Не са ми познати вашите капани ..
Искам да споделя историята си, кото посвещавам на едно момиче. Няма какво да увъртам- имахме връзка 2 години, след което се разделихме заради нейна изневяра. Аз заминх за София да уча, а тя остана там, където се запознахме, и пекарахме нашите моменти заедно. Вече втора година не се бяхме чували, до преди няколко дена, когато тя ме потърси с предлог, че иска да разбере как съм, и какво става с мен. Унемях, не можех да повярвам, че това горделиво момиче си е стъпило на ината да ме потърси след толкова време. Започнахме да сипишем във фейсбук. Снимките и бяха удивителни, не можех да спра да я гледам. По принцип аз още не съм я забравил, и често се сещам за нея, дори лятото й звънях, просто за да чуя нейното Ало. Тя се е променила доста, както и аз. Искам я пак до мен, от няколко дена не знам какво ми става, само като се сетя за меката и кожа, за всичко и подивявам. Не знам защо след нея все не се получаваше с никоя друга, но просто върнете ми я-моля ви ;( ... Възможно ли е, чак толкова да я обичам??? Имам чувството, че сме един за друг. Ако не мога да си я върна пак, ще отида и ще я открадна, а после ще й се радвам ден и нощ.

P.s- също така ми каза, че в досегашния си живот е обичала само мен, и никой друг, но за мен това не е истина. И другото освен това е, че тя си има приятел, но нещо между тях не вървяло. Нормално да не върви, както при мен, така и при нея, и докато не се съберем и не станем едно ЦЯЛО - любов няма да видим. Чудя се дали това не е евтин женски номер да ми покаже, че й липсвам, или си самовнушавам. Моля ви, дайте трезви мнения момичета, не са ми познати вашите капани ..

Коментари

1.   Приятелю, това е наи-стария женски трик за вдигане на самочувствието им. Прец цялото време те е обичала,защо тогава не е последвала в София,защо ти е изневерила и защо 2 гадини не се е сетила за теб????

Наи-вероятно сегашния и прител се държи тъпо с нея и тя иска да се убеди че е незебравима.Според мене бягай от нея,щом веднъж се е отказала от теб и те е предала пак ще те предаде.
mars

2.   Ами ако решиш дай и шанс, но аз съв на мнението, че ако те е обичала истински нямаше да те изневери. Аз съм преживяла същото. Изневерих му, той къса с всяка следваща, спомням си го с хубаво, но ако не върви с някой веднага ще се сетя за него, въпреки че той не би простил. Кпоред мен това е женски трик и знаеш ли какъв?

Вижда че не върви с онзи и търси теб.... ти си поредния едва ли не... нз ти си знаеш ама... от женска гледна точка...

3.   Не и показвай, че те интересува. Преструвай се, че не ти пука за нея. Ако държи наистина на теб, ще продължи да ти пише, ако не, ще спре.

Аз мисля също като 1 и 2, че това е ефтин номер. Не и се давай. Можеш дори да и кажеш, че си обвързан. Прави се на недостъпен.
Успех
Flower

4.   Защо пък да не го обича още ?Понякога човек трябва да походи и с други за да разбере кого обича.Щом не е могла да се задържи с никой друг значи че няма истинска любов между тях.Пробвайте едно ново начало щом и тя и ти го искате.Нищо не губите.Дай и шанс.Покажи и чувствата си не се страхувай.Много рядко човек има втори шанс.Аз бих дала живота си за моята вече изгубена лювов.Аз никога няма да имам твоя късмет

5.   Щом я обичаш просто се съберете. Какво като ти е изневерила? Всеки прави грешки, щом я обичаш не виждам проблем, но не и ако смяташ да натякваш за отминали неща.

6.   Капан е!