Най-добрата приятелка на гаджето ми ме сваля
Случи се нещо доста странно и объркващо за мен. С приятелката ми ходим от 3 месеца. Тя е много свестно момиче, в момента учи е Медицински университет и няма много време за мен, но аз съм окей с това. Проблемът е, че най-добрата й приятелка ми прави намеци. Те са доста близки, доколкото знам се познават от доста години и са си близки. Онзи ден когато беше рожденният ден на приятелката ми се бяхме уговорили да се видим в една дискотека. Към полунощ тя ми се обади и каза да остана да се забавлявам, защото трябва да се погрижи за майка й (майка й беше оперирана наскоро. Аз предложих да отида при нея, но тя каза, че няма нужда. Изпих няколко уискита, беше ми самотно, все пак исках да прекарам с нея вечерта. Най-случайно (поне така изглеждаше) приятелката й се оказа в същата дискотека. Аз се зарадвах, че има с кой да си кажа две думи, понеже нямаше на кой да се обадя. Пихме доста... да не кажа, че и втора бутика уиски изпразнихме. Към 04:00, когато бях тотално пиян реших да си тръгваме и едва я изкарах от дискотеката. Тя, както и аз бяхме адски пияни и все пак имах контрол над себе си. Понеже нямаше таксита наоколо тръгнахме пеша... в една уличка, която беше доста тъмна тя започна да се отърква в мен, да ме гали, тотално се оля когато ме пипна по пакета. Попитах я какво прави, а тя не отговори нищо... целуна ме по врата, то даже не си беше целувка, а по-скоро олигавяне... аз незнаех какво да направя, в това време дойде такси и ни откара всеки по пътя си. Това се случи преди два дни. Днес излязох с с приятелката ми, те имали среща в мола и нямаше как да избегна да е видя. Не знам как да се държа. Въпроса ми е според вас трябва ли да кажа на приятелката ми за тази случка? Имам някакъв страх, че може да ме изрита и да не ми повярва, защото в подобни ситуации жените са склонни да повярват на приятелките си. Тя дори не й е приятелка. Аз нищо не съм направил, даже се отдръпнах, защото никога не бих направил такова нещо, защото държа на нея, още по-малка с най-добрата й приятелка. Тя дори не ме привлича. Одеве когато бях на саме с приятелката ми бях готов да й разкава... проблема е, че не знам как ще постъпи и дали ще ми повярва?

Коментари

1.   Аман от такива "приятелки"... Веднага казвай на твоята мацка да разкара тази развратна к**** от обкръжението си... Ще ти повярва, ако те обича. От такива хора по-далеч и понеже съм си патила знам... Така, че действай!

Ж 23

2.   Казвай на гаджето си и я разкарвайте тая пропаднала курветина. Аз на мястото на гаджето ти щях да ти повярвам и она'я курва щях да я стрия на сол, направо...

Black Sabbath

3.   На мен ми прилича на нагласено за да те пробват дали ще издържиш. Твоята приятелка има рожден ден, но изведнъж ти казва да си стоиш сам в дискотеката и да се забавляваш, ама с кой? Изведнъш най - добрата й приятелка се появява...

4.   Абе така, както го описваш имам странното чувство, че това е тест. Първо, приятелката ти защо ти се обажда, че не може да дойде, чак в полунощ? Второ, как пък случайно онази и тя е там точно тогава? Естествено няма как да съм сигурен, но е твърде вероятно да са се уговорили да те пробват дали няма да се поддадеш. Според мен засега си трай, защото пък може и предположението ми да не е вярно и не се знае как ще реагира приятелката ти. Все още не сте ходили от чак толкова време и може и да ти няма чак толкова доверие за моемнта, затова изчакай преди да и кажеш. Пък и дотогава може да се окаже, че наистина са те пробвали.

5.   прати и този линк да прочете сама за какво иде реч

6.   Сваля те... ама и ти си... засърбяла я е п..ката просто! Сигурно вече не си и спомня за случая, а ти си се вързал като поп.

7.   Ако мислиш, че приятелката ти е склонна да повярва на всички други, но не и на теб, прави й линк към тази тема.

8.   Такива неща винаги се казват, защото накрая се разбира, но от 3 човек, който не се знае как му е изгодно да извърти ситуацията. По-добре и обясни най-човешки за какво иде реч, а тя ако има малко мозък ще ти повярва и ще се радва, че не си скрил от нея.

9.   На мен ми звучи като идеална възможност за 3-ка :)

10.   Много вероятно приятелката ти (гаджето) да те проверява чрез приятелката си. Това си е доста добър метод по принцип, но и доста предсказуем. Но щом сте били пияни може би не е било това. Кажи задължително на приятелката си. Тя ще оцени, че си бил искрен с нея и й кажи, че тя е единствена за теб (ако е така). Бъди искрен. Я си представи, че тя всъщност знае за това и вижда, че ти го криеш. Не е приятно.

11.   Според мен пробват или не ти си длъжен да и кажеш, защото ако са те пробвали пък още по зле ако си мълчиш, приятелката ти ще каже гледай го този, няма да каже, значи си оставя вратичка, а пък ако не са те пробвали, рано или късно тези неща излизат наяве, представи си да разбере със закъснение, много по наранена ще се почувства, че си скрил от нея и че си позволил на тази да я допуска близо до себе си, тя трябва да знае какво представлява приятелката и, за да не и се доверява, защото утре други ден може и някакви мизерии да ви направи и да се опита да ви скара, а това че е била пияна не е оправдание, човек като е пиян прави това, което му се иска, но не му достига кураж като е трезвен. Така, че... ти си решаваш! Наистина аман от такива приятели и приятелки!