той сякаш се ядоса и натъжи. Стана ми кофти, а след това той започна да се държи грубо и започнахме да се караме. не издържам вече искам да съм с него!!! аз съм момиче на 13г.

Коментари

1.   Е не, ще умра. Абе, момиче, постъпила си адски глупаво. Като се е пуснал слух и аз бих отрекла, след като си има гадже, но никога не бих отишла при него с думите да не си помисля за мен, защото след като има гадже, значи ЛОГИЧНО не помисля за теб. И щом си му се сопнала така, какво очакваш?! Изведнъж да си промени мнението и да дойде при теб, или да плаче със сълзи и сополи в краката ти и да ти е момче за всичко.

Каквото посееш, това ще пожънеш!!

Момиче на 15 г.

2.   Вместо да отидеш при него и да му признаеш чувствата си, ти си развалила нещата. Опитай се да ги поправиш, ако те обича ще ти прости.

3.   Айде не умирай моля те. На 13 си все пак ще има да се влюбваш още стотици пъти. А и честно да ти кажа това, което изпитваш надали е любов, по- скоро го харесваш може би. След някой друг месец ще ти мине. Или пък ще намериш друг, в който да си страшно влюбена.

4.   "Не издържам вече искам да съм с него" - това ме стресна доста.

Имай предвид, че никой не харесва психично слаби и зависими хора, даже отдалеч ги заобикалят, защото много им личи.

Ако си имала щастието да наблюдаваш отстрани някоя влюбена до загубеност девойка, щеше много да внимаваш да не паднеш до там. Не се самонавивай.

6.   Поредната влюбена хлапачка на 13 ;/
Ти вместо да наблегнеш на уроците си, и да мислиш за бъдещето си, ти се занимаваш с простотии. Еми човека си има гадже, да беше изчакала поне да се разделят.
Нали се сещаш, че ако и ти имаше гадже и някое момиче като в теб в момента искаше да го "отмъкне" и нямаше да си на седмото небе.