Искам да ми прости
Моят проблем е следния: Имах си приятел година и половина, но тои накрая започна да не ми обръща внимание и на мен ми писна. Изневерих му! Просто си мислех, че така ще си помогна...Тои разбра и ми прости след това продължаваше да си прави каквото иска. Накрая стана така, че хлътнах по оправителя на заведението в което работеше. Разделихме се и тръгнах с шефа му. Мислех си цхе не обичам бившия и тоя е за мен, но след време започнах да се чустжам зле. Депресирах се, постоянно плачех, мислех за него отблъснах шефа му, но беше късно. Сега съм сама и искам да ми рости боря се с жсички сили за него, но тои не ми дажа шанс...разбирам го. Зная, че ме обича, макар да казва че не ме обича и му е писнало да го лъжа. Сега се разбрахме само да спим заедно, но на мен това не ми е достатъчно-искам да си го върна, да е мои,само за мен.Тои ми няма никакво доверие... Моля ви посъветваите ме какво да направя, опитах да го забравя, но не се получава!

Коментари

1.   Догади ми се само като прочетох какво си написала. Ммм, нещо май си от момичетата без особено достойнство, а? Явно приятелят ти правилно се е ориентирал, че може да те ползва единствено за секс. Според мен трябва да се радваш на това. Аз лично бих се замислил "толкова ли е хубав секса с тази жена, че да имам изобщо отношения с нея". Ммм, какво бъдеще да види с теб? Днес си влюбена в оправителя (много ми хареса между другото-явно, това е управител, който оправя) утре, в някой друг.
Ралф

2.   Е това, че си се съгласила да му бъдеш само момиче за секс те поставя в много незавидна позиция, щом искаш истинска връзка. Най-добре престани да се влачиш по корем пред него и се отдалечи. Ако връзката ви има някакъв шанс... то е единствено като ти самата си запазиш достойнството. Иначе защо го правиш, какво оакваш да се случи? Мислиш ли, е той ще започне да те уважава повече, ако ти нямаш самоуважение.

3.   Бе ти нямаш ли достойнство? Сгрешила си, добре, ама продължи на пред, какво е това ще бъдеш момиче само за секс? Има толкова много други момчета , защо пък трябва да е точно той? Докога ще се унижаваш? Грешките се плащат принципно и ти си платила вината, сега ще я изкупваш ли?

4.   Не се унижавай по този начин, просто кажи край на тази връзка, запомни никога няма да е като преди и той никога няма да ти вярва...съжалявам, но е така

5.   Жалка си...!!!

6.   Защо ми се струват всички мнения глупави??
И тя получава секс! И той ли е момче само за секс? Сега и двамата се унижават така ли?? Застаряли виждания!
Идеята е, че и двамата се кефят! А тя се надява, че той ще си спомни какво е било по-рано и ще се върне при нея!
Нали така, мацке? Само, че разбери, че нещата никога няма да са същите и той няма да се върне при теб заради това, което е било.
И защо по дяволите го искаш само за себе си? Егоист.
Тук може и да ме оплюват, ама аз просто вярвам, че полигамията не вреди, а нещо хубаво.

Мацке, според мен, имаш шанс да се съберете. Но ще трябва повечко от секс, трябва да си прекарвате времето заедно ... може и да не стане ...

7.   Номер 6... благодаря ти за куража които ми даде имах нужда. Аз не съм лоша имам сърце и много съжалявам.

8.   Еми няма начин налага се да си изплатиш греха, преживей го!

9.   Кой каквото прави на себе си го прави.

10.   Сигурно съм закъснял малко, но все пак ще ти кажа - ако те е обичал някога - ще ти прости. Ако е имал чувства към теб - ще те разбере. Ако някога те е уважавал и не е бил егоист - ще ти даде втори шанс. Така се държи един истински мъж - един истински джентълмен. Надявам се да сте се оправили :)