Вие какво мислите?
Здравейте, ще гледам да съм кратък. Имах връзка с едно момиче, което много обичам, но се появи друг. Разделихме се, и сега е с него и ми звъни по телефона и се чуваме, и почва да ми праща целувки, но не иска да излезнем, понеже се страхувала, че щяла да иска да ме прегърне и целуне. Казва че ме обича още но защо така прави. Мисля, че е най-добре да се отдръпна от нея. Вие какво мислите?

Коментари

1.   Все още има чувства към тебе и е объркана, това знам...
Ако се отдръпнеш, ще я заболи, но ще е по-наясно какво иска, щото ти не си маймуна в крайна сметка... Трябва да избира!

2.   Отдръпни се, аз съм в малко по-различна ситуация от теб-няма друг, но ми звъни и се виждаме когато на нея и кефне, и смятам да се отдръпна доста.
М 31

3.   съгласен съм с вас, явно не знае какво иска, или е объркана.

4.   Непораснали деца.
Може да се наречете мъже, чак когато се научите. че по важно от чувствата са морала и мъжката дума.
Боляло ви било, ама какво да правели, не знам си какво, все едно девойки на 15 години пишат в клуб тинейджър.
Е точно докато повечето не се научите да се държите мъжки, точно до тогава жените ви ще си правят каквото искат и ще ви слагат рога, защото знаят че ще им се размине.
Пращала му била целувки и прегръдки, все едно сте в детските ясли.

Като те боли ще си изстрадаш сам, без да правиш излишни драми. Като ти стане мъчно, ще стискаш зъби и ще чакаш да ти мине. Като ти е скучно и депресивно, ще намериш начин да се разнообразяваш.
Никога обаче не се връщай при човек, който се е ебавал с теб, защото нито той ще те уважава, нито чувствата ще променят факта, че когато е трябвало да си мъж, си се държал като малко разглезено момиченце.

5.   да не би да си е хванала някой чичко паричко?

6.   Според мен е добре да и кажеш, че имаш чувства към нея. Може би си мисли, че я използваш само за секс. Тя няколко пъти ти е казвала, че има тръпка, не може да имаш тръпка, ако нямаш чувства към някого. Кажи и че я обичаш и искаш сериозна връзка пък тя да реши

7.   казвал съм и, че имам чувства към нея, но се страхувала. Мислела си, че няма да бъдем щастливи заедно.

8.   Точно номер 4 - баш непораснали деца. Еми, добре ще направиш, ако се отдръпнеш от недорасли като нея. Аман от такива превзети любовчийки... и аман от любовните им статусчета, чути от поредната поп-фолк балада за 'несподелената и забранената любоФ'

9.   Тя знае какво изпитвам към нея. Сигурен съм, че и тя изпитва същото към мен, но явно има и нещо друго което никога няма да разбера.

10.   Говори с нея за да разбереш, кажи и какво чувствъш и искаш да се разберете има ли чувства към теб или не. Бъди прям, директен, ако каже не, значи това е краят.

11.   А аз съм сигурна, че обича и мене и почти още всички хора на планетата, колкото ти си сигурен, че обича тебе! То и ти май трябва да пораснеш, а май просто сте още малки и се чудя защо темата не е в графа тийн. Виж какво, това че жените не знаели какво искат са някакви тъпи оправдания на мъжете, че не могат да им го дадат или не знаят как. Я секса не и харесва, я не си я глезил достатъчно... но повечето жени искат мъжете сами да се сещат за някои неща, а те често и елементарни неща не правят или пък правят някои неща прекалено много и лигаво! Като не и го дадеш ти, ще и го даде друг, който пък нещо друго ще му куца... но жените, които не мога да оценят едни неща за сметка на други... знаем как ги наричат (за мъжете е отделна тема:Д) Другото което е, тая се държи точно като някоя к**ва, а ти се държиш като п**ка!

13.   От 4 последно до автора (9).
Ако беше толкова сигурен, нямаше да пишеш тук, а щеше да си при нея и тя при теб, вместо да се гушка с някой друг в това време.
Всъщност дори не подозираш в колко смешна и жалка ситуация си. Иначе си знаел, бил сигурен чак.
Написах ти вече, щом си е лягала с друг докато уж сте били заедно, значи този човек или не те е ценил достатъчно или просто не може да е само с един и в двата случая обаче ти си ощетения и никога няма да вярваш вътрешно че тя ще е вярната жена, която ще е до теб в добри и лоши времена, което повярвай ми е най важното нещо.
Така че я прежали, не мисли че е единствена или че не минава. След година-две ще си нов човек, тя ще е блед спомен и кой знае, ако си се научил да се държиш като мъж, ще срещнеш жена която да те цени като такъв.
Ако не, ще се събереш с нея, тя ту ще идва, ту ще си отива, докато накрая не се появи "най-добрата" партия за нея. Цял живот ще тичаш по жалките и празнотии и накрая след куп разбити нерви, ще останеш празен отвътре и ще съжаляваш.